Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Marco-Polo Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa
ID linku 2597
Tytuł Marco-Polo Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa
Url http://www.marco-polo.net.pl
Opis Firma "Marco-Polo" zajmuje się kompleksowym wyposażaniem Chlewni i Obór,Maszyny Rolnicze,nowoczesne urządzenia oraz profesjonalne doradztwo. Naszą pasją jest rolnictwo. "Marco-Polo" jest firmą handlowo-usługowo-produkcyjną działającą na polskim rynku od 2002 roku. Szeroki wybór asortymentu, indywidualne podejście do każdego z zamówień oraz świadomość wymagań stawia naszą Firmę w czołówce Polskiego Rynku.
Kategoria Firmy wg branży > Rolnictwo
Słowa kluczowe centrum zaopatrzenia rolnictwa   marco-polo   automaty paszowe   zgarniacz obornika   kominy wentylacyjne   schładzalniki do mleka   dojarki   owijarki do bel   stanowiska dla bydła   poidła
Data Jul 24, 2009
Imię kontaktowe Dariusz Kamiński
Email wyślij email do Dariusz Kamiński
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Rolnictwo
1. FUNGIPOL. UPRAWA, EKSPORT GRZYBÓW JADALNYCH pieczarkarnia
  Któż znas nie lubi pieczarek? Te aromatyczne i pyszne grzyby są składnikiem niezmierzonej ilości potraw oraz pierwszorzędną zakąską. Czołowym producentem oraz eksporterem tego najpopularniejszego na naszym lądzie grzyba jest firma Fungipol, działająca na polskim rynku już od 1978 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz pełna wiedza powodują, że znamionuje ją dbałość o otoczenie naturalne oraz wysoka świadomość ekologiczna, co tłumaczy się na strategię zakładu w sferze utylizacji odpadów oraz prowadzenia upraw w taki sposób, ażeby zmniejszyć ich pejoratywny wpływ na otaczającą naturę. Zamieszczone na portalu zdjęcia pieczarkarni w Poraju koło Myszkowa objawiają nam świetną skalę aktywności Fungipolu, a dodatkowo zaznajamiają nas bliżej z inżynierią produkcji grzyba, który naprawdę często ląduje następnie na polskich talerzach. Szczegóły na.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


2. Górnicze Zakłady Dolomitowe zlokalizowane są w Siewierzu w województwie śląskim. Trudnimy się wydoby
  Górnicze Zakłady Dolomitowe zlokalizowane są w Siewierzu w województwie śląskim. Trudnimy się wydobyciem i handlem produktów powstałych z obróbki i przetwórstwa surowca skalnego którym jest dolomit. Nasze produkty wykorzystywane są w następujących branżach: budownictwo, rolnictwo i hutnictwo. W sprzedaży posiadamy kruszywa budowlane, wapno nawozowe z dużą zawartością magnezu oraz kamienie i tłuczeń różnej frakcji. W celu zagwarantowani klientom wyrobów o oczekiwanych parametrach, w zakładzie został przygotowany i wprowadzony system zapewnienia jakości zgodny z normą PN-EN ISO 9001: 2001 oraz system zakładowej kontroli produkcji. Zachęcamy gorąco wszystkich zainteresowanych do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


3. DOMINO wysłodziny browarniane
  Przedsiębiorstwo Domino specjalizuje się dystrybucją wysłodzin browarnianych. Działamy na rynku od wielu lat, więc posiadamy duże doświadczenie. Swoją wiedzę wzbogacamy, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Działamy na terenie całego kraju. Pragniemy zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzy wyspecjalizowana kadra, która podejmie się każdego wyzwania. Zapraszamy do współpracy rolników indywidualnych, mieszalnie pasz, fermy zwierząt hodowlanych oraz dostawców surowców. Klientom oferujemy fachową pomoc i doradztwo. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


4. Dodatki paszowe - over-agro.pl
  Over-Agro.pl oferuje produkty pielęgnacyjne i suplementy diety dla zwierząt gospodarskich. Są to nowoczesne preparaty kupowane przez hodowców, którym zależy na efektywnej i wysokowydajnej hodowli. Produkty Over Agro bazują na naturalnych surowcach roślinnych. Dzięki szerokiej ofercie preparatów i suplementów diety hodowcy wspomagają metabolizm, rozród, uzupełniają dietę krów hodowlanych. Produkty Over Agro służą także do pielęgnacji wymienia, racic, higieny doju.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


5. Artykuły ogrodnicze - Sklep Firmowy - ZOT - Nawozy - Tarnobrzeg
  Art.ogrodnicze, Sklep ogrodniczy, Nawozy, Środki ochrony roślin, Urządzenia ogrodowe, Atrakcyjne ceny, Nasiona, Trawy, Nasiona kwiatów, Nasiona warzyw, Agrowłókniny, Folie, Farby, Lakiery, Narzędzia, Tarnobrzeg, Sklep Firmowy, ZOT, Opryski. Współpracujemy z największymi hurtowniami oraz producentami nawozów. Głównym naszym dostawcą nawozów jest ZAKŁAD OBROTU TOWAROWEGO
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0