Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326




AGO RECYKLING utylizacja komputerów warszawa
ID linku 26294
Tytuł AGO RECYKLING utylizacja komputerów warszawa
Url http://www.agorecykling.pl
Opis Firma Agro Recykling zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Specjalizujemy się w odbiorze oraz utylizacji odpadów elektronicznych oraz elektrycznych. Odbieramy: komputery, drukarki, telefony, kable, sprzęt teleinformacyjny, urządzenia AGD, sprzęt audiowizualny, świetlówki, żarówki, lodówki, klimatyzatory, baterie, akumulatory, tonery, tusze, elektryczny sprzęt ogrodniczy oraz wiele innych. Działamy na obszarze Warszawy i okolicach. Odpady odbieramy od firm oraz osób prywatnych. Każdemu z Państwa mamy do zaoferowania najkorzystniejsze oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mieści się pełna oferta.
Kategoria Firmy wg branży > RTV
Słowa kluczowe elektrosmieci warszawa   elektro smieci warszawa   elektro śmieci warszawa   elektrośmieci warszawa   odbiór elektro śsmieci warszawa   odbiór elektrośmieci w warszawie   odbiór elektrosmieci warszawa   odbiór odpadów elektronicznych warszawa   odpady elektroniczne warsz
Data Sep 14, 2015
Imię kontaktowe 22 224 29 95
Email wyślij email do 22 224 29 95
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > RTV
1. Konwerter sdi na hdmi www.fine-satellite.pl
  Zasadniczo firma Fine zajmuje się montażem różnego rodzaju anten. W głównej mierze możemy wskazać na anteny satelitarne czy też na te naziemne, aczkolwiek na pewno nie można ograniczać się tylko do tych dwóch rodzajów anten. W zakres świadczonych usług wchodzi, bowiem montaż wielu rodzajów zakupionych anten, a więc można powiedzieć, że w tym względzie firma Fine działa bardzo wszechstronnie. Montaż zakupionych anten odbywa się na terenie całego naszego kraju. Pełen profesjonalizm, krótki czas oczekiwania, pełna gwarancja i niskie ceny powodują, że usługi żarskiej firmy Fine mają coraz większe wzięcie. Także ty powinieneś zastanowić się czy nie jest to oferta idealna dla ciebie i twojej rodziny.
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV


2. Lindy Polska strona producenta i dystrybutora sprzętu i akcesorii audio video oraz RTV
  Lindy jest jednym z czołowych światowych dostawców technologii połączeń komputerowych i Audio/Video. Firma powstała w 1932 roku w Niemczech a swoją pierwotną działalność skupiała na produkcji lamp naftowych, radioodbiorników i elektrycznych komponentów. Obecnie biura firmy Lindy ulokowane są na całym świecie, m.in. w Niemczech, Anglii, we Włoszech, w Szwajcarii, Francji, USA i Australii. Międzynarodowe ramię, bazujące w Anglii zaopatruje klientów w Irlandii, Hiszpanii, Skandynawii, we Wschodniej Europie, Afryce i innych państwach świata.

Od najprostszych kabli USB do najbardziej zaawansowanych switchy KVM; od rozwiązań okablowania sieciowego do najnowszych akcesorii HDTV, marka Lindy słynie z najwyższej jakości produktów, docenieniem wartości pieniądza oraz wspaniałym serwisem klienckim.
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV


3. Roth Polska strona producenta i dystrybutora sprzętu audio video
  Założona w Wielkiej Brytanii firma Roth zajmuje się produkcją domowej elektroniki audio-video. Produkty Roth'a są efektem udanego połączenia łagodnej stylistyki nawiązującej do klasycznych wzorców, solidnego wykonania i bardzo konkurencyjnej ceny. Wysoka jakość sprzętu grającego Rotha jest wynikiem stanowiska firmy, która przyjmuje solidną jakość wykonania sprzętu za fundament wiernej reprodukcji dźwięku.

Motorem całego przedsięwzięcia jest James Roth - człowiek, który ma znaczący wkład na polu technologii audio. Wspierają go ludzie posiadają szeroki wachlarz doświadczeń wynikający z wieloletniej pracy w przemyśle audio i hi-fi.

Oferta Roth zyskała wiele wyróżnień na rodzimym rynku. Magazyny z Wielkiej Brytanii, które wyróżniły innowacyjne technologie audio Rotha to między innymi:
- What Hi-Fi
- Hi Fi World Rave
- Mail on Sunday
- T3
- New Musical Express
- BBC Music
- Sunday Times InGear
- Stuff
- Mixmag
- How To Spend It
- Stuff Magazine
- Men’s Health
- Evening Standard
- The Financial Times
- MacFormat
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV


4. Montaż, ustawianie i naprawa anten RTV/SAT, monitoring
  Firma Usługowo Handlowa IREBOH jest firmą monterską zajmującą się: montażem anten SAT (wszystkie platformy cyfrowe: Cyfrowy Polsat, Cyfra+, Telewizja N,T.P.S.A, Neostrada Livebox,Telewizja na Kartę), montażem anten RTV, montażem domofonów, wideofonów, wykonywaniem instalacji RTV/SAT w domach jednorodzinnych itp. Wszystkie ustawienia i montaże wykonujemy za pomocą profesjonalnych mierników i przyrządów.
Firma wykonuje usługi na terenie Górnego Śląska.
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV


5. Sklep internetowy AGD i RTV Samsung - matrixmedia.pl
  Sklep internetowy MatrixMedia.pl to renomowane miejsce, które od 1990 specjalizuje się w sprzedaży sprzętu RTV i AGD. Wszechstronny asortyment odpowiada na indywidualne potrzeby klientów, ponieważ zawiera m.in.: telewizory, kina domowe, lodówki, kuchenki, a także aparaty cyfrowe. Sklep internetowy MatrixMedia.pl to gwarancja najwyższej jakości i wytrzymałości.
Kategoria:   Firmy wg branży > RTV





Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0