Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
ID linku 2235
Tytuł pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
Url http://www.weselnytaniec.pl
Opis Przygotujemy wasz pierszy taniec weselny. Układamy choreografię weselną do Państwa muzyki lub naszej. W przypadku braku utworu, pomagamy w jego doborze. Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych oraz lekcje indywidualne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej, nabyte w Polsce oraz USA. Jesteśmy zrzeszeni w organizacji NDCA (National Dance Council of America). Pracowaliśmy dla największych studiów tanecznych "Arthur Murray" i "Fred Astaire Dance Studios", gdzie ruch tańca amatorskiego dla dorosłych zaczął się dziesiątki lat temu i trwa do dziś. Jednym z głównych celów naszej firmy jest rozbudowanie działalności na terenie całego kraju. Oprócz istniejących odziałów: Warszawa, Legionowo chcemy rozwinać sie w miastach: Łódź, Radom, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Kraków.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe pierszy taniec   kurs tańca dla narzeczonych   kurs tańca dla nowożeńców   pierszy taniec warszawa   kurs tańca dla narzeczonych warszawa   kurs tańca dla nowożeńców warszawa   pierszy taniec gdańsk   kurs tańca dla narzeczonych gdańsk   kurs tańca dla nowożeńców
Data Jul 10, 2009
Imię kontaktowe Piotr Witecki
Email wyślij email do Piotr Witecki
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Język polski dla obcokrajowców Wrocław
  Nasza szkoła język polski dla obcokrajowców Wrocław Professor Dwarf została stworzona z myślą o cudzoziemcach, którzy pragną nauczyć się języka polskiego. Kursy języka polskiego w Professor Dwarf organizujemy w siedzibie naszej szkoły, zlokalizowanej w samym centrum miasta przy ul. Ruskiej 61/12. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów. Wiemy, że język polski dla obcokrajowców może być na początku czarną magią, dlatego staramy się wprowadzać zagadnienia gramatyczne powoli, kładąc nacisk główie na mówienie i poprawną wymowę. Każda osoba rozpoczyna naukę od wypełnienia testu plasującego, który pozwala na określenie poziomu językowego. Rozpoczynamy zapisy do nowych grup dlatego też zapraszamy.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. IVORA Cambridge Informatyka i zarządzanie
  Ivora Cambridge Education Centre jest centrum edukacyjnym kształcącym ludzi dorosłych. IVORA osiągnęła doskonałe rezultaty w szkoleniu i dokształcaniu osób dorosłych w dziedzinie IT i zarządzania. Szkolenia Cambridge, które kończą się międzynarodowo uznanym certyfikatem Cambridge.


Certyfikat otrzymany po ukończeniu szkoleń Cambridge jest międzynarodowo uznany i otwiera szerokie perspektywy na rynku pracy w kraju i za granicą. Pragniesz się dokształcić, zmienić pracę, znaleźć lepiej płatną, a może chcesz wyjechać za granicę by tam realizować karierę zawodową? Nie zastanawiaj się i dołącz do grupy osób, które z sukcesem ukończyły szkolenia Cambridge.

Dostępne szkolenia kończące się certyfikatem Cambridge:

Szkolenia Cambridge:
Dyrektor Sprzedaży
Programista PHP
Administrator Sieci
Web Designer
Visual Basic 2008
Grafik Designer
Auto Cad
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Liceum Ogólnokształcące Kraków
  Jeżeli Twe potomstwo skończyło niedawno naukę w gimnazjum i chciałoby kontynuować edukację w w szkole ponadgimnazjalnej, to liceum ogólnokształcące w Krakowie jest doskonałym wyjściem. Lekcje prowadzi wyłącznie doświadczona kadra pedagogiczna, jaka naciska przede wszystkim na rozwijanie się każdego młodego człowieka. Kadra pedagogów rzetelnie wybiera metody uczenia, dostosowując je do chęci i poziomu dzieci. Dodatkowo to prywatne liceum gwarantuje idealne metody kształcenia dla dowolnego ucznia. Zapewnia dokładne przygotowanie się do egzaminu dojrzałości. To liceum w Krakowie jest przepustką na dowolne studia w kraju.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Szkoła ochrony Skierniewice STS Security Tactical Services
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów i szkoleń dla pracowników ochrony. Wychodzimy z propozycją zdobycia ciekawych uprawnień oraz zawodu pracownika ochrony kwalifikowanego, szkoleń z zakresu bezpieczeństwa imprez masowych, kursów doskonalących, szkoleń dla kierowników ds bezpieczeństwa jak również szkoleń na pozwolenie na broń.
W naszej placówce spotkasz wykładowców i instruktorów z pasją, posiadających bardzo duże doświadczenie zawodowe oraz wszystkie uprawnienia.
Zajęcia odbywają się w formie weekendowej, spotykamy się w soboty i w niedziele. Kursy ochrony podzielone są na zajęcia teoretyczne i praktyczne, wszystkie zajęcia odbywają się w Skierniewicach.
Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie internetowej i zadzwoń do nas już dziś.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Nauka Jazdy Bydgoszcz, prawo jazdy bydgoszcz, szkoła jazdy bydgoszcz
  Szkoła jazdy Bonus w Bydgoszczy oferuje kurs na prawo jazdy kategorii B (samochody osobowe). Szkoła znajduje się w centrum Bydgoszczy, posiada swój plac manewrowy oraz samochody Nissan Micra Way. Nauka teorii odbywa się przy użyciu multimediów. Szkoła oferuje konkurencyjne ceny oraz zniżki dla studentów z Bydgoszczy i okolic.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0