Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6346
Dom 3433
Firmy wg branży 8583
Internet 4308
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 951
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 872
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3134
Zwierzęta i rośliny 325
Marco-Polo Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa
ID linku 2597
Tytuł Marco-Polo Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa
Url http://www.marco-polo.net.pl
Opis Firma "Marco-Polo" zajmuje się kompleksowym wyposażaniem Chlewni i Obór,Maszyny Rolnicze,nowoczesne urządzenia oraz profesjonalne doradztwo. Naszą pasją jest rolnictwo. "Marco-Polo" jest firmą handlowo-usługowo-produkcyjną działającą na polskim rynku od 2002 roku. Szeroki wybór asortymentu, indywidualne podejście do każdego z zamówień oraz świadomość wymagań stawia naszą Firmę w czołówce Polskiego Rynku.
Kategoria Firmy wg branży > Rolnictwo
Słowa kluczowe centrum zaopatrzenia rolnictwa   marco-polo   automaty paszowe   zgarniacz obornika   kominy wentylacyjne   schładzalniki do mleka   dojarki   owijarki do bel   stanowiska dla bydła   poidła
Data Jul 24, 2009
Imię kontaktowe Dariusz Kamiński
Email wyślij email do Dariusz Kamiński
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Rolnictwo
1. "trusk soki naturalne"
  Regionalny producent naturalnych soków owocowych. Sztandarowy produkt oryginalny sok z malin. Soki tłoczone jabłko, jabłko+owoce lub warzywa kartony 5l "sok naturalny", "sok malinowy" "sok jabłkowy tłoczony", "producent soków", "soki tłoczone", "tłoczenie soków", trusk, "soki trusk", "trusk sok naturalny" "kurdyś grzegorz"
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


2. FUNGIPOL. UPRAWA, EKSPORT GRZYBÓW JADALNYCH pieczarkarnia
  Któż znas nie lubi pieczarek? Te aromatyczne i pyszne grzyby są składnikiem niezmierzonej ilości potraw oraz pierwszorzędną zakąską. Czołowym producentem oraz eksporterem tego najpopularniejszego na naszym lądzie grzyba jest firma Fungipol, działająca na polskim rynku już od 1978 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz pełna wiedza powodują, że znamionuje ją dbałość o otoczenie naturalne oraz wysoka świadomość ekologiczna, co tłumaczy się na strategię zakładu w sferze utylizacji odpadów oraz prowadzenia upraw w taki sposób, ażeby zmniejszyć ich pejoratywny wpływ na otaczającą naturę. Zamieszczone na portalu zdjęcia pieczarkarni w Poraju koło Myszkowa objawiają nam świetną skalę aktywności Fungipolu, a dodatkowo zaznajamiają nas bliżej z inżynierią produkcji grzyba, który naprawdę często ląduje następnie na polskich talerzach. Szczegóły na.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


3. Giełda rolna
  Giełda rolna, ceny zboża, handel warzywami i owocami, płody i artykuły rolne. Aktualne prognozy rynku rolnego. Agro-Astrum.pl to internetowa giełda rolna, która daje użytkownikom możliwość bezpłatnego dodania własnej oferty kupna bądź sprzedaży. Zachęcamy do składania ofert oraz zapoznania się z funkcjonalnością giełdy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


4. GOSPODARSTWO DROBIARSKIE sprzedaż kurcząt
  Jeśli organizujesz zakup odchowanych kur czy kurczaków, bądź jaj konsumpcyjnych - koniecznie skorzystaj z oferty firmy rodzinnej Gospodarstwo drobiarskie Bogumił Bugaj z Ciepielowa w województwie lubuskim. Oferta obejmuje wybór przeróżnej wielkości jaj, od 45 g do 80 g, oraz ich pakowanie i hurtową sprzedaż. Dodatkowo gospodarstwo zajmuje się również hodowlą kur oraz kurczaków jak również chowem klatkowym drobiu. Swoje produkty wytwarza samodzielnie dzięki czemu ma prawo zagwarantować ich najwyższą jakość i świeżość w niesłychanie atrakcyjnych cenach. Firma dopasowuje się do indywidualnych preferencji nabywców, toteż nie szacuje minimalnego zamówienia wagowego ani ilościowego. Klient jest zawsze obsługiwany rzetelnie, dokładnie oraz z pełnym zaangażowaniem pracowników. Wieloletnie doświadczenie firmy przekłada się na profesjonalne wykonywanie wszelakich usług. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


5. Giełda Rolna24.pl - rolnicze ciągniki używane
  Strona zawiera wiele, aktualnych ofert kupna i sprzedaży.Bez rejestracji i bezpłatnie, można dodawać i przeglądać ogłoszenia rolnicze, z całego kraju.
Maszyny rolnicze, produkty rolne, przyczepy, kombajny zbożowe, osoby świadczące usługi, ciągniki używane i inne.Strona istnieje na rynku, od ponad roku i jest codziennie odwiedzana, przez moderatora.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0