Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6404
Dom 3475
Firmy wg branży 8651
Internet 4341
Komputery 772
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 965
Muzyka 337
Nauka 802
Rozrywka 879
Społeczenstwo 503
Sport 596
Turystyka 1936
Zdrowie i uroda 3182
Zwierzęta i rośliny 326




Psychoterapeuta
ID linku 24821
Tytuł Psychoterapeuta
Url http://pomocterapeutyczna.com
Opis Mój gabinet czeka na osoby, które potrzebują profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej. Łatwo trafić do mnie ponieważ jesteśmy zlokalizowani w centrum Katowic dzięki czemu można się do nas udać różnym środkami transportu zbiorowego. Zajmuję się między innymi leczeniem zaburzeń psychicznych, a w tym zaburzenia odżywiania, DDA, współuzależnienia i pomocą przy rozwiązywaniu problemów małżeńskich.
Kategoria Zdrowie i uroda > Psychologia
Słowa kluczowe psycholog   psychoterapeuta   depresja   zaburzenia osobowości   psychoterapia indywidualna
Data Apr 15, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Psychologia
1. Centrum psychodynamiczne - kcp.com.pl
  W skład Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego wchodzą Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej, Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży oraz gabinet psychoterapii - możecie mieć Państwo pewność, że z uwagi na nasze wysokie standardy, doświadczenie psychoterapeutów oraz ogólne podejście, to właśnie oferta KCP jest godna bardzo dużego zainteresowania. Więcej info o naszej działalności oczywiście na stronie internetowej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


2. Badania psychologiczne kierowców Brzeg Opole Oława Namysłów
  Pracownia wykonuje badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców, strażników miejskich, gminnych, instruktorów nauki jazdy, operatorów wózków widłowych i maszyn budowlanych, badania wysokościowe, psychotesty dla kandydatów na aplikację sądową, a także badania psychologiczne na broń i materiały wybuchowe.
Ponadto prowadzimy szkolenia psychologiczne dla służb mundurowych, nauczycieli, pedagogów i innych grup zawodowych.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


3. Psycholog Warszawa
  Jestem psychologiem, specjalistą ds. interwencji kryzysowej. Wspieram osoby w rozwiązywaniu problemów, pomagam w radzeniu sobie z różnego rodzaju kryzysami. Oferuję pomoc w różnego rodzaju kryzysach życiowych:Śmierć bliskiej osoby
Przemoc domowa, Strata dziecka (poronienie), Próby samobójcze, Utrata pracy, Kryzys małżeński, Rozwód, Problemy rodzinne, Pomoc dla DDA. Pracuję pod stałą superwizją.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


4. Psycholog Nowy Sącz
  Oferuję Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną. Jestem wieloletnim praktykiem w dziedzinie psychoterapii, specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii osób dorosłych. Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób doświadczających trudności w codziennym życiu, mających problemy w kontaktach społecznych, relacjach rodzinnych, cierpiących z powodu lęku, smutku, depresji, znajdujących się w sytuacji kryzysu. Pracuję również z osobami z rodzin dysfunkcjonalnych, których urazy psychiczne z dzieciństwa mogą być źródłem różnorodnych trudności i cierpień w życiu dorosłym.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia


5. uzależnienia
  Stacjonarny prywatny ośrodek leczenia alkoholików poleca profesjonalną terapię uzależnień. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy nowoczesną klinikę leczenia uzależnień, w której łączymy skuteczne tradycyjne formy pomocy ze zdobyczami nowoczesnej psychoterapii. Tu bezpiecznie i anonimowo możesz poddać się profesjonalnej psychoterapii indywidualnej uzależnienia od alkoholu. Zatem odwagi ! Żyj i daj Żyć! Jeżeli zamierzasz nadal się staczać, zostań w domu!
Uzależnienie od alkoholu jest chorobą przewlekłą i podstępną, oszukuje i manipuluje. W pojedynkę na pewno sobie nie poradzisz! Przerwy w piciu alkoholu tylko wzmacniają siłę nałogu. Alkoholizm jest chorobą duszy i ciała. Bezwzględnie potrzebna jest tu pomoc medyczna, psychologiczna i psychoterapeutyczna, a często również wsparcie duchowe. Alkoholik sam sobie nie jest w stanie pomóc!
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Psychologia





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0