Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322




pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
ID linku 2235
Tytuł pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
Url http://www.weselnytaniec.pl
Opis Przygotujemy wasz pierszy taniec weselny. Układamy choreografię weselną do Państwa muzyki lub naszej. W przypadku braku utworu, pomagamy w jego doborze. Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych oraz lekcje indywidualne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej, nabyte w Polsce oraz USA. Jesteśmy zrzeszeni w organizacji NDCA (National Dance Council of America). Pracowaliśmy dla największych studiów tanecznych "Arthur Murray" i "Fred Astaire Dance Studios", gdzie ruch tańca amatorskiego dla dorosłych zaczął się dziesiątki lat temu i trwa do dziś. Jednym z głównych celów naszej firmy jest rozbudowanie działalności na terenie całego kraju. Oprócz istniejących odziałów: Warszawa, Legionowo chcemy rozwinać sie w miastach: Łódź, Radom, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Kraków.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe pierszy taniec   kurs tańca dla narzeczonych   kurs tańca dla nowożeńców   pierszy taniec warszawa   kurs tańca dla narzeczonych warszawa   kurs tańca dla nowożeńców warszawa   pierszy taniec gdańsk   kurs tańca dla narzeczonych gdańsk   kurs tańca dla nowożeńców
Data Jul 10, 2009
Imię kontaktowe Piotr Witecki
Email wyślij email do Piotr Witecki
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Kielce: korepetycje i kursy do egzaminów
  Centrum edukacyjne Edun w Kielcach zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z szerokiej oferty edukacyjnej. Placówka organizuje: korepetycje z każdego szkolnego przedmiotu, kursy przygotowujące do egzaminów, korepetycje IB, kursy językowe oraz półkolonie letnie. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów. Centrum jest czynne od poniedziałku do piątku.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Testy Gimnazjalne
  Testy Gimnazjalne to najlepszy na rynku program pozwalający na rewelacyjne przygotowanie się do testów gimnazjalnych z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych. Program zawiera bazę kilkuset pytań z zeszłych lat wraz z odpowiedziami i rozwiązaniami zadań, a także wiele zadań dodatkowych.
Testy podzielone są na zadania zamknięte i otwarte.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Uczelnia w Krakowie
  Ta witryna prezentuje kierunki kształcenia studentów w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie. Uczelnia w swojej ofercie ma również propozycje dla osób dojrzałych lubiących zdobywać nową wiedzę – Uniwersytet Trzeciego Wieku. Przez trzy lata słuchacze uczęszczają na wykłady i warsztaty (m.in. komputerowe, dietetyczne, rekreacyjne, kosmetyczne). Dedykowana inicjatywa Akademia Jakości Życia daje możliwość korzystania z zasobów biblioteki uniwersyteckiej i nauki języków obcych. Po sześciu semestrach absolwenci otrzymują dyplom ukończenia AJŻ.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Niepubliczne Przedszkole ABC Kraków
  W zaciszu zielonych uliczek Woli Justowskiej na terenie Lasu Wolskiego od 2006 r. istnieje Niepubliczne Przedszkole ABC. Przedszkole stworzone z myślą o Twoim dziecku.

Nasze przedszkole to miejsce gdzie Twoje dziecko rozwinie swoje talenty i wyobraźnię, zdobędzie nowe umiejętności, spotka przyjaciół i będzie dobrze się bawić. Poprzez kreatywną naukę i zabawę rozbudzi ciekawość poznania otaczającego świata, oraz naturalną spontaniczność. To właśnie w wieku przedszkolnym dziecko uczy się podstaw umiejętności społecznych, komunikacyjnych, ruchowych i umysłowych, tak ważnych dla osiągnięcia sukcesów w wieku późniejszym. Dlatego w naszym przedszkolu kładziemy nacisk na wspieranie indywidualnego rozwoju każdego dziecka.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogów z zakresu edukacji przedszkolnej, oraz specjaliści: logopeda i psycholog tworzą wysoką jakość opieki nad Twoim dzieckiem.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Nauka rysunku na architekturę
  Kursy rysunku na studia architektury, architektura i urbanistyka, architekturę krajobrazu, zajęcia rysunkowe prowadzone są systematycznie pod kątem egzaminów wstępnych z rysunku odręcznego na politechnikę krakowką. MDK-Kurs to kursy rysunkowe.
Kategoria:   Nauka > Szkoły





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0