Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6222
Dom 3366
Firmy wg branży 8426
Internet 4205
Komputery 758
Kultura i sztuka 571
Motoryzacja 926
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 860
Społeczenstwo 489
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3049
Zwierzęta i rośliny 319
Kartki internetowe
ID linku 2230
Tytuł Kartki internetowe
Url http://www.kokartki.pl
Opis Kokartki.pl to serwis tematyczny z kartkami, które można wysłać za pomocą internetu. W swojej ofercie posiada kartki animowane, statyczne, ręcznie robione oraz narzędzie do tworzenia własnych kartek internetowych. Dodatkowo znajdują się tutaj ciekawe opcje, takie jak: pamiętaj o bliskich, znaczenie imion czy kalendarz ważnych oraz bardziej zabawnych świąt.
Kategoria Internet > Inne
Słowa kluczowe kokartki   kartki internetowe   animowane   kartki   internetowe   statyczne   multimedialne   ręcznie   robione   e-kartki
Data Jul 10, 2009
Imię kontaktowe kasia
Email wyślij email do kasia
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Internet > Inne
1. Polish Network
  Polish Network to portal społecznościowy skierowany do osób z Polski oraz Polonii zamieszkującej na calym świecie.

Teraz możesz dodawać swoje filmy, akceptowane są większości formatów video. Wrzuć film ze swojego telefonu lub kamery bez żadnych opłat. Jeśli posiadasz filmy w serwisie You Tube, możesz je również dodać do swojej galerii.
Kategoria:   Internet > Inne


2. 24helpdesk.pl - Profesjonalne wsparcie IT dla twojej firmy
  Głównym przedmiotem naszej działalności jest świadczenie usług z branży IT, jest to między innymi projektowanie i budowa sieci komputerowych, wsparcie techniczne, pomoc przy wyborze nowego i konserwacja już istniejącego sprzętu.
Kategoria:   Internet > Inne


3. Recenzje e-papierosów
  Odwiedzając naszą stronę internetową możemy zapoznać się z szeroką skalą poruszanych tematów skupiających się na zagadnieniach dotyczących e-papierosa. Artykuły pomagają zrozumieć nam właściwy sposób korzystania z urządzenia, jego specjalnych funkcji, oddziaływania na organizm oraz sposobów na jego odpowiednią konserwację. Osoby zafrapowane własnym zdrowiem mogą przyjrzeć się tekstom dotyczącym wpływu jaki e-papierosy mają na nasz organizm (albo jak się ostatecznie okazuje – jakiego nie mają). Poza wiedzą czysto teoretyczną zapraszamy do zapoznania się z przedstawionymi na stronie rankingami. Oceniamy liquidy do e-papierosa, a także same elektroniczne papierosy. Waperzy dowiedzą się jak oceniamy poszczególne produkty w oparciu o smak, wygląd, funkcjonalność, wytrzymałość i oczywiście – cenę. To wszystko praktycznie przetestowane i zrecenzowane. Takie informacje pozwolą nam na dobranie odpowiedniego dla swoich potrzeb i budżetu sprzętu.
Kategoria:   Internet > Inne


4. Opisy gg
  Strona zawiera zestaw przeróżnych opisów dla komunikatora gadu-gadu,
posegregowanych w kilkadziesiąt tematycznych kategorii. Na naszej stronie każdy
użytkownik powinien znaleźć odpowiedni dla siebie status gg.
Prosta nawigacja serwisu sprawią, że szybko znajdziesz opisy, których szukałeś.
Nowoczesny design uprzyjemni Wam każdą chwilą spędzoną w witrynie opisygg.i48.eu
Kategoria:   Internet > Inne


5. Konkursy graficzne - Kreatywne.pl
  W naszym serwisie znajdziesz interesujący Cię konkurs lub wydarzenie kreatywne w prosty i szybki sposób. Łatwo też dowiesz się, jak wziąć udział w wybranym przez siebie konkursie oraz sprawdzisz wszystkie potrzebne informacje na jego temat. Naszą ofertę kierujemy do ludzi myślących otwarcie i odważnie, będących profesjonalnymi lub amatorskimi twórcami różnych dziedzin sztuki. Możesz zamieścić w naszym serwisie konkurs organizowany przez Ciebie, Twoją firmę lub instytucję. Zapraszamy!
Kategoria:   Internet > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0