Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6322
Dom 3424
Firmy wg branży 8555
Internet 4290
Komputery 767
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 943
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 588
Turystyka 1924
Zdrowie i uroda 3112
Zwierzęta i rośliny 324
Montaż anten Jaworzno Sosnowiec
ID linku 2444
Tytuł Montaż anten Jaworzno Sosnowiec
Url http://www.montazantensat.republika.pl/
Opis Profesjonalny montaż anten satelitarnych na terenie miast Jaworzno, Sosnowiec i okolic. Sprzedaż Telewizji Na Kartę. Instalacja anten wszystkich typów: Cyfrowy Polsat, Telewizja Nowej Generacji N, Cyfra+, TNK - Telewizja Na Kartę. Ustawianie anten satelitarnych. Konserwacja i modernizacja istniejących instalacji antenowych.
Kategoria Firmy wg branży > RTV
Słowa kluczowe montaż anten   Jaworzno   Sosnowiec   instalacja anten   ustawienie anteny
Data Jul 19, 2009
Imię kontaktowe Jarosław
Email wyślij email do Jarosław
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 1.00 (z 5)
Ilość ocen: 2 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > RTV
1. Sklepy z telewizorami i akcesoriami
  Zamierzasz kupić telewizor i nie wiesz gdzie zrobić to najtaniej i najbezpieczniej? Żeby Wam pomóc stworzyliśmy serwis, w którym zbieramy najciekawsze propozycje sklepów internetowych. Wejdź na nasz katalog, porównaj je i dokonaj racjonalnego wyboru. Czytaj opinie i wymieniaj się z innymi Twoimi doświadczeniami. Zobacz sklepy najwyższej oceniane, informacje o dostawach i płatnościach. Zainteresowany? Serdecznie zapraszamy na tvsklepy.pl i życzymy miłych zakupów.
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV


2. A2c.pl - Antennas 2 Customers
  Montaż anten satelitarnych wykonujemy na terenie Warszawy i okolic. Montujemy anteny satelitarne wszystkich płatnych platform cyfrowych: Telewizji Nowej Generacji n, Telewizji Na Kartę, Cyfry+, Cyfrowego Polsatu, MTV Unlimited, Kart Erotycznych.
Wykonujemy instalacje anten satelitarnych niezależnych od płatnych platform cyfrowych.
Instalujemy dekodery cyfrowe znanych firm Ferguson, Technisat, Opticum, i wiele innych,
odbiorniki fta, odbiorniki hd, dekodery z wbudowanym modułem dostepu warunkowego CI/CR.
Anteny o dowolnej wielkości, czasza 80 cm, 120, 150, 180, i większe. Do odbioru polskich programów satelitarnych zawsze proponujemy optymalną na warunki mazowieckie czaszę o średnicy 80 cm. Należy pamiętać że im większa antena tym większa odpornośc na złe warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, duże zachmurzenie). Polecamy instalację z dwoma konwerterami w jednej antenie (tzw. zez) do odbioru programów satelitarnych z dwóch satelitów: Hotbird i Astra. Montaż anteny satelitarnej obejmuje umocowanie anteny do elewacji, balkonu lub komina, poprawne ustawienie anteny satelitarnej na określonego przed instalacją satelitę, najczęściej Hotbird i lub Astra). Poprowadzenie kabla koncentrycznego do punktu w którym ma być zainstalowany dekoder satelitarny. Zaprogramowanie dekodera satelitarnego i uruchomienie całej instalacji anteny satelitarnej. Do instalacji stosujemy sprawdzone komponenty, maszty zabezpieczone galwanicznie przed korozją, dobry kabel koncentryczny o niskim tłumieniu i wysokim ekranowaniu. Posługujemy się wysokiej klasy miernikami do pomiarów parametrów wykonanej przez nas instalacji co gwarantuje doskonałą jakość
sygnału z anteny satelitarnej.
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV


3. Montaż,Serwis Anten tv Antena Satelitarna Dvb-t
  - MONTAŻ ANTENY SATELITARNEJ - USTAWIENIE ANTENY SATELITARNEJ.

- MONTAŻ ANTEN DO ODBIORU TELEWIZJI Z NADAJNIKÓW NAZIEMNYCH - NAZIEMNA TELEWIZJA CYFROWA DVB-T.

- SERWIS ANTEN - NAPRAWA ANTEN JUŻ ZAINSTALOWANYCH.

- MONTAŻ ANTEN RADIOWYCH.

- INSTALACJA I REGULACJA MULTISWICHY.

- INSTALACJA MULTIROOM (KILKA DEKODERÓW-JEDEN ABONAMENT)
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV


4. Konwerter sdi na hdmi www.fine-satellite.pl
  Zasadniczo firma Fine zajmuje się montażem różnego rodzaju anten. W głównej mierze możemy wskazać na anteny satelitarne czy też na te naziemne, aczkolwiek na pewno nie można ograniczać się tylko do tych dwóch rodzajów anten. W zakres świadczonych usług wchodzi, bowiem montaż wielu rodzajów zakupionych anten, a więc można powiedzieć, że w tym względzie firma Fine działa bardzo wszechstronnie. Montaż zakupionych anten odbywa się na terenie całego naszego kraju. Pełen profesjonalizm, krótki czas oczekiwania, pełna gwarancja i niskie ceny powodują, że usługi żarskiej firmy Fine mają coraz większe wzięcie. Także ty powinieneś zastanowić się czy nie jest to oferta idealna dla ciebie i twojej rodziny.
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV


5. ReComp - listwa zasilająca, listwy zasilające
  Jesteśmy dystrybutorem firmy Armac - polskiego producenta urządzeń zabezpieczających. Oferujemy listwy zasilające (bezpieczne przedłużacze). Listwa zasilająca jest podstawowym zabezpieczeniem każdego urządzenia elektrycznego podłączonego do sieci elektroenergetycznej. Zapraszamy do sklepu. Listwy spełniają wszystkie normy tj posiadają europejski znak "CE" oraz polski znak bezpieczeństwa "B"
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0