Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Comarch cdn xl
ID linku 22169
Tytuł Comarch cdn xl
Url http://www.netrix.com.pl
Opis Instytucja Otoczenia Biznesu zaprasza małe i średnie firmy zainteresowane doradztwem oraz usługami obejmującym outsourcing informatyczny. Zajmujemy się audytem wewnętrznym. Naszym klientom wskazujemy również potencjale źródła finansowania działalności i pomagamy potrzebne dotacje. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo również oprogramowanie firmy Comarch oraz aplikacje dedykowane typu SaaS. Zajmujemy się wdrożenia systemów klasy ERP i szkoleniami z tego zakresu.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe oprogramowanie comarch   comarch optima   netrix   program optima
Data May 6, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Szkolenia unijne Kraków
  Europoint- Firma szkoleniowa z Krakowa. Zajmujemy się realizacją specjalistycznych szkoleń oraz doradztwa w zakresie tematyki Unii Europejskiej. Podstawowym szkoleniem firmy Europoint jest "Specjalista ds. pozyskiwania dotacji z Unii Europejskiej". Nasza działalność dotyczy także wspierania projektów dotowanych w zakresie merytorycznym jak i finansowym. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w organizacji szkoleń z pozyskiwania funduszy unijnych i doradztwa. Realizujemy szkolenia z tematyki realizacji projektów zgodnie z wytycznymi Realizujemy dodatkowo szkolenia z tematyki komercjalizacji, innowacji i zarządzania własnością intelektualną. Szkolenia kierowane są do osób prywatnych, pracowników naukowych, urzędników państwowych,organizacji pozarządowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Bhp Lublin - www.pietrzyk-bhp.com
  Na stronie Pietrzyk-bhp.com możesz znaleźć informacje o naszych szkoleniach z zakresu BHP. Są one prowadzone wyłącznie przez specjalistów, którzy działają w porozumieniu z prawnikami. Dzięki temu szkolenia są zawsze pełne, a ich treść aktualna z obecnymi przepisami. Oferta jest skierowana do przedsiębiorstw różnego rodzaju, a szkolenia są dopasowane do specyfiki branży.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Considero - Assessment Center
  Nasza oferta to szeroki wachlarz usług obejmujących dziedzinę HRM. Naszym głównym zadaniem jest wsparcie dla zarządów firm i działów personalnych. W ofercie systemy ocen pracowników, ocena 360, modele kompetencyjne, opis stanowisk pracy, testy kompetencyjne, gry biznesowe, szkolenia, warsztaty. Sukces firmy to przede wszystkim właściwy dobór pracowników. Zaufaj Considero Consulting. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Szkolenia Autoprezentacji i Wystąpień Publicznych
  Oferuje skupione na praktyce szkolenia autoprezentacji i wystąpień publicznych. Mają one charakter intensywnych warsztatów zgodnie z zasadą "minimum teorii - maximum praktyki". Konsulting i coaching w zakresie Media Relations i Kreacji Wizerunku (Personality PR). Przygotowanie do wywiadu w mediach, do rozmowy z dziennikarzami, do debaty itp.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Team & Personal – Szkolenia biznesowe, konferencje, wyjazdy integracyjne, eventy.
  Team&Personal specjalizuje się w budowaniu zespołów poprzez szkolenia biznesowe, wyjazdy integracyjne, eventy i konferencje. Aby osiągnąć cel korzystamy z projektów artystycznych, warsztatowych, zajęć outdoorowych ( w tym gier scenariuszowych), po projekty CSR.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0