Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Notariusz Katarzyna Borten
ID linku 22614
Tytuł Notariusz Katarzyna Borten
Url http://www.borten.pl
Opis Posiadamy przeszło 25 lat doświadczenia w zawodzie. Wyróżnia nas indywidualne podejście do sprawy. Gwarantujemy rzetelną informację i profesjonalną pomoc w oparciu o najnowszą wiedzę. Zapewniamy fachową obsługę klienta. Oferujemy sporządzenie aktów notarialnych (umowy sprzedaży nieruchomości, akty założycielskie spółek prawa handlowego, umowy darowizn, umowy majątkowo małżeńskie, testamenty. Wydajemy również akty poświadczenia o dziedzictwie, które maja moc prawomocnego wyroku sądowego.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe notariusz   kancelaria notarialna   Łódź   Borten   Jabłoński
Data Jul 15, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Reprywatyzacja Warszawa
  To kancelaria adwokacka, w której stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i przebieg spraw zgodny z życzeniem naszych klientów. Mamy wiele lat doświadczenia, zarówno w sprawach karnych, jak i tych o charakterze cywilnym. Co za tym idzie, jesteśmy w stanie zająć się sprawnie i rzetelnie bardzo wieloma działaniami. Wystarczy umówić się na spotkanie, byśmy przedstawili dowody.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Rozwód bez orzekania o winie
  Pan Marcin Gałązka jest radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem. W swojej kancelarii przyjmuje przedsiębiorców, klientów indywidualnych, fundacje, stowarzyszenia oraz inne podmioty, które potrzebują wsparcia prawnego. Każdy klient może liczyć na pomoc doraźną, jak i na stałą współpracę z kancelarią Pana Marcina. Kancelaria zajmuje się również sporządzaniem pism , umów i opinii prawnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Adwokat Rzeszów
  Zlokalizowana w Rzeszowie Kancelaria Adwokacka adwokat Joanny Jakubowskiej-Zawada jest zespołem adwokatów specjalizujących się w stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych ze szczególnym uwzględnieniem spółek z o.o., komandytowych oraz komandytowo-akcyjnych. Nasi prawnicy posiadają duże doświadczenie w sprawach związanych z fuzjami, przejęciami oraz przekształceniami firm. Obsługujemy podmioty polskie i międzynarodowe. Oferta kancelarii obejmuje również prowadzenie spraw z zakresu prawa autorskiego i pokrewnego, o odszkodowania, likwidację szkód oraz błędy lekarskie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria notarialna Warszawa
  Strona domowa kancelarii notarialnej należącej do Elżbiety Drążek - doświadczonej notariusz z wieloletnim stażem i praktyką. Nasza kancelaria znajduje się w samym centrum Warszawy (dzielnica Mokotów). Uzyskasz tu fachową pomoc w zakresie wszelkich spraw notarialnych. Sporządzisz tu akty poświadczeń, pełnomocnictw, małżeńskie umowy majątkowe, a także sprzedaży, darowizny oraz kupna różnego rodzaju nieruchomości. Na naszej stronie domowej znajdziesz przykładowe dokumenty, dzięki którym będziesz mógł wcześniej na spokojnie przygotować się do wizyty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Adwokacka Sosnowiec
  Poszukujesz adwokata na terenie Sosnowca i okolic? Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą. Oferujemy kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa pracy. Pomoc w rozwodach, z orzeczeniem o winie, pomoc prawna dla Klientów indywidualnych i firm. Jeśli szukasz doświadczonego adwokata zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie. Szereg moich usług znajdują się na www.adwokat-kotewicz.pl. Kreatywność i nowoczesność. Serdecznie zapraszam.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0