Kategorie w katalogu

Aktualności 671
Biznes i ekonomia 6329
Dom 3430
Firmy wg branży 8565
Internet 4297
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 944
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 871
Społeczenstwo 500
Sport 590
Turystyka 1926
Zdrowie i uroda 3117
Zwierzęta i rośliny 324
Badania fonoskopijne
ID linku 25035
Tytuł Badania fonoskopijne
Url http://www.fonoskopia.pl
Opis Fonoskopia dla instytucji państwowych oraz firm prywatnych to firma BIO GEN. Nasze ekspertyzy audiowizualne i fonoskopijne są wykonane profesjonalnie i solidnie. Na swoim koncie mamy ponad 12 tys. ekspertyz dla różnego rodzaju zleceniodawców, w tym organów ścigania. Fonoskopia nagrań to między innymi: charakterystyki elektro-akustyczne, zmiana formatu, badanie prawdziwości nagrania, usunięcie zbędnych szumów itd.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe opinie fonoskopia   badania audiwizualne   fonoskopia   ekspertyzy fonoskopia   badania fonoskopijne
Data May 19, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. MDK-Media Sp. z o.o. - Outsourcing elektroenergetyczny
  MDK-Media to dynamicznie rozwijająca się firma Outsourcingowa. Główny obszar działania to kompleksowe zarządzanie gospodarką elektroenergetyczną zmierzające w efekcie do obniżenia całkowitych kosztów zużywanej energii elektrycznej.

Współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin, dzięki czemu potrafimy sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.

Realizujemy zlecenia zgodnie z zasadami poufności, a wyniki opracowania przekazujemy jedynie Klientowi.Proponujemy bezpłatne wstępne doradztwo, które wskazuje klientowi możliwości współpracy i korzyści wynikające z niej.

Jesteśmy elastyczni oraz traktujemy indywidualnie każdego Klienta, dostosowując działania ściśle do jego potrzeb.

Nasi Klienci mogą liczyć na szybką realizację umowę.Pracujemy bardzo rzetelnie, a przeprowadzane przez nas analizy są wiarygodne. Przed podjęciem zlecenia ustalamy z klientem szczegóły realizacji projektu. Określamy jego zakres i założenia, czas realizacji oraz koszt usługi. Raporty dostarczane są zawsze w ściśle ustalonym terminie
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Tren - zakład pogrzebowy Warszawa
  Zakład Pogrzebowy „TREN” oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, włącznie ze sprowadzaniem zwłok z zagranicy. Klienci Zakładu Pogrzebowego „TREN” mają także zapewnione pełne doradztwo formalno – prawne dotyczące organizacji pochówku. W naszej ofercie znajduje się duży wybór kompozycji kwiatowych, posiadamy bogatą ofertę trumien, oraz dysponujemy bardzo szerokim wyborem urn. Zapraszamy na naszą stronę internetową
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Biuro rachunkowe Zofia Rajakowska
  Biuro rachunkowo-podatkowe Rajakowska.pl przygotowało dla przedsiębiorców rewelacyjną propozycję. Obsługa księgowa, doradztwo podatkowe, pomoc w tworzeniu prawnej dokumentacji - i te wszystkie usługi w jednym miejscu! W Piasecznie działamy już dwadzieścia dwa lata, w związku z czym oferujemy konkurencyjne ceny, możliwość dojazdu do klienta, a także pomoc przez telefon. Zapraszamy do zasięgnięcia pełnej informacji na stronie firmowej www.rajakowska.pl. Mamy nadzieję, że nasza propozycja przyćmi inne, które dotychczas Państwo znaleźli. Wyróżnia nas zarówno ilość przepracowanych lat w tej dziedzinie jak i kompleksowość świadczonych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. sprzątanie
  Oferujemy Państwu sprzątanie mieszkań prywatnych, domów, lokali użytkowych, sprzątanie firm - dbanie o codzienną czystość pomieszczeń firmowych. Sprzątamy również po remontach oraz w nowo wykończonych budynkach. W sezonie letnim oferujemy sprzątanie pokoi hotelowych oraz pokoi w ośrodkach nadmorskich. Spośród innych firm sprzątających wyróżnia nas profesjonalizm i doświadczenie a sprzątanie sprawia nam wszystkim przyjemność za czym idzie wysoka jakość świadczonych przez nas usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. INTER-STYL S.C. ŁÓDŹ
  Jeśli ciekawią Państwa opakowania kartonowe wykonywane na zlecenie, zapraszamy do skorzystania z usług firmy Inter-Styl-Pak mającej swoją siedzibę w Łodzi. Wysoka jakość wykonania i odpowiadanie na potrzeby zleceniodawców to zasady, którymi kierujemy się w naszej aktywności. Proponujemy gotowe opakowania z tektury litej oraz falistej. Jednak specjalizujemy się w wytwarzaniu opakowań na zamówienie, zarówno tych standardowych, jak również nietypowych o dowolnie wybranym układzie, konstrukcji czy przeznaczeniu. Pracujemy na nowoczesnych maszynach, dzięki temu możemy kompetentnie dopełniać zamówienia zarówno na opakowania klapowe, jak i wykrawane i wielkogabarytowe. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0