Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6308
Dom 3416
Firmy wg branży 8528
Internet 4274
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 941
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 587
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
Badania fonoskopijne
ID linku 25035
Tytuł Badania fonoskopijne
Url http://www.fonoskopia.pl
Opis Fonoskopia dla instytucji państwowych oraz firm prywatnych to firma BIO GEN. Nasze ekspertyzy audiowizualne i fonoskopijne są wykonane profesjonalnie i solidnie. Na swoim koncie mamy ponad 12 tys. ekspertyz dla różnego rodzaju zleceniodawców, w tym organów ścigania. Fonoskopia nagrań to między innymi: charakterystyki elektro-akustyczne, zmiana formatu, badanie prawdziwości nagrania, usunięcie zbędnych szumów itd.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe opinie fonoskopia   badania audiwizualne   fonoskopia   ekspertyzy fonoskopia   badania fonoskopijne
Data May 19, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Aukcje i przetargi dla firm - Aleo
  Platforma webowa Aleo ma służyć usprawnieniu cięcia kosztów prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Serwis jest tworzony zarówno dla odbiorców usług, jak i ich wykonawców. Internauci logując się do serwisie będą mogli zobaczyć aukcje na wykonanie usług, będą też mogli dołączyć swoją. Oprócz tego pełnoprawni członkowie serwisu otrzymują też wgląd do rozległej bazy wiedzy, w której mogą dowiedzieć się przykładowo wielu wartościowych porad odnośnie optymalizacji kosztów w działalności. Z oferty portalu skorzystało już dużo firm, internauci mogą poczytać opinie dotychczasowych klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Zakupy grupowe
  Serwis darmocha24.pl to serwis umożliwiający swoim użytkownikom zakup produktów i usług po promocyjnych cenach. Serwis umożliwia także licytacje i zakupy grupowe. Prezentowane oferty można nabyć po promocyjnych cenach, nawet do 90% zniżki. Chcesz kupić karnet do spa czy na siłownie w korzystnej cenie? Zapraszamy Cię do świata promocji na darmocha24.pl.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. PozTech - ochrona przeciwpożarowa-pomiary elektryczne
  Pomiary elektryczne-serwis, wykonawstwo, sprzedaż :system detekcji gazów wybuchowych, stałe urządzenia gaśnicze, system sygnalizacji pożaru, instalacje odgromowe
Kompleksowa ochrona przeciwpożarowa - instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, dokument zabezpieczenia przed wybuchem, plany ewakuacyjne, serwis sprzedaż- gaśnic, znaków ewakuacyjnych, stałych urządzeń gaśniczych.
Przeglądy stanu technicznego instalacji gazowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Escieki.pl
  Myślisz nad przydomową oczyszczalnią ścieków? Nasza firma oferuje innowacyjne rozwiązania z zakresu oczyszczania ścieków. W naszej ofercie znajdziesz oczyszczalnie nie tylko dla dużych domostw, ale także dla tych, które posiadają mało terenu wokół budynku. Traidenis-pol posiada w swojej ofercie także zbiorniki na wodę GRP, zbiorniki na paliwa ON oraz wiele innych. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie? W takim razie, zajrzyj na naszą stronę www lub skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy pomogą Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. RAF-TRONIK Sprzedaż laminatów PCB
  W branży elektronicznej mieszcząca się w Gdańsku przedsiębiorstwo Raf-Tronik Plus z sukcesami funkcjonuje już od ponad 10 lat. Wśród oferowanych przez nią usług znajduje się przede wszystkim profesjonalny montaż powierzchniowy i przewlekany, wykonawstwo wiązek kablowych, dystrybucja komponentów elektronicznych oraz dostawa obudów drukowanych PCB. Na indywidualne zamówienie Kontrahenta wykona ona również obudowy PCV bądź metalowe. Firma jedynie wyspecjalizowaną kadrę, dzięki jakiej każde zlecenie realizowane jest solidnie i terminowo. W celu poznania się z dokładnym zakresem usług przedsiębiorstwa, zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0