Kategorie w katalogu

Aktualności 654
Biznes i ekonomia 6082
Dom 3321
Firmy wg branży 8295
Internet 4132
Komputery 746
Kultura i sztuka 566
Motoryzacja 907
Muzyka 332
Nauka 787
Rozrywka 849
Społeczenstwo 481
Sport 579
Turystyka 1895
Zdrowie i uroda 2961
Zwierzęta i rośliny 316
pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
ID linku 2235
Tytuł pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
Url http://www.weselnytaniec.pl
Opis Przygotujemy wasz pierszy taniec weselny. Układamy choreografię weselną do Państwa muzyki lub naszej. W przypadku braku utworu, pomagamy w jego doborze. Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych oraz lekcje indywidualne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej, nabyte w Polsce oraz USA. Jesteśmy zrzeszeni w organizacji NDCA (National Dance Council of America). Pracowaliśmy dla największych studiów tanecznych "Arthur Murray" i "Fred Astaire Dance Studios", gdzie ruch tańca amatorskiego dla dorosłych zaczął się dziesiątki lat temu i trwa do dziś. Jednym z głównych celów naszej firmy jest rozbudowanie działalności na terenie całego kraju. Oprócz istniejących odziałów: Warszawa, Legionowo chcemy rozwinać sie w miastach: Łódź, Radom, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Kraków.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe pierszy taniec   kurs tańca dla narzeczonych   kurs tańca dla nowożeńców   pierszy taniec warszawa   kurs tańca dla narzeczonych warszawa   kurs tańca dla nowożeńców warszawa   pierszy taniec gdańsk   kurs tańca dla narzeczonych gdańsk   kurs tańca dla nowożeńców
Data Jul 10, 2009
Imię kontaktowe Piotr Witecki
Email wyślij email do Piotr Witecki
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Strona internetowa
  Kurs dietetyczny, dietetyk program - Akademia Dietetyki - akredytacja Kuratora Oświaty, zaświadczenia MEN. Akademia Dietetyki to placówka oświatowa która organizuje kursy i szkolenia. Dowiedz sie co to jest dieta antyhistaminowa i dietetyka kliniczna, czym jest mirakulina, ksylitol i serwatka jakie ma właściwości . Dietetyka szkolenia, kursy dietetyczne i dietetyka książki. Zapraszamy - dietetyka szkolenia Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Lublin, Gdańsk, Katowice, Łódź, Szczecin
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Zakupy Studia Podyplomowe
  Podyplomowe studia zakupów i zarządzania skierowane są przede wszystkim dla osób zainteresowanych pracą w charakterze managera, lub wykonywaniem dowolnego innego zawodu w którym potrzebna jest wiedza z zakresu zarządzania. Trzeba zwrócić uwagę na to, że ich program jest bardzo wszechstronny, i dotyka najróżniejszych zagadnień związanych z szeroko rozumianymi zakupami: od planowania, aż po organizację dostaw. Nie zabraknie także tematów dotyczących handlu międzynarodowego oraz prowadzenia sprzedaży przy pomocy sieci. Nikogo nie musimy w takim razie raczej usilniej przekonywać co do tego, że na każdego kto ukończy taki właśnie kierunek czekają naprawdę ogromne perspektywy na obecnym rynku pracy, bowiem kwalifikacje tego typu są obecnie czymś naprawdę potrzebnym i często poszukiwanym.

Strona www.zakupy.sgh.waw.pl zawiera wszelkie informacje, jakie tylko mogą być potrzebne komuś, kto chce zdobywać wiedzę na tym konkretnym kierunku. Możemy tu znaleźć wszystkie najbardziej elementarne rzeczy, takie jak ogólne informacje o kierunku, dokładny program studiów czy, najczęściej zadawane pytania które pojawiają się w tym przypadku. Naturalnie, każdy dowie się tutaj również tego, jakie warunki musi spełnić, aby mieć jakiekolwiek szanse na przyjęcie, i jakie oczekiwania stawia szkoła przed wszystkimi swoimi studentami. Nie może również zabraknąć najróżniejszych opinii o tym kierunku które bardzo często pochodzą zresztą od tutejszych absolwentów, którzy sami na własnej skórze mogli się przekonać, czy warto jest coś takiego studiować. Jednym słowem, wszystkie zawarte tu informacje dają nam stuprocentową pewność, że będziemy wiedzieli, czego należy spodziewać się po studiach tego typu.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Gimnazjum niepubliczne Łódź
  Nowoczesne gimnazjum gimnazjum-lodz.com.pl charakteryzuje się prowadzeniem zajęć w języku angielskim oraz polskim. Wprowadzona dwujęzyczność wykładów ma na celu perfekcyjne nauczenie uczniów języka obcego. Dodatkowo umożliwiamy zdobycie egzaminów państwowych z trzech obcych języków, które są także przedmiotami proponowanymi w naszym gimnazjum. Prowadzimy naukę z wykorzystaniem tabletów oraz elektronicznych wersji podręczników.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Szkoły policealne Kraków
  Misją strony prowadzonej pod hasłem „głodni wiedzy” jest propagowanie zainteresowania nauką i rozszerzania swoich horyzontów. Na stronie chcemy przede wszystkim promować ludzi, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz potrafią zarazić swoją pasją innych. Na stronie internetowej jest sporządzana również tzw. Mapa edukacyjna Krakowa. Zadaniem tej mapy jest zebranie, w pierwszej kolejności, wszystkich szkół z Krakowa oraz innych jednostek edukacyjnych na jednej wspólnej stronie. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy, kto odwiedzi portal będzie mógł w prosty sposób odszukać np. szkoły językowe czy szkoły policealne, które są najlepsze w danej dzielnicy lub, które ulokowane są w pobliżu adresu zamieszkania danej osoby.Na stronie internetowej nie zabraknie oczywiście ciekawych artykułów naukowych, wywiadów z interesującymi ludźmi oraz wiele przydatnych informacji. Na bieżąco zamieszczane będą najróżniejsze nowinki z rozmaitych dziedzin nauki.Zapraszamy każdego do ekipy ludzi głodnych wiedzy, którzy są ciekawi świata i wszystkich jego tajemnic, możliwości i wyzwań. Poznawajmy ten świat z tej ciekawszej strony, bo razem wiemy więcej!
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Mała Panda - żłobek i przedszkole
  Akademia malucha "Mała Panda" oferuje opiekę nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 5 lat. "Mała Panda" realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego poszerzoną o język angielski i zajęcia plastyczne. Dzieci można zostawić pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Akademia malucha została zorganizowana jak żłobek i przedszkole.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0