Kategorie w katalogu

Aktualności 665
Biznes i ekonomia 6272
Dom 3393
Firmy wg branży 8479
Internet 4233
Komputery 761
Kultura i sztuka 574
Motoryzacja 932
Muzyka 335
Nauka 797
Rozrywka 861
Społeczenstwo 494
Sport 584
Turystyka 1915
Zdrowie i uroda 3075
Zwierzęta i rośliny 322
Lot widokowy - ballooning.pl
ID linku 32222
Tytuł Lot widokowy - ballooning.pl
Url http://ballooning.pl
Opis Specjalizujemy się w pasażerskich lotach balonem. Proponujemy naszym pasażerom wiele opcji przelotu do wyboru. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych oraz firm. Wszelkie sczezły naszej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej. Aby skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z firmą Firstclass Balooning.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Loty balonem   Lot widokowy   Lot reklamowy   Skok w tandemie   loty
Data Aug 25, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. ROBERT BIERNAT chłodnia szczecin
  Biernat Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja to firma, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze instalacji chłodniczych, klimatyzacji oraz wentylacji na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Nasza firma powstała w 1993 roku i jest członkiem Krajowego Centrum Innowacji Chłodnictwa i Klimatyzacji. W naszej ofercie znajdują Państwo: urządzenia chłodnicze dla handlu oraz gastronomii, chłodnie i mroźnie, klimatyzatory jak i urządzenia wentylacyjne, instalacje nawiewno - wyciągowe. zapewniamy terminową realizację zamówień oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Szpital Puls Management -analiza, doradztwo, restrukturyzacja szpitali
  Szpital Puls Management Sp.z o.o jest specjalistyczną firmą konsultingową, wspierającą jednostki służby zdrowia w usprawnianiu zarządzania.
Nasz zespół to grupa doskonałych fachowców, wszechstronnie wykształconych i doświadczonych. Każdy z naszych menedżerów i konsultantów ma na swoim koncie praktyczne doświadczenie i konkretne sukcesy w zarządzaniu placówkami medycznymi.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. KOZAK Czyszczenie wentylacji Warszawa
  Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Kozak funkcjonuje na warszawskim rynku już od 1989 roku. Klienci przedsiębiorstwa mogą korzystać z najwyższej jakości usług z zakresu techniki kanalizacyjnej, ponieważ nasza praca poparta jest nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale też chęcią ustawicznego powiększania kwalifikacji oraz rozszerzania propozycji. Rozumiemy znaczenie właściwej organizacji pracy, dlatego podchodząc do każdego zleconego nam zlecenia gruntownie organizujemy zakres, cel i sposoby realizacji zamierzonych działań. Pośród wykonywanych usług kanalizacyjnych i wentylacyjnych wyszczególnić możemy hydrodynamiczne, bakteriologiczne i mechaniczne czyszczenie i udrażnianie kanalizacji, a dodatkowo oczyszczanie kanałów deszczowych oraz sanitarnych, inwentaryzację podziemnych instalacji - także elektrycznych, gazowych lub telefonicznych oraz mnóstwo innych. Dokładną ofertę firmy odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. EKOLAB Analiza gleby
  Posiadająca swoją siedzibę w Kobylnicy firma Ekolab Sp. z o.o. specjalizuje się w prowadzeniu badań z zakresu analiz fizykochemicznych, próbek powietrza, ścieków, opadów, wód, hałasu, wentylacji oraz innych. Mamy pracownie: pomiarów Środowiska Pracy, Pomiarów Emisji Zanieczyszczeń, Akustyki Środowiska i Pomiarów Kwalifikacyjnych Pomieszczeń Czystych i Wentylacji, Laboratorium Analitycznego. Dobra łączność to podstawa naszej działalności, zapraszamy więc do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe wiadomości na temat firmy i jej propozycji mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Addevent - organizacja imprez
  Wieloletnie doświadczenie ADD Event pozwoliło dogłębnie zapoznać się z wymaganiami współczesnych odbiorców. Organizacja imprez nie należy do najprostszych czynności, ani pod względem logistycznym, ani konferansjerki. ADD Event specjalizuje się w prowadzeniu eventów sportowych, firmowych, silent party. Oprócz tego zrzesza profesjonalnych spikerów i DJ-ów. Każda impreza zasługuje na najlepszą organizację, dlatego bez względu na jej rozmach ADD Event dokłada wszelkich starań, by wszystko odbyło się na najwyższym poziomie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0