Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6308
Dom 3416
Firmy wg branży 8528
Internet 4274
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 941
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 587
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
ID linku 2235
Tytuł pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
Url http://www.weselnytaniec.pl
Opis Przygotujemy wasz pierszy taniec weselny. Układamy choreografię weselną do Państwa muzyki lub naszej. W przypadku braku utworu, pomagamy w jego doborze. Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych oraz lekcje indywidualne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej, nabyte w Polsce oraz USA. Jesteśmy zrzeszeni w organizacji NDCA (National Dance Council of America). Pracowaliśmy dla największych studiów tanecznych "Arthur Murray" i "Fred Astaire Dance Studios", gdzie ruch tańca amatorskiego dla dorosłych zaczął się dziesiątki lat temu i trwa do dziś. Jednym z głównych celów naszej firmy jest rozbudowanie działalności na terenie całego kraju. Oprócz istniejących odziałów: Warszawa, Legionowo chcemy rozwinać sie w miastach: Łódź, Radom, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Kraków.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe pierszy taniec   kurs tańca dla narzeczonych   kurs tańca dla nowożeńców   pierszy taniec warszawa   kurs tańca dla narzeczonych warszawa   kurs tańca dla nowożeńców warszawa   pierszy taniec gdańsk   kurs tańca dla narzeczonych gdańsk   kurs tańca dla nowożeńców
Data Jul 10, 2009
Imię kontaktowe Piotr Witecki
Email wyślij email do Piotr Witecki
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Studia podyplomowe efs
  Jeżeli interesują Cię nowości jakie przygotowują uczelnie dla kandydatów na studia podyplomowe to powinieneś skorzystać z naszego serwisu. Zupełnie za darmo udostępniamy Ci ogromne zasoby informacji na temat zarówno uczelni jak i oferowanych przez nie kierunków studiów. Korzystając z przejrzystego interfejsu w ciągu kilku sekund znajdziesz potrzebne Ci informacje. Dodatkowo na stronie zamieszczone są wszystkie dane kontaktowe do poszczególnych uczelni. Dzięki temu będziesz mógł od razu zadzwonić lub napisać i wysłać zgłoszenie.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. ARCANA Pracownia Plastyczna
  Pracownia Plastyczna ARCANA prowadzi kursy oraz szkolenia w zakresie sztuk pięknych dla dzieci i młodzieży. Pracownia znajduje się w centrum Torunia, zapraszamy wszystkich do nas bez względu na wiek oraz umiejętności potrafimy w każdej osobie odkryć talent o którego istnieniu nie mieliście pojęcia. Prowadzimy kursy dla osób zdających egzaminy wstępne na akademie sztuki oraz architekturę.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Uczelnia w Krakowie
  Ta witryna prezentuje kierunki kształcenia studentów w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. Uczelnia w swojej ofercie ma również propozycje dla osób dojrzałych lubiących zdobywać nową wiedzę – Uniwersytet Trzeciego Wieku. Przez trzy lata słuchacze uczęszczają na wykłady i warsztaty (m.in. komputerowe, dietetyczne, rekreacyjne, kosmetyczne). Dedykowana inicjatywa Akademia Jakości Życia daje możliwość korzystania z zasobów biblioteki uniwersyteckiej i nauki języków obcych. Po sześciu semestrach absolwenci otrzymują dyplom ukończenia AJŻ.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Solvo.pl - szkolenia biznesowe, warsztaty szkoleniowe, rozwój osobisty, podnoszenie kwalifikacji
  Solvo zajmuje się kompleksową organizacją szkoleń biznesowych o zakresie tematów takich jak human resources, informatyka, marketing, negocjacje, prawo w biznesie, finanse, sprzedaż, umiejętności osobiste oraz zarządzanie. Misją firmy Solvo jest tworzenie sytuacji edukacyjnych, w których uczestnicy w poczuciu bezpieczeństwa, sensu, przy wspólnej aktywności, nabywają nowe kompetencje, przyswajają wiedzę oraz zmieniają dotychczasowe postawy.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Studia inżynierskie UTH
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warszawskiej Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej. Proponuje ona studentom szeroki zakres kierunków, które z pewnością sprostają ich oczekiwaniom. Grono wykwalifikowanych profesorów dba, aby każdy student został wyszkolony w jak najlepszy sposób i wyszedł z uczelni z upragnionym tytułem. Profesjonalne i przyjazne podejście do każdego studenta to standard w funkcjonowaniu uczelni.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0