Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Www.akademiaprogramowania.pl - zajęcia wakacyjne dla dzieci kraków
ID linku 22734
Tytuł Www.akademiaprogramowania.pl - zajęcia wakacyjne dla dzieci kraków
Url http://www.akademiaprogramowania.pl
Opis Poszukujesz ciekawego rozwiązania dla swego dziecka na spędzanie wolnego czasu lub wyjazd kolonijny? Jeśli tak, to być może Akademia Programowania Gier Komputerowych i Animacji z Mszany Dolnej będzie idealnym dla Was rozwiązaniem. Jest to specjalna szkoła, która w zabawny i ciekawy sposób jest w stanie nauczyć każdego przedmiotów ścisłych, programowania, czy też tworzenia rożnego rodzaju animacji. Atrakcyjne ceny.
Kategoria Komputery > Programowanie
Słowa kluczowe kraków   zajęcia wakacyjne dla dzieci kraków   kurs programowania dla dzieci   zajęcia pozalekcyjne   zajęcia wakacyjne dla dzieci
Data Aug 1, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Programowanie
1. Projektowanie systemów informatycznych
  Abixen Systems jest firmą programistyczną dostarczającą najnowocześniejsze, a jednocześnie przetestowane na rynku informatycznym rozwiązania IT. Projektujemy zaawansowane technologicznie systemy informatyczne, które cechują się stabilnością, bezpieczeństwem i wydajnością. Na indywidualne zamówienie projektujemy i wdrażamy systemy finansowe i inwestycyjne. Nasza oferta obejmuje także usługi projektowania systemów informatycznych zarządzających zasobami sieci GSM. Tworzymy i wdrażamy systemy informacji przestrzennej i geograficznej GIS/SIP. Lata doświadczeń w pracy z technologią Java pozwoliło nam zbudować bazę wiedzy i biblioteki własnych wzorców i komponentów. Wykorzystanie wspomnianych rozwiązań IT ogranicza czas, a co za tym idzie koszt wykonywanych projektów. Nasi Klienci mogą również liczyć na wydajne serwery zarządzane przez doświadczonych administratorów co gwarantuje nieprzerwane i prawidłowe funkcjonowanie projektowanych i wdrażanych przez nas systemów informatycznych. Oferujemy hosting aplikacji Java EE na takich serwerach aplikacji jak JBoss, GlassFish, WebSphere czy WebLogic. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Kategoria:   Komputery > Programowanie


2. Programowanie Python - idego-group.com
  Jeśli interesuje Cię technologia blockchain, to dobry moment na to, aby skorzystać z naszej pomocy.
Można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym nasza pomoc jest odpowiedzią na pojawiające się oczekiwania.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości związane z tą technologią, sprawa jest prosta – czas zajrzeć na stronę firmy (technologia blockchain to nie wszystko, co jest w ofercie).
Kategoria:   Komputery > Programowanie


3. Biggi. Programowanie, moja pasja...
  Stronka o programowaniu. Głównie opiera się ona o język programowania Java, oraz o tematykę gier komputerowych. Blog prowadzony przez studenta PJWSTK w Gdańsku. Mam zamiar przedstawiać na tym blogu swoje projekty oraz prace, na których sam się uczę i nabieram doświadczenia, a które postaram się opisać w jak najlepszy sposób, żeby moje opisy i doświadczenia mogły przydać się innym osobom.
Kategoria:   Komputery > Programowanie


4. Kompleksowa obsługa informatyczna, outsourcing IT – D7
  Przedmiotem naszej działalności są kompleksowe usługi w zakresie informatyki i komputeryzacji, świadczone na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki naszej pomocy zapomną Państwo o problemach związanych z awariami sprzętu komputerowego, pocztą czy dostępem do Internetu.
Współpracując z nami zmniejszają Państwo koszty związane z zatrudnieniem kadry informatycznej w firmie. Przekazując nam informatyzację swojej firmy będziecie Państwo mogli skoncentrować się na podstawowych obszarach własnej działalności.

Naszym klientom gwarantujemy:
Prawidłowe działanie systemu informatycznego oraz jego stały nadzór.
Wysoką jakość świadczonych usług.
Doświadczonych i kompetentnych specjalistów.
Obniżenie kosztów dotychczas przeznaczanych na informatykę.
Kategoria:   Komputery > Programowanie


5. Subito System - profesjonalne systemy informatyczne
  Subito System Sp. z o.o. to firma, która od początku 2009 roku działa na rynku Unii Europejskiej. Wdrożenia Magento (Sklepy internetowe), skomplikowane aplikacje internetowe i programy dla firm na zamówienie to główne obszary działalności.

Realizacja projektów unijnych w zakresie tworzenia oprogramowania i doradztwa IT.

Szukasz Firmy, która profesjonalnie wdroży sklep internetowy lub stworzy oprogramowanie do zarządzania firmą? Skontaktuj się z nami.
Kategoria:   Komputery > Programowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0