Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Ferma drobiu
ID linku 4968
Tytuł Ferma drobiu
Url http://www.hurtownia-jaj.pl
Opis Odwiedzając stronę Fermy Drobiu Rożniakowski możemy poznać szczegóły oferty firmy oraz zapoznać się z informacjami jej działalności. Gospodarstwo specjalizuje się w produkcji jaj kurzych o wysokich standardach jakości oraz ich pakowaniem i dostawą do klientów. Ferma jest dostawca jaj dla wielu przedsiębiorstw z kraju i zagranicy, realizując zamówienia dostosowane do indywidualnych wymagań każdego klienta.
Kategoria Firmy wg branży > Rolnictwo
Słowa kluczowe ferma   drobiu   hurtownia   dostawca   sprzedaż   handel   jaj   jajek   drobiu   drób   hurt   produkcja   rożniakowski   jajka
Data Oct 19, 2009
Imię kontaktowe marcin
Email wyślij email do marcin
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Rolnictwo
1. produkcja biopaliw
  W współczesnym świecie najistotniejsze znaczenie mają technologie przyjazne środowisku. Najbardziej bezpieczne dla środowiska są biopaliwa - paliwa ekologiczne. Wśród nich rośnie znaczenie peletu - biopaliwa ze słomy i peletu drzewnego. Produkcja peletu może odbywać się za przy użyciu specjalistycznych urządzeń i zaawansowanych linii technologicznych. Pelet charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością energetyczną, niską zawartością popiołu i tym samym niskim kosztem ogrzewania wnętrz. Linia technologiczna do produkcji peletu musi być zawsze wyposażona w dozownik do granulatora, mieszarkę, odsiewacz, rozdrabniacz, prasę granulacyjną i chodnicę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


2. AGROMARKET maszyny rolnicze zachodniopomorskie
  Do podstawowych elementów bardzo szerokiego asortymentu towarów czy oprzyrządowania dystrybuowanego przy użyciu naszego przedsiębiorstwa - „AGROMARKET” Sp. z o.o. z Wiewiecka - należą maszyny rolnicze oraz środki ochrony roślin wraz z obfitym asortymentem nawozów mineralnych. Przedsiębiorstwo do tego podejmuje się szeregu innych działań: skupu czy sprzedaży różnych zbóż, obsługi przeróżnego rodzaju ubezpieczeń (komunikacyjnych i majątkowych lub na życie a także dotowanych ubezpieczeń upraw rolnych). Pozostałe informacje o szczegółach usług gwarantowanych dzięki współpracy z firmą HUP „AGROMARKET” opublikowano na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


3. Agencja B&B - dodatki do pasz
  B&B jest to agencja trudniąca się już od bardzo długiego czasu handlem drożdżami. W propozycji firmy wyróżniają się różnego typu drożdże ekologiczne. Poza tym zajmujemy się przywozem dużej liczby artykułów ze wschodu Starego Kontynentu do zachodu. Co więcej, proponujemy różnego rodzaju dodatki paszowe. Są one niezbędne do bezproblemowego działania organizmu zwierząt. Pełnią zadania budulcowe oraz są doskonałym suplementem zwierzęcej kuracji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


4. H.A.R.S.iP. PAWEŁ KACZMAREK handel bydłem
  Celem działalności firmy H.A.R.S.iP, jest pośrednictwo w obrocie bydłem hodowlanym i rzeźnym. Wieloletnie przeżycie w realizacji całościowych usług związanych ze skupem i sprzedażą bydła czyni nas znanym i cenionym dostarczycielem w tym odcinku rynku. Kompleksowa propozycja, wycelowana do hodowców i rolników, mieści skup cielaków i cieliczek, jałówek i krów rzeźnych oraz byków rzeźnych, a także sprzedaż cielaków czarno-białych oraz ras mięsnych. Posiadane wieloletnie doświadczenie oraz znakomite stosunki z hodowcami, a także znajomość procedur żądanych przez ARiMR, daje nam ewentualność realizacji każdego Państwa zadysponowania. Jesteśmy obecni na rynku od 20 lat i dzięki temu zdołaliśmy dokładnie poznać potrzeby naszych Klientów. Działamy na terenie całej Polski. Drobiazgowe informacje na temat usług na stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


5. BIOSTYMA dystrybutor biostymulatorów
  Firma BIOSTYMA proponująca nowoczesne rozwiązania dla rolnictwa, znajduje się we Wrześni. Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz ogromnemu doświadczeniu oferuje stymulatory dla upraw, które w znacznym stopniu przyczyniają się do ich rozwoju. W katalogu artykułów znajdą Państwo między innymi adiuwanty nalistne lub doglebowe, nawozy płynne z bogatą zawartością elementów odżywczych i biostymulatory. Prócz tego dostępne są także nawozy krystaliczne, jakie w swoim składzie mają kwasy organiczne. Szczegółowe wiadomości oraz pełną propozycję znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0