Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
ZBIGNIEW ŁUCZAK lekarz anestezjolog łódź
ID linku 26257
Tytuł ZBIGNIEW ŁUCZAK lekarz anestezjolog łódź
Url http://www.anestezjologluczaklodz.pl
Opis Z przyjemnością przedstawiamy Państwu lek. med. Zbigniewa Łuczaka z Łodzi profesjonalistę anestezjologii oraz intensywnej terapii. Od przeszło 10 lat pomaga pacjentom przygotować się do zabiegów i dba o ich kondycję w czasie operacji. Zajmuje się również uśmierzaniem bólu. Stosuje nowoczesne metody znieczulenia. Gabinet wyposażony ma w nowoczesne środki i aparaturę zgodną z wymogami medycznymi. Używa aparaturę do monitorowania stanu oraz pewne farmaceutyki anestezjologiczne. Opiekuje się chorymi w czasie intensywnej terapii. Pomaga pozbyć się stresu połączonego z zabiegami i badaniami. Oferuje dojazd do pacjenta oraz opiekę w warunkach domowych na terenie Łodzi. Osoby zainteresowane zdobyciem szczegółowych informacji zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe ból leczenie łódź   terapia bólu łódź   dobry anestezjolog łódź   ogólne znieczulenie łódź
Data Sep 10, 2015
Imię kontaktowe ZBIGNIEW ŁUCZAK specjalista anestezjologii łódź
Email wyślij email do ZBIGNIEW ŁUCZAK specjalista anestezjologii łódź
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. PRO-PROJECT testy specjalistyczne
  Pro-Project z siedzibą w Chełmie to firma trudniąca się produkcją fantomów do testowania aparatów rentgenowskich wykorzystywanych w stomatologii, radiografii, fluoroskopii, mammografii, tomografii komputerowej, radioterapii i medycynie nuklearnej. Pro-Project jest wyłącznym producentem tego typu urządzeń na rynku polskim. Firma stosuje niebanalne i niezwykle innowacyjne rozwiązania, zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Pro-Project specjalizuje się w wytwórczości i dystrybucji aparatów pomiarowych już od 1991 roku. Tak znaczne doświadczenie czyni, iż produkty Pro-Project mają szerokie wykorzystanie w całym kraju. Wszystkie oferowane produkty zgodne są z normami polskimi i międzynarodowymi oraz mają certyfikat CE. Cechuje je najwyższa jakość wykonania, prostota użytkowania i przystępna cena. Wszystkich zainteresowanych poznaniem szczegółowych informacji zapraszamy na stronę www.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Fitoterapia
  Jeżeli zastanawiasz się jak zadbać o swoje zdrowie, jaką profilaktykę należy zastosować aby skutecznie zabezpieczyć się przed potencjalnymi schorzeniami. Jeżeli Twój stan zdrowia się pogorszył zapraszam do doświadczonego lekarza medycyny naturalnej, którego specjalizacją jest fitoterapia. Na podstawie wielu lat doświadczeń fitoterapeuta Marek Jaskola dokładnie zdiagnozuje stan zdrowia pacjenta oraz opracuje skuteczną mieszankę ziołową, której celem będzie doprowadzenie stanu zdrowia do normy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Leczenie zębów - varsoviadental.pl
  Nasza klinika stomatologiczna zapewnia kompleksowe podejście do leczenia zachowawczego, a także do innych aspektów, które wiążą się z zachowaniem dbałości o najważniejsze szczegóły dotyczące idealnie dopasowanych opcji w zakresie dentystycznej opieki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną oraz do umówienia wizyty.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. leczenie przerostu prostaty
  Leczenie nietrzymania moczu. przerostu prostaty. chorób nowotworowych oraz wiele innych przypadłości z zakresu urologii, ginekologii, chirurgi plastycznej czy chociażby neurochirurgii to specjalność Szpitala Świętego Łukasza z Bydgoszczy. Lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie i w wielu dziedzinach są pionierami zabiegów laparoskopowych w Polsce. Taki dorobek naukowo-medyczny przejawia się w wysokiej jakości leczenia pacjentów.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Glukometr
  Www.i-Medyczny.pl to doskonale wyposażony sklep medyczny, w którym można nabyć artykuły specjalistyczne zdrowotne w bardzo atrakcyjnych cenach. Na stronie sklepu zamieściliśmy pełną ofertę, pogrupowaną na podkategorie, aby usprawnić odnajdywanie artykułów. Aktualnie można u nas kupić pieluchomajtki, banki bezogniowe, materace, inhalator oraz defibrylator. Do nabycia są również takie artykuły jak: glukometr, stetoskopy, nebulizator czy lignina. W ramach produktów z refundacją NFZ, wysyłkowo można zamówić środki pomocnicze, które przysługują comiesięcznie. Zamówienia realizujemy w krótkim czasie przy użyciu sprawdzonej firmy kurierskiej.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0