Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Adwokat Bydgoszcz - Bartosz Hernacki
ID linku 24054
Tytuł Adwokat Bydgoszcz - Bartosz Hernacki
Url http://adwokathernacki.pl/
Opis Kancelaria prawna w Bydgoszczy oferuje konsultacje oraz porady na temat prawa. Kancelaria prawna reprezentuje klientów na wszystkich etapach postępowań sądowych w sprawach cywilnych, karnych, karno-skarbowych oraz w sprawach administracyjnych. Kancelaria adwokacka działa w obrębie Bydgoszczy oraz całego kraju. Oferujemy konsultacje prawne także dla przedsiębiorstw.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat   prawnik   kancelaria   bydgoszcz   prawo
Data Dec 22, 2014
Imię kontaktowe Bartosz
Email wyślij email do Bartosz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Adwokat Prawo Pracy Poznań
  Jeżeli jesteś właścicielem firmy i zatrudniasz pracowników, to czasami może się zdarzyć, że będziesz zmuszony dochodzić swoich praw w sądzie. W takiej sytuacji zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii. Jeżeli Państwo potrzebujecie, nasz prawnik prawo pracy Poznań pomoże w rozwiązaniu problemów z pracownikami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Kancelariadrawsko-zlocieniec.pl
  Serdecznie witamy na stronie naszej kancelarii adwokatów i radców prawnych. Do zaoferowania mamy kompleksową obsługę typu prawnego. Kierujemy ją zarówno do klientów indywidualnych, jak tez do podmiotów gospodarczych oraz instytucji. Pełna obsługa obejmuje prawo cywilne, karne, gospodarcze i handlowe. Dodatkowo, dotyczy także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zachęcamy do sprawdzenia naszych usług i korzystania z porad prawnych, szczególnie w postępowaniach, które dotyczą własności intelektualnej. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Adwokat Głogów
  Serwis www Adwokat Głogów zawiera wiadomości o działalności zawodowej adwokata. Na osobnych zakładkach omówione zostały niektóre obszary aktywności zawodowej, takie między innymi jak: sprawy karne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu prawa pracy, sprawy dotyczące Internetu czy też sprawy dotyczące windykacji wierzytelności. Na osobnej zakładce przedstawiona została stała obsługa prawna firm. Dla zwiększenia czytelności informacji opublikowanych na stronie Kancelaria Adwokacka Głogów, informacje o rodzaju wykonywanych usług prawnych zostały pogrupowane na dwie podgrupy. Pierwszą z nich jest grupa: osoby fizyczne, drugą zaś - klienci biznesowi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Pisma.com.pl - wzory pism
  Serwis z wzorami pism, umów i innych dokumentów. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne pisma z różnych dziedzin prawa do pobrania. Materiałami tymi są pozwy, umowy, podania, odwołania, oświadczenia, zażalenia, skargi lub wnioski. Przykładowe wzory pomogą Ci w bardzo prosty i szybki sposób sporządzić stosowne pismo.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. KANCELARIA PATENTOWA RAWA&RAWA SP. J. własność intelektualna
  Nasza Kancelaria Patentowa Rawa & Rawa Spółka Jawna z siedzibą w Toruniu proponuje Państwu całościową obsługę w obszarze ochrony własności przemysłowej. W ramach naszej aktywności wspomożemy Państwu dopełnić wszelkich niezbędnych formalności, jakie jednoczą się ze zgłoszeniem danego dobra do Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej a także do Europejskiego Urzędu Patentowego. Jesteśmy podmiotem prawnym, dla którego liczy się satysfakcja Klienta. Naszą działalność wydedukowały już liczne podmioty ekonomiczne działające na terenie kraju i za granicą. Państwo również możecie doznać naszej skuteczności. Proponujemy solidność w podejściu do poleconych nam zadań a nasza kompetentnie przygotowywana ekipa wspomoże pokonać wszelkie arkana prawa. Kancelaria Patentowa Rawa & Rawa Spółka Jawna to renoma znana ze skuteczności, ceniona przez Klientów. Poznaj się z naszymi usługami na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0