Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6323
Dom 3424
Firmy wg branży 8556
Internet 4291
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324
pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
ID linku 2235
Tytuł pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
Url http://www.weselnytaniec.pl
Opis Przygotujemy wasz pierszy taniec weselny. Układamy choreografię weselną do Państwa muzyki lub naszej. W przypadku braku utworu, pomagamy w jego doborze. Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych oraz lekcje indywidualne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej, nabyte w Polsce oraz USA. Jesteśmy zrzeszeni w organizacji NDCA (National Dance Council of America). Pracowaliśmy dla największych studiów tanecznych "Arthur Murray" i "Fred Astaire Dance Studios", gdzie ruch tańca amatorskiego dla dorosłych zaczął się dziesiątki lat temu i trwa do dziś. Jednym z głównych celów naszej firmy jest rozbudowanie działalności na terenie całego kraju. Oprócz istniejących odziałów: Warszawa, Legionowo chcemy rozwinać sie w miastach: Łódź, Radom, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Kraków.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe pierszy taniec   kurs tańca dla narzeczonych   kurs tańca dla nowożeńców   pierszy taniec warszawa   kurs tańca dla narzeczonych warszawa   kurs tańca dla nowożeńców warszawa   pierszy taniec gdańsk   kurs tańca dla narzeczonych gdańsk   kurs tańca dla nowożeńców
Data Jul 10, 2009
Imię kontaktowe Piotr Witecki
Email wyślij email do Piotr Witecki
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Kurs prawa jazdy Kraków
  Ośrodek Szkolenia Kierowców "Pirat" w Kraków oferuje szkolenia kursowe na kategorie "A", "B", "C". Dysponuje wszelkimi potrzebnymi pomocami dydaktycznymi, w tym programem do zdawania egzaminów w Ośrodku Egzaminowania. Zapewnia kompleksową obsługę łącznie z badaniami lekarskimi, testami, pomocami dydaktycznymi.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w godzinach popołudniowych w sali wykładowej znajdującej się przy ul. Kalwaryjskiej 9 w Klubie Sportowym "Korona". Zajęcia praktyczne są natomiast dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów i zapewniają im naukę jazdy w każdych warunkach i o każdej porze.

Z naszego placu manewrowego można skorzystać przez całą dobę.

Dla uczniów i studentów oferujemy zniżki!

Zapraszamy czekamy właśnie na Ciebie!
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. szkoła rysunku
  Zapraszamy Państwa do naszego Salwatorskiego studio artystycznego gdzie możecie pogłębić swoją wiedzę odnośnie kurs rysunku. Dzięki zajęciom plastycznym prowadzonym w naszym studio, poznasz nowe ciekawe techniki rysunku a także innych pasjonatów sztuki takich jak Ty! Szkoła rysunku kierowana jest przede wszystkim do osób które wybierają się na studia wyższe ASP. Nasza szkoła rysunku mieści się w ul. Ukryta 29 w Krakowie. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszego kursu rysunku dzięki któremu zaczniesz biegle operować pędzlem oraz ołówkiem. Nauczymy Cię malować martwą naturę, akty a także bawić się światłem i cieniem. Zapraszamy!
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Helen Doron
  Potrzebujesz specjalistów, którzy nauczą Twoje dziecko języka angielskiego? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej szkoły językowej. Należymy do sieci szkół językowych, które działają w 35 różnych krajach. Mamy świetną ekipę specjalistów oraz oferujemy zajęcia w bardzo małych grupach. Mamy w ofercie zajęcia zarówno dla dzieci od 0 do 3 lat jak i dla starszych od 12 do 19 lat. Oczywiście dzieci w innym wieku również uczymy.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. BRZDĄC Opiekunki dla dzieci
  Placówka Brzdąc funkcjonuje na terenie Wrocławia już od bez mała dwudziestu lat. Zapewniamy w niej profesjonalną opiekę dzieciom w wieku od 1-5 lat. Duży nacisk kładziemy na harmonijny i prawidłowy rozwój dzieci, korzystając z programu zgodnego z podstawą programową, a także nowatorskich, sprawdzonych metod pracy z dziećmi. Wśród naszych zajęć dodatkowych znajdują się, na przykład zajęcia z języka angielskiego, zajęcia logopedyczne, zajęcia rytmiczno-muzyczne oraz zajęcia plastyczne. Nie zapominamy także o tym, jak ważne jest zapewnienie dzieciom odpowiednich zabaw (organizujemy zabawy manipulacyjno-konstrukcyjne i zabawy manipulacyjno-badawcze). Zapewniamy, iż naszą kadrę stanowią wyłącznie opiekunki z wykształceniem pedagogicznym i mające doświadczenie w pracy z dziećmi. Szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w Bydgoszczy
  Interesują Cię studia w Bydgoszczy? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe na wielu ciekawych kierunkach i specjalnościach, takich jak finanse i rachunkowośc, logistyka, zarządzanie, administracja. W ofercie uczelni znajdziesz również ciekawe szkolenia, w tym też dofinansowane z Unii Europejskiej oraz kursy językowe.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0