Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Badania fonoskopia
ID linku 25239
Tytuł Badania fonoskopia
Url http://www.opinie-fonoskopia.pl
Opis Nasze usługi kierujemy zarówno do organów ścigania, firm jak też klientów indywidualnych, których oferujemy wykonanie profesjonalnych usług związanych z ekspertyzami. Wykonujemy szeroki zakres ekspertyz materiału genetycznego, substancji zakazanych. Wszystkie ekspertyzy w naszej firmie wykonywane są przez zespół doświadczonych oraz doskonale wykwalifikowanych specjalistów, co pozwala nam zapewnić ekspertyzy o wartości materiału dowodowego.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Ekspertyzy Fonoskopijne   Badania Fonoskopijne   Opinie fonoskopia   Fonoskopia
Data Jun 8, 2015
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. MARIOLA SKÓRZYŃSKA-OSTATEK rozliczenia z ZUS
  Jest nam wyjątkowo miło móc przedstawić Państwu ofertę Biura Rachunkowego Skórzyńska-Ostatek Mariola, które mieści się w Pile. Do współpracy zachęcamy zarówno Klientów indywidualnych jak również osoby prowadzące działalność gospodarczą. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi obsługa kadr i płac, prowadzenie rozliczeń, raportów i sprawozdań finansowych, doradztwo podatkowe, ubezpieczenia grupowe pracowników, pomoc w zakładaniu firmy lub uzyskaniu kredytu. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, miłą atmosferę oraz konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty znaleźć można na naszej witrynie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Sala konferencyjna Jastrzębie Zdrój
  Prowadzimy w Jastrzębiu Zdroju profesjonalną restaurację obsługującą gości przede wszystkim na wydarzeniach okolicznościowych. W menu posiadamy tradycyjne dania polskie, łącznie ze schabowym, pyszne desery przyrządzane przez regionalnych mistrzów kuchni, a do tego świetne wyposażenie i wykwalifikowaną kadrę. Jesteśmy w stanie przyjąć ponad setkę gości w naszym lokalu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. PLASTICA litery 3d warszawa
  Dla tych z Państwa, którzy poszukują wysokiej jakości reklamy wizualnej Pracownia Reklamy Plastica będzie idealnym miejscem. Swoją działalność prowadzi od ponad 20 lat dzięki czemu posiada szerokie umiejętności oraz duże doświadczenie w profesjonalnej obsłudze partnerów handlowych. W ofercie można odnaleźć litery przestrzenne, kasetony reklamoweoraz neony. Rozległy asortyment produktów i usług, jak też rzetelne podeście zagwarantowały Pracowni Plastica długą listę pozytywnych opinii oraz wielu stałych, zadowolonych ze współpracy nabywców. Dodatkową zaletą są atrakcyjne ceny, terminowe realizacje zleceń oraz fachowe doradztwo i pomoc w projektowaniu. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. CHEMEX Posadzki przemysłowe wielkopolska
  Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z firmą Chemex, której siedziba mieści się w Pile. Jesteśmy firmą rodzinną, która na rynku budownictwa przemysłowego funkcjonuje od 1994 roku. Specjalizujemy się w realizacji posadzek przemysłowych wszelkiego typu. Wykonujemy posadzki utwardzone betonowo, jak też nawierzchnie żywicze z podkładami betonowymi oraz posadzki garażowo-parkingowe. Priorytetem naszej działalności jest kom-pleksowe, profesjonalne i terminowe realizowanie zamówień jak i konkurencyjne ceny. Jeżeli chcą się Państwo zapoznać z pełną ofertą, zachęcamy do zajrzenia na wi-trynę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Kancelaria adwokacka Olesno
  Kancelaria adwokacka prowadzona od roku 1993 przez adwokata, pana Jana Stelmacha w Oleśnie, jest podmiotem oferującym swoim klientom zarówno doraźną, jednorazową pomoc prawną jak również oferuje ona stałą współpracę. Tym samym możemy tutaj wskazywać zarówno na usługi świadczone osobom fizycznym jak i różnym podmiotom prawnym. Usługi świadczone przez ową kancelarię prawną cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem, wszakże mówimy o podmiocie działającym z bardzo dużym profesjonalizmem, bardzo dużą dokładnością, a poza tym nie możemy w tym miejscu nie wspomnieć o takim elemencie, jakim jest szeroki zakres merytoryczny prowadzonych spraw. Warto, zatem bliżej zapoznać się z jej działalnością.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0