Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Pisanie tekstów
ID linku 26293
Tytuł Pisanie tekstów
Url http://www.ecopywriting.pl
Opis eCopywriting.pl to firma działający w branży copywritingu, a więc oferuje ona usługę pisania tekstów na zlecenie. Bez względu na tematykę, długość i ilość treści, eCopywriting jest w stanie sprostać postawionemu zadaniu. Firma została założona w 2009 roku, jeszcze jako Kopalnia Treści. Pod szyldem Kopalni Treści funkcjonowała do 2014 roku, kiedy nastąpił rebranding na eCopywriting. Dziś specjalizuje się w przede wszystkim w SEO copywritingu, czyli tekstach, które mają zostać opublikowane w Internecie. Inne gałęzie działalności firmy to copywriting sprzedażowy oraz content marketing.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe copywriting   seo copywriting   pisanie tekstów   pisanie artykułów   content marketing
Data Sep 14, 2015
Imię kontaktowe Karol
Email wyślij email do Karol
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. Badania marketingowe
  AMR Consulting oferuje przeprowadzanie badań marketingowych oraz analiz statystycznych.

Misją firmy jest dostarczanie Klientom w pełni profesjonalnej usługi badawczej, służącej otrzymaniu rzetelnych i szybkich informacji rynkowych, przy zachowaniu zdecydowanie przystępnych cen.

Podejmujemy się nie tylko kompleksowej realizacji całych projektów badawczych, ale też wykonujemy pojedyncze zadania, takie jak: opracowanie kwestionariusza czy przeprowadzenie wywiadu grupowego. Tworzymy również kwestionariusze online, służące do badania opinii internautów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. Gadżety reklamowe
  Organizacja kampanii reklamowej musi opierać się o artykuły reklamowe. Nie może być dla nas zaskoczeniem, że kiedy nadchodzi taki moment w firmie, że trzeba pomyśleć o następnej kampanii reklamowej, bardzo często będziemy wówczas współpracować z odpowiednimi instytucjami, które zajmują się organizowaniem takich przedsięwzięć. Do jednego z ich zadań będzie należało zintegrowanie takich produktów, jak artykuły reklamowe z całym programem kampanii. Z tego też powodu bardzo wcześnie zaczyna się planowanie zakupu tego rodzaju produktów, co długopisy reklamowe, antystresy, czy też akcesoria do wina. Musimy, bowiem opracować wartość środków finansowych, jaką zechcemy przeznaczyć na taką akcję promocyjną. Ze względu na to, że kampania powinna dzielić się na kilka etapów, które mogłyby po sobie następować w sposób ciągły, będziemy się także decydować na takie gadżety reklamowe, jak parasole reklamowe breloki, a nawet kubki. Mając do dyspozycji wszystkie te produkty, możemy je podzielić, podobnie, jak i naszą aktywność w kampanii reklamowej. W sytuacji, kiedy będzie o nas głośno, warto zmniejszyć wartość produktów, które będą znacznie szybciej się rozchodzić.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. linki sponsorowane
  Serwis zajmuje się tematyką marketingu internetowego. Przedstawiamy metody promowanie witryn internetowych w sieci. Na naszym portalu znajdziesz artykuły które przedstawiają dokładne omówienie działania linków sponsorowanych AdWords oraz OnetBoksów. Dowiesz się również na czym polega pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. Agencja interaktywna
  Agencja Interaktywna emotive Polska z Wrocławia. Specjalizujemy się w tworzeniu interaktywnych rozwiązań w zakresie e-marketingu, usługach corporate identity oraz pozycjonowaniu stron zgodnie z kodeksem etycznym SEO. Oferujemy doświadczenie w tworzeniu, rzetelność realizacji i poszukiwanie nowych rozwiązań z zakresu e-marketingu i promocji oraz w aplikacjach dla e-biznesu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. INSANTO event & marketing - organizacja imprez i eventów dla firm
  INSANTO event & marketing - Organizacja imprez: firmowych, tematycznych, świątecznych, gwiazdkowych, dla dzieci, okolicznościowych, jubileuszowych, integracyjnych; konferencji, szkoleń, pikników, team building. Marketing bezpośredni, call center, direct mailig, lead generation.Tel.+48 22 8420800, kontakt@insanto.pl
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0