Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Marco-Polo Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa
ID linku 2597
Tytuł Marco-Polo Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa
Url http://www.marco-polo.net.pl
Opis Firma "Marco-Polo" zajmuje się kompleksowym wyposażaniem Chlewni i Obór,Maszyny Rolnicze,nowoczesne urządzenia oraz profesjonalne doradztwo. Naszą pasją jest rolnictwo. "Marco-Polo" jest firmą handlowo-usługowo-produkcyjną działającą na polskim rynku od 2002 roku. Szeroki wybór asortymentu, indywidualne podejście do każdego z zamówień oraz świadomość wymagań stawia naszą Firmę w czołówce Polskiego Rynku.
Kategoria Firmy wg branży > Rolnictwo
Słowa kluczowe centrum zaopatrzenia rolnictwa   marco-polo   automaty paszowe   zgarniacz obornika   kominy wentylacyjne   schładzalniki do mleka   dojarki   owijarki do bel   stanowiska dla bydła   poidła
Data Jul 24, 2009
Imię kontaktowe Dariusz Kamiński
Email wyślij email do Dariusz Kamiński
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Rolnictwo
1. Gospodarstwo ogrodnicze Sylwia i Janusz Majewscy
  Szanowni Państwo!
Już od trzech pokoleń specjalizujemy się w produkcji sadowniczej, a od ponad 40 lat w produkcji kwaszonek. Produkty z naszego Gospodarstwa cieszące się największą renomą i uznaniem to kapusta kwaszona i ogórki kwaszone. Niepowtarzalny smak naszych kwaszonek zapewnia tradycyjna metoda kwaszenia i surowiec pochodzący wyłącznie z własnych plantacji. Produkowane przez nas jabłka w nowocześnie prowadzonym sadzie przechowywane są w chłodniach do kwietnia-maja. Wyroby nasze znajdują uznanie u wielu stałych odbiorców na terenie województwa świętokrzyskiego, prezentowane były również na licznych wystawach, targach w kraju i zagranicą. Dostawy naszych produktów realizujemy własnym transportem. Posiadamy wdrożone systemy GMP, GHP oraz system zarządzania jakością HACCP. Gospodarstwo nasze jest pod stałym nadzorem SANEPID-u. Posiadamy aktualne badania wszystkich produktów. Wystawiamy faktury VAT.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


2. Spartina preriowa uprawa
  Firma specjalizuje się w produkcji roślin przy wykorzystaniu nowoczesnych metod rozmnażania in vitro. Nasza kadra to najlepsi biotechnolodzy, genetycy i praktycy rolnictwa z polskich uniwersytetów, akademii rolniczych i innych ośrodków naukowych. VitroGen to know-how, najwyższa jakość i najniższe ceny. Zapewniamy fachowe doradztwo przy zakładaniu, pielęgnacji i ochronie plantacji traw. Opracowujemy technologie rozmnażania roślin przemysłowych i ozdobnych w kulturach in vitro, doskonalimy procedury stosowane przez inne laboratoria. Dostarczamy rośliny jednorodne genetycznie o doskonałych parametrach zdrowotnych i morfologicznych. Wykonujemy genetyczną identyfikację odmian roślin uprawnych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


3. Lewików - Plantacja Borówki
  Zapraszamy na stronę firmową borówki amerykańskiej lewików gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat naszej uprawy. Zajmujemy się hodowlą borówki na dużą skalę, posiadamy duże ilości sadzonek dwu i try letnich jak również wiele odmian owoców. Sprzedajemy zarówno w mniejszych i większych ilościach, przy zamówieniach hurtowych jesteśmy skłonni negocjować cenę. Nasza uprawa ulokowana jest na powierzchni ponad czterech hektarów w miejscowości Lewików. Naszą działalność prowadzimy od przeszło ośmiu lat co gwarantuje, że zarówno sadzonki jak i owoce borówki są bardzo dobrej jakości. Zapraszamy na naszą stronę firmową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


4. ROLPAKO Naprawa maszyn rolniczych
  Już od bez mała dwudziestu lat trudnimy się produkcją mączki rybnej oraz oleju rybnego. Nie mają więc one przed nami żadnych tajemnic. Stosujemy jedynie najnowocześniejsze technologie, a także podejmujemy ścisłą współpracę z najlepszymi firmami przetwórczymi, które dostarczają nam wysokiej jakości surowiec. Aby mieć pewność, iż nasze produkty reprezentują wysoką jakość, poddajemy je regularnym badaniom przeprowadzanym przez Zakład Higieny Weterynaryjnej w Koszalinie, a także Katedrę Żywienia Zwierząt i Gospodarki Paszowej Akademii Rolniczej w Poznaniu. Ponadto, podjęliśmy się prowadzenia działalności rolniczo- usługowej - trudnimy się uprawą rzepaku, zbóż i kukurydzy, produkcją surówki spirytusowej ze zbóż, hodowlą bydła rasy Simmental mleczny, jak również naprawą maszyn rolniczych i ciągników. Detale oferty firmy Rolpako znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


5. Owczarki niemieckie Hodowla owczarków niemieckich Pajęcze sieci
  Hodowla owczarków niemieckich.Owczarki niemieckie - Kraków ,
małopolska - szczeniaczki rodowodowe.
Galeria, Porady, Mioty, Zdrowie, Żywienie,
Szczeniaki, Krycie, Szkolenie, Wystawy.
Nasza hodowla mieści się w miejscowości Będkowice
( 22 km na północ od Krakowa ), powstała w 1990 roku.
W naszej hodowli znajdą Państwo, owczarki - wystawowe,
stróżujące a także pieszczochy.
Nasze psy żywione są karmą hill's
Zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0