Kategorie w katalogu

Aktualności 661
Biznes i ekonomia 6173
Dom 3350
Firmy wg branży 8367
Internet 4174
Komputery 754
Kultura i sztuka 568
Motoryzacja 916
Muzyka 334
Nauka 793
Rozrywka 852
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1908
Zdrowie i uroda 3015
Zwierzęta i rośliny 318
pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
ID linku 2235
Tytuł pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
Url http://www.weselnytaniec.pl
Opis Przygotujemy wasz pierszy taniec weselny. Układamy choreografię weselną do Państwa muzyki lub naszej. W przypadku braku utworu, pomagamy w jego doborze. Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych oraz lekcje indywidualne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej, nabyte w Polsce oraz USA. Jesteśmy zrzeszeni w organizacji NDCA (National Dance Council of America). Pracowaliśmy dla największych studiów tanecznych "Arthur Murray" i "Fred Astaire Dance Studios", gdzie ruch tańca amatorskiego dla dorosłych zaczął się dziesiątki lat temu i trwa do dziś. Jednym z głównych celów naszej firmy jest rozbudowanie działalności na terenie całego kraju. Oprócz istniejących odziałów: Warszawa, Legionowo chcemy rozwinać sie w miastach: Łódź, Radom, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Kraków.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe pierszy taniec   kurs tańca dla narzeczonych   kurs tańca dla nowożeńców   pierszy taniec warszawa   kurs tańca dla narzeczonych warszawa   kurs tańca dla nowożeńców warszawa   pierszy taniec gdańsk   kurs tańca dla narzeczonych gdańsk   kurs tańca dla nowożeńców
Data Jul 10, 2009
Imię kontaktowe Piotr Witecki
Email wyślij email do Piotr Witecki
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Nauka Jazdy w Krakowie - Szkoła Jazdy RACING
  Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego Ośrodka Szkolenia Kierowców jest nie lada wyzwaniem, dlatego będzie nam bardzo miło, jeżeli przy tym wyborze uwzględnicie Państwo naszą ofertę.
Szkoła Jazdy RACING działa w mieście Kraków i oferuje intensywne kursy prawa jazdy kategorii B w standardowej cenie, dzięki którym, na kursie nauki jazdy, bardziej efektywnie przyswoisz wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego i sprawnego poruszania się samochodem po drogach!
Nasze atuty:
- sala wykładowa blisko centrum,
- zajęcia praktyczne tylko na nowych Toyotach Yaris,
- dogodne miejsce rozpoczynania zajęć praktycznych bez dodatkowych opłat,
- miła, bezstresowa atmosfera,
- dopasujemy się do Twoich oczekiwań!
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Lublin.wspkorczak.eu
  W ofercie naszej uczelni w Lublinie znajdą Państwo możliwość kształcenia się na kierunkach związanych z pedagogiką. Zapraszamy na studia pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia, studia podyplomowe. Kształcimy w następujących kierunkach: pedagogika, pedagogika specjalna, logopedia. Naszym studentom stworzyliśmy doskonałe warunki do nauki i poszerzania wiedzy. Wykładowcy to karda renomowanych profesorów i doktorów.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Prywatne Medyczne Studium Techniki Dentystycznej KM Dental
  Międzynarodowe Centrum Edukacyjno-Egzaminacyjne Techników Dentystycznych we Wrocławiu. Szkoła jest akredytowanym centrum egzaminacyjnym City and Guilds w Polsce. Studium posiada status szkoły publicznej przyznany przez Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej. Absolwenci uzyskują tytuł technika dentystycznego oraz międzynarodowy certyfikat technika dentystycznego (International Advanced Crown and Bridge Dental Technician Certificate of City and Guilds of London Institute).
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Akademia Pana Kleksa - przedszkole Sosnowiec
  Każde przedszkole w swojej działalności powinno kierować się określonym programem. Oczywiście nie ma mowy o jakimś typowym programie nauczania, gdyż przedszkole to przede wszystkim czas zabawy wspartej odrobiną dyscypliny i nauki. W przedszkolu „Akademia Pana Kleksa” z Sosnowca jest tą placówką, która może się pochwalić bardzo dobrymi warunkami dla spędzania kilku godzin dziennie przez dzieci. Prowadzi się tutaj zajęcia zarówno według programu Wiesława Żaby i Małgorzaty Kwaśniewskiej jak i wedle pomysłów autorskich. Z całą pewnością każde dziecko może liczyć tutaj nie tylko na doskonałą i fachową opiekę, ale także na miłą i przyjazną atmosferę. Dzięki temu poczuje się tutaj niemalże jak w domu.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. OSK Rock&Roll - Szkoła Jazdy Białystok
  Nowa szkoła jazdy w Białymstoku?Tak! Sprawdź rock and rollowe promocje. Tylko u Nas szkolenia w rytmie rock and roll !!! Szkolimy w zakresie kategorii A1 (motocykle do 125 ccm) A (motocykle) B (smochody do 3,5 tony). Szybko, bezstresowo, profesjonalnie i niedrogo. Jedyna szkoła jazdy w rytmie Rock & Roll. Zapraszamy!
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0