Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6208
Dom 3362
Firmy wg branży 8417
Internet 4199
Komputery 756
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 922
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 859
Społeczenstwo 486
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3040
Zwierzęta i rośliny 319
pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
ID linku 2235
Tytuł pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
Url http://www.weselnytaniec.pl
Opis Przygotujemy wasz pierszy taniec weselny. Układamy choreografię weselną do Państwa muzyki lub naszej. W przypadku braku utworu, pomagamy w jego doborze. Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych oraz lekcje indywidualne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej, nabyte w Polsce oraz USA. Jesteśmy zrzeszeni w organizacji NDCA (National Dance Council of America). Pracowaliśmy dla największych studiów tanecznych "Arthur Murray" i "Fred Astaire Dance Studios", gdzie ruch tańca amatorskiego dla dorosłych zaczął się dziesiątki lat temu i trwa do dziś. Jednym z głównych celów naszej firmy jest rozbudowanie działalności na terenie całego kraju. Oprócz istniejących odziałów: Warszawa, Legionowo chcemy rozwinać sie w miastach: Łódź, Radom, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Kraków.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe pierszy taniec   kurs tańca dla narzeczonych   kurs tańca dla nowożeńców   pierszy taniec warszawa   kurs tańca dla narzeczonych warszawa   kurs tańca dla nowożeńców warszawa   pierszy taniec gdańsk   kurs tańca dla narzeczonych gdańsk   kurs tańca dla nowożeńców
Data Jul 10, 2009
Imię kontaktowe Piotr Witecki
Email wyślij email do Piotr Witecki
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. ARCANA Pracownia Plastyczna
  Pracownia Plastyczna ARCANA prowadzi kursy oraz szkolenia w zakresie sztuk pięknych dla dzieci i młodzieży. Pracownia znajduje się w centrum Torunia, zapraszamy wszystkich do nas bez względu na wiek oraz umiejętności potrafimy w każdej osobie odkryć talent o którego istnieniu nie mieliście pojęcia. Prowadzimy kursy dla osób zdających egzaminy wstępne na akademie sztuki oraz architekturę.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Helen Doron
  Potrzebujesz specjalistów, którzy nauczą Twoje dziecko języka angielskiego? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej szkoły językowej. Należymy do sieci szkół językowych, które działają w 35 różnych krajach. Mamy świetną ekipę specjalistów oraz oferujemy zajęcia w bardzo małych grupach. Mamy w ofercie zajęcia zarówno dla dzieci od 0 do 3 lat jak i dla starszych od 12 do 19 lat. Oczywiście dzieci w innym wieku również uczymy.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. PRZEDSZKOLE PROMYK przedszkole
  Poszukujesz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Chcesz zapewnić mu najlepsze warunki do nauki i rozwoju osobistego? Niepubliczne przedszkole PROMYK ze Szczecina zagwarantuje wielopłaszczyznowy rozrost dziecka w komfortowych warunkach. Absolwenci naszego przedszkola to dzieci otwarte na świat, kreatywne, osiągające w mnogości wypadków bardzo dobre rezultaty w nauce oświatowej. Rozumiemy, jak ważnym etapem rozwoju jest edukacja przedszkolna, w następstwie tego w naszej ofercie odnajdziecie Państwo nieprzebrany wachlarz zajęć programowych oraz dodatkowych. W przedszkolu Promyk każdy wychowanek otaczany jest rewelacyjną troską i opieką przez doświadczony personel, a dzięki zgodnemu kontaktowi z rodzicami jesteśmy w stanie pracować z każdym dzieckiem w sposób osobisty. Niepubliczne Przedszkole Promyk to najlepszy wybór dla Twojego dziecka! Wypróbuj naszą ofertę już dziś! Więcej informacji osiągalnych na stronie internetowej.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Wyższa Szkoła Prawa
  Wyższa Szkoła Prawa z siedzibą we Wrocławiu oferuje studia na kierunkach prawo oraz bezpieczeństwo wewnętrzne. Uczelnia dysponuje komfortowym i doskonale wyposażonym kampusem a także doświadczoną kadrą dydaktyczną. Wysoką jakość kształcenia potwierdzają osiągnięcia absolwentów i studentów uczelni. Pełna oferta dydaktyczna oraz niezbędne informacje dostępne są na oficjalnej stronie uczelni.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. CITY CAR Małgorzata Szczegielniak
  Szkolimy z powodzeniem przyszłych kierowców od 2009 roku. Szkoła jest młoda ale dynamicznie się rozwija prowadząc kursy na prawo jazdy na najwyższym poziomie. Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców cieszy się dużym zainteresowaniem, dzięki wysokiej zdawalności, oraz zastosowaniu najnowszych technik nauczania. Szkolenie przez nas kandydatów na kierowców, jest nie tylko ukierunkowane na zdobycie umiejętności pozwalających na zdanie egzaminu, ale przede wszystkim na to, aby nasi wychowankowie reprezentowali wysoki poziom bezpiecznej i kulturalnej jazdy samochodem
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0