Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6240
Dom 3378
Firmy wg branży 8446
Internet 4216
Komputery 759
Kultura i sztuka 572
Motoryzacja 929
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 490
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3058
Zwierzęta i rośliny 320
pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
ID linku 2235
Tytuł pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
Url http://www.weselnytaniec.pl
Opis Przygotujemy wasz pierszy taniec weselny. Układamy choreografię weselną do Państwa muzyki lub naszej. W przypadku braku utworu, pomagamy w jego doborze. Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych oraz lekcje indywidualne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej, nabyte w Polsce oraz USA. Jesteśmy zrzeszeni w organizacji NDCA (National Dance Council of America). Pracowaliśmy dla największych studiów tanecznych "Arthur Murray" i "Fred Astaire Dance Studios", gdzie ruch tańca amatorskiego dla dorosłych zaczął się dziesiątki lat temu i trwa do dziś. Jednym z głównych celów naszej firmy jest rozbudowanie działalności na terenie całego kraju. Oprócz istniejących odziałów: Warszawa, Legionowo chcemy rozwinać sie w miastach: Łódź, Radom, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Kraków.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe pierszy taniec   kurs tańca dla narzeczonych   kurs tańca dla nowożeńców   pierszy taniec warszawa   kurs tańca dla narzeczonych warszawa   kurs tańca dla nowożeńców warszawa   pierszy taniec gdańsk   kurs tańca dla narzeczonych gdańsk   kurs tańca dla nowożeńców
Data Jul 10, 2009
Imię kontaktowe Piotr Witecki
Email wyślij email do Piotr Witecki
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Studia Katowice
  Interesują Cię studia na Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, sprawdź jakie kierunki proponuje owa uczelnia. Nie czekaj wyłoń studia już dziś. Nie zwlekaj zobacz czesne w swojej szkole. Szukasz numeru do Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, wejdź na naszą witrynę i sprawdź. Sprawdź czesne w wybranej przez siebie szkole. Nie wiesz czy wybrać studia dzienne czy niestacjonarne, zaznajom się z propozycją uczelni wyższych. Zobacz które uczelnie możesz wybrać w mieście.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Studia Łódź
  Ciekawi Cię baza adresów uczelni wyższych, znajdź je na naszej witrynie. Skorzystaj z dużej podstawy informacji, jakie wyszukasz na naszej stronie. Portal tematyczny oddany tematyce studiów w Łodzi. Nie zwlekaj wyłoń studia już dziś. Sprawdź czesne w wybranej przez siebie szkole. Sprawdź czesne w wybranej przez siebie szkole. Cała infrastruktura szkół z jakich możesz wyselekcjonować tą najbardziej ciekawą.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Guru
  Nie masz pomysłu na wycieczkę szkolną ? My w GURU mamy ich całkiem sporo. Budowa zamków z piasku w Jantarze, zjazd na linie w Jurze, przejazd ręcznymi drezynami kolejowymi w Łapinie to tylko niektóre z naszych atrakcji. Organizacją wycieczek dla dzieci zajmujemy się już od wielu lat i wiemy, jak ważny jest program wyjazdu. W GURU opracowaliśmy swój autorski program, który dopasowaliśmy zarówno do lokalizacji placówki, jak i do wieku uczniów. Z GURU dzieci się nie nudzą, a uczą się poprzez dobrą zabawę.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. GSM Studium Doskonalenia Kadr
  Z pomocą Studium Doskonalenia Kadr Akademii Morskiej w Gdyni, oferującym wszechstronne doskonalenie zawodowe oraz aktualizację posiadanych kwalifikacji załóg statków morskich, możliwa jest wydajna i bezpieczna praca w żegludze morskiej. Proponujemy kursy kwalifikacyjne i specjalistyczne, odbywające się w budynkach Akademii Morskiej, wykorzystujące nowoczesne symulatory działu pokładowego i maszynowego, idealnie odtwarzające normalne warunki panujące na statku i morzu. Kursy te prowadzone są przez znakomitych pedagogów. Nasze kursy spełniają wymagania i zalecenia Międzynarodowej Organizacji Morskiej, dotyczące wprowadzania najnowszych technologii w żegludze i gospodarce morskiej. W prowadzonej przez nas Gdyńskiej Szkole Morskiej, kształcimy także przyszłe kadry. Szczegóły na naszej stronie.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Szkolnictwo w Polsce
  Chcesz poszukac najodpowiedniejsze szkoły średnie w twoim mieście? W takim wypadku już teraz odwiedź nasz serwis internetowy. Tylko w naszym serwisie możesz wybrać dla twojego dziecka najlepszą szkołę. Jedynie u nas posiadasz sposobność na najwyższe wyedukowanie swojej pociechy. Od tego zależy otrzymanie dobrej posady. Nie jest istotne czy szukamy szkół państwowych. Wszyściutkie one możemy szybciutko odnaleźć.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0