Kategorie w katalogu

Aktualności 650
Biznes i ekonomia 6012
Dom 3289
Firmy wg branży 8196
Internet 4076
Komputery 741
Kultura i sztuka 562
Motoryzacja 891
Muzyka 332
Nauka 782
Rozrywka 842
Społeczenstwo 476
Sport 573
Turystyka 1880
Zdrowie i uroda 2906
Zwierzęta i rośliny 316
pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
ID linku 2235
Tytuł pierwszy taniec - Szkoła Tańca Rio
Url http://www.weselnytaniec.pl
Opis Przygotujemy wasz pierszy taniec weselny. Układamy choreografię weselną do Państwa muzyki lub naszej. W przypadku braku utworu, pomagamy w jego doborze. Oferujemy kursy tańca dla narzeczonych oraz lekcje indywidualne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej, nabyte w Polsce oraz USA. Jesteśmy zrzeszeni w organizacji NDCA (National Dance Council of America). Pracowaliśmy dla największych studiów tanecznych "Arthur Murray" i "Fred Astaire Dance Studios", gdzie ruch tańca amatorskiego dla dorosłych zaczął się dziesiątki lat temu i trwa do dziś. Jednym z głównych celów naszej firmy jest rozbudowanie działalności na terenie całego kraju. Oprócz istniejących odziałów: Warszawa, Legionowo chcemy rozwinać sie w miastach: Łódź, Radom, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Wrocław, Kraków.
Kategoria Nauka > Szkoły
Słowa kluczowe pierszy taniec   kurs tańca dla narzeczonych   kurs tańca dla nowożeńców   pierszy taniec warszawa   kurs tańca dla narzeczonych warszawa   kurs tańca dla nowożeńców warszawa   pierszy taniec gdańsk   kurs tańca dla narzeczonych gdańsk   kurs tańca dla nowożeńców
Data Jul 10, 2009
Imię kontaktowe Piotr Witecki
Email wyślij email do Piotr Witecki
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Szkoły
1. Edukacja - przedszkole Rzeszów
  Co daje dziecku przedszkole? Przede wszystkim możliwość nawiązania pierwszych przyjaźni, kontakt z rówieśnikami i szybszy rozwój, pod okiem pedagogów. Przedszkoli jest wiele. Np. w Rzeszowie istnieje kilkanaście takich palcówek. Przedszkola w Rzeszowie są prywatne i publiczne. Każde przedszkole w Rzeszowie ma swoje zalety, a cecha wspólną dla nich jest wyspecjalizowana kadra pedagogiczna, która pracuje z dziećmi. W ostatnich latach popularnością cieszą się prywatne przedszkola w Rzeszowie.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


2. Dołącz do zawodowców
  „Dołącz do zawodowców” to wortal internetowy adresowany do uczniów zawodówek i szkół technicznych z Górnego Śląska. Funkcją portalu jest z jednej strony wsparcie uczniów ostatnich klas tych szkół na początku kariery zawodowej poprzez między innymi: indywidualne doradztwo zawodowe, nieodpłatne zajęcia z technologii informatycznych i języków obcych, zajęcia wyrównawcze z nauk ogólnych i zawodowych, wizyty studyjne u pracodawców oraz praktyki u nich; z drugiej strony rolą portalu jest stworzenie bazy informacji na temat firm poszukujących absolwentów danych szkół oraz bazy CV absolwentów poszczególnych specjalności, którzy chcą znaleźć pracę. Przedsięwzięcie to jest nadzorowane przez Śląski Urząd Marszałkowski w ramach projektu „Mam zawód mam pracę w regionie”, który jest z kolei realizowany w ramach projektu 9.2 PO KL. Partnerami programu są prawie wszystkie zasadnicze szkoły zawodowe i technika z naszego województwa jako, że grupą docelową tego działania są ich absolwenci.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


3. Jazdy doszkalające radarowa okęcie bemowo
  Oferujemy jazdy doszkalające na nowych 6-cio biegowych Toyotach Yaris trasami egzaminowania Okęcie Radarowa oraz Bemowo.Tanio i skutecznie przygotowujemy kursantów do egzaminu ! Zapisy pod nr. 22 498-90-00 oraz 512-099-145 !
ZAPRASZAMY!
Organizujemy również kursy podstawowe prawa jazdy kat. A i B oraz kursy dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy w/w kategorii.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


4. Nauka Jazdy Bydgoszcz, prawo jazdy bydgoszcz, szkoła jazdy bydgoszcz
  Szkoła jazdy Bonus w Bydgoszczy oferuje kurs na prawo jazdy kategorii B (samochody osobowe). Szkoła znajduje się w centrum Bydgoszczy, posiada swój plac manewrowy oraz samochody Nissan Micra Way. Nauka teorii odbywa się przy użyciu multimediów. Szkoła oferuje konkurencyjne ceny oraz zniżki dla studentów z Bydgoszczy i okolic.
Kategoria:   Nauka > Szkoły


5. Kurs szybkiego czytania
  Z kursów związanych z doskonaleniem osobistych umiejętności, kurs szybkiego czytania jest to szkolenie, które umożliwia stosowanie wyuczonych umiejętności każdego dnia. Efekty, jakie uzyskuje się po kursie szybkiego czytania zauważamy natychmiast i następnie przez dłuższy czas, aż staną się codziennym nawykiem. Kurs szybkiego czytania można polecić jako uzupełnienie tych szkoleń, na których mamy do przerobienia dużo tekstów.

Jan Cisek prowadzi w Warszawie kurs szybkiego czytania, gdzie nauczane jest trzydzieści siedem technik szybkiego czytania. Techniki te umożliwiają dobranie odpowiednich sposobów czytania dla konkretnej osoby. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami z naszej strony internetowej!
Kategoria:   Nauka > Szkoły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0