Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6403
Dom 3470
Firmy wg branży 8646
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3180
Zwierzęta i rośliny 326
pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
ID linku 2235
Tytuł pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
Url http://www.weselnytaniec.pl
Opis Przygotujemy wasz pierszy taniec weselny. Układamy choreografię weselną do Państwa muzyki lub naszej. W przypadku braku utworu, pomagamy w jego doborze. Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych oraz lekcje indywidualne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej, nabyte w Polsce oraz USA. Jesteśmy zrzeszeni w organizacji NDCA (National Dance Council of America). Pracowaliśmy dla największych studiów tanecznych "Arthur Murray" i "Fred Astaire Dance Studios", gdzie ruch tańca amatorskiego dla dorosłych zaczął się dziesiątki lat temu i trwa do dziś. Jednym z głównych celów naszej firmy jest rozbudowanie działalności na terenie całego kraju. Oprócz istniejących odziałów: Warszawa, Legionowo chcemy rozwinać sie w miastach: Łódź, Radom, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Kraków.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe pierszy taniec   kurs tańca dla narzeczonych   kurs tańca dla nowożeńców   pierszy taniec warszawa   kurs tańca dla narzeczonych warszawa   kurs tańca dla nowożeńców warszawa   pierszy taniec gdańsk   kurs tańca dla narzeczonych gdańsk   kurs tańca dla nowożeńców
Data Jul 10, 2009
Imię kontaktowe Piotr Witecki
Email wyślij email do Piotr Witecki
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Interlo, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej
  Interlo, strona stworzona przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Bielsku-Białej im. M. Kopernika. Kopernik. Zapraszamy do podglądania naszej działalności oraz uczestniczenia w życiu naszej szkoły. Konkretne kategorie dotyczące spraw uczniów i działalności jakie podejmują ale nie tylko, różnież działy humorystyczne, ogłoszenia, porady, wycieczki szkolne, itp.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. PRZEDSZKOLE BUŁHACZEK
  Niepubliczne Przedszkole artystyczno - językowe Bułhaczek mieści się w Warszawie w dzielnicy Wawer. W naszym przedszkolu stwarzamy sytuacje sprzyjające rozwojowi ekspresji twórczej, wyobraźni i pomysłowości dziecka.Wzbogacamy dziecięce przeżycia estetyczne oraz rozwijamy różnorodne formy jego twórczości:plastycznej, wokalno-muzycznej, teatralnej (poranki z muzyką , zajęcia plastyczne, zespół taneczno-wokalny, zajecia teatralne). Dbamy o rozwój językowy - nauczanie bilingualne (dwujęzyczne) w języku polskim i angielskim (nauczanie odbywa się w ciągu całego dnia – zapewniamy kontakt z językiem angielskim podczas zajęć dydaktycznych, zabaw muzycznych, ruchowych, plastycznych, jak również podczas posiłków i innych rodzajów aktywności). Takie nauczanie stwarza możliwość zapoznania się z melodią języka obcego od najmłodszych lat i rozwija świadomość językową każdego dziecka.Profesjonalnie opiekujemy się dziećmi od 1,5 do 6 roku życia. Nasza Kadra Pedagogiczna ma bardzo dobre przygotowanie pedagogiczne i psychologiczne oraz posiada doświadczenie w zajmowaniu się najmniejszymi dziećmi. Twórczo organizujemy dzieciom dzień odpowiednio dzieląc czas pomiędzy zabawą, nauką, ćwiczeniami ruchowymi i odpoczynkiem. Oddział żłobkowy mieszczący się w naszym przedszkolu to niesamowite miejsce, w którym dzieci nawiązują pierwsze przyjaźnie, poznają otaczający je świat, doskonalą umiejętności manualne, motoryczne, intelektualne i muzyczne.A wszystko to odbywa się pod fachowym okiem Nauczycieli, którzy zapewnią maluszkom bezpieczną, miłą i ciepłą atmosferę. U nas jest jak w domu. Przedszkole posiada grupę żłobkową, grupy przedszkolne oraz zerówkę.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. POD WIERZBĄ przedszkole niepubliczne
  Niepubliczne Przedszkole „Pod Wierzbą” znajduje się w Mszanowie w województwie warmińsko-mazurskim. Placówka przygotowała atrakcyjną ofertę dla dzieci w wieku 3-6 lat. Zapewniamy całodzienną, profesjonalną opiekę z mnóstwem atrakcji, ciekawymi zajęciami (rytmika, muzyka, plastyka, sport, język angielski czy przedstawienia), zabawami na świeżym powietrzu jak i smacznym, zdrowym żywieniem. Zatrudniamy kadrę doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów i opiekunów, którzy na co dzień czuwają nad bezpieczeństwem oraz zdrowym rozwojem naszych podopiecznych. Więcej szczegółów znaleźć można na naszej witrynie.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Wyższe Szkoły Bankowe - Poznań, Wrocław, Gdańsk
  WSB to uczelnie których oferta i organizacja skierowane są przede wszystkim do osób łączących naukę i pracę. Kierunek obrany przez Wyższe Szkoły Bankowe został doceniony nie tylko w rankingach i w opinii pracodawców, ale również przez ponad 35 000 pracujących studentów, którzy co roku zdobywają tu wiedzę i doświadczenia. Wyższe Szkoły Bankowe to uczelnie najchętniej przez nich wybierane.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. WSHiR - Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości
  WSHiR - Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości
Poznań, Gajowa 6
Wydział zamiejscowy we Wrześni
Studia I stopnia licencjackie na kierunku zarządzanie.
Specjalności w zakresie rachunkowości i obrotu gospodarczego.
Studia podyplomowe - Rachunkowość, Rachunkowość i Finanse Jednostek Sektora Finansów Publicznych, Audyt i Kontrola Wewnętrzna w Gospodarce i Administracji.
Zapraszam na nasza stronę internetową aby zapoznać się z naszą oferta edukacyjna.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0