Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6272
Dom 3393
Firmy wg branży 8479
Internet 4233
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 932
Muzyka 335
Nauka 797
Rozrywka 861
Społeczenstwo 494
Sport 584
Turystyka 1915
Zdrowie i uroda 3075
Zwierzęta i rośliny 322
pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
ID linku 2235
Tytuł pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
Url http://www.weselnytaniec.pl
Opis Przygotujemy wasz pierszy taniec weselny. Układamy choreografię weselną do Państwa muzyki lub naszej. W przypadku braku utworu, pomagamy w jego doborze. Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych oraz lekcje indywidualne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej, nabyte w Polsce oraz USA. Jesteśmy zrzeszeni w organizacji NDCA (National Dance Council of America). Pracowaliśmy dla największych studiów tanecznych "Arthur Murray" i "Fred Astaire Dance Studios", gdzie ruch tańca amatorskiego dla dorosłych zaczął się dziesiątki lat temu i trwa do dziś. Jednym z głównych celów naszej firmy jest rozbudowanie działalności na terenie całego kraju. Oprócz istniejących odziałów: Warszawa, Legionowo chcemy rozwinać sie w miastach: Łódź, Radom, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Kraków.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe pierszy taniec   kurs tańca dla narzeczonych   kurs tańca dla nowożeńców   pierszy taniec warszawa   kurs tańca dla narzeczonych warszawa   kurs tańca dla nowożeńców warszawa   pierszy taniec gdańsk   kurs tańca dla narzeczonych gdańsk   kurs tańca dla nowożeńców
Data Jul 10, 2009
Imię kontaktowe Piotr Witecki
Email wyślij email do Piotr Witecki
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Prywatna szkoła podstawowa w Łodzi
  Łódzka Szkoła Europejska oferuje dzieciom wybierającym się do szkoły naukę w Anglojęzycznej Szkole Podstawowej. Placówka jest nowoczesna i posiada innowacyjne podejście do kształcenia, gwarantując między innymi nowe metody nauczania matematyki oraz czytania. Dzieci mogą też uczęszczać na liczne koła zainteresowań, stają też przed szansa uzyskania certyfikatów Cambridge już w czwartej klasie. Silnie rozwinięta jest też edukacja sportowa.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Żłobek Gdańsk
  Każde dziecko jest wyjątkowe na dodatek czerpie jedyną w swoim rodzaju przyjemność z poznawania świata, a my mamy mu w tym pomagać. Przyjemność prowadzona także w języku angielskim metodą Musical Babies. Język angielski prowadzony jest Metodą Musical Babies. Jest to bardzo atrakcyjna dodatkowo dynamiczna forma zajęć w trakcie których dzieci słuchają piosenek, oglądają historyjki obrazkowe, biorą udział w grach także zabawach. Zajęcia te odbywają się pod okiem wykwalifikowanych lektorów, mających wiedzę praktyczną w pracy z najmłodszymi. A także dzieci posiadają dodatkowy kontakt z językiem angielskim, gdyż słuchają tekstów oprócz tego piosenek nagranych na płytach CD. Taka forma edukacji języka angielskiego jest naturalna w przyswajaniu. Dzieci nie muszą poświęcać aktywnej wątpliwości, ani usiłować zrozumieć tekstów.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Studia
  Studia zaoczne, a może podyplomowe. Doskonały serwis o problematyce szkolnej w sieci. Aktualne informacje o studiach podyplomowych i władzach uczelni. Najważniejsze informacje o szkołach językowych a także danych teleadresowych. Nasz serwis został stworzony między innymi po to, ażeby pomóc Wam w odnalezieniu studiów podyplomowych.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Pływanie Chełmiec
  Lekcje pływania organizowane przez Szkołę Pływania Nsacz dla wszystkich osób, które pragną nauczyć się lub poprawić technikę pływania na krytej pływalni Aqua Centrum Chełmiec. Prowadzimy zajęcia grupowe dla dzieci i osób dorosłych liczące po kilka osób. Małe grupy i fachowa kadra oraz przybory pływackie w postaci makaronów czy desek gwarantują efektywną nauką w krótkim czasie. Naukę pływania najlepiej zacząć we wczesnym okresie, wtedy organizm dobrze adaptuje się z nowym środowiskiem jakim jest woda, dlatego tworzymy grupy dla 4 i 5-latków. Mieszkasz w okolicy Aqua Centrum Chełmiec to już teraz odwiedź naszą stronę internetową i zacznij przygodę z pływaniem lub stwórz taką możliwość swojemu dziecku.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Szkoła wizażu Warszawa
  Policealne Studium Wizażu i Charakteryzacji to placówka, która swoją działalność rozpoczęła w 2001 roku i kształci w kierunkach wizaż oraz charakteryzacja. Kształcenie odbywa się w dwóch systemach - dziennim i zaocznym. Absolenci szkoły po ukończeniu studium moga znaleźć pracę w zespołach realizacji filmowych, programów telewizyjnych czy studiach fotograficznych. W trakcie nauki dla słuchaczy są zepewnione wszelkie niezbędne pomoce jak kosmetyki czy akcesoria.
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0