Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6382
Dom 3461
Firmy wg branży 8622
Internet 4331
Komputery 768
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 958
Muzyka 337
Nauka 800
Rozrywka 877
Społeczenstwo 501
Sport 595
Turystyka 1933
Zdrowie i uroda 3161
Zwierzęta i rośliny 326
Pracowniamprojekt.pl
ID linku 26555
Tytuł Pracowniamprojekt.pl
Url http://www.pracowniamprojekt.pl
Opis Przedstawiamy Państwu grupę architektów tworzących niecodzienne dzieła z dziedziny architektury krajobrazu! Nasze usługi kierujemy do sektora prywatnego i publicznego, projektując z myślą o zindywidualizowanych potrzebach naszych klientów. W zakresie naszych usług znajdą Państwo projekt gospodarki drzewostanem, ekspertyzy dendrologiczne, inwentaryzacje zieleni, projekt nasadzeń kompensacyjnych i wiele innych! Więcej informacji na stronie www.pracowniamprojekt.pl. Zapraszamy o współpracy!
Kategoria Dom > Ogrody
Słowa kluczowe architekt   inwentaryzacja zieleni   wizualizacje
Data Oct 9, 2015
Imię kontaktowe Maciej
Email wyślij email do Maciej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Ogrody
1. Ogrody SpecGarden Łódź
  Jeżeli szukasz takiej firmy, która zajmuje się na co dzień pielęgnacją ogrodów, ale równie dobrze ich projektowaniem oraz zakładaniem, to znajdująca się w Łodzi firma Specgarden jest bardzo dobrym wyborem. Nasza pasja to właśnie ogrodnictwo, co w połączeniu z ponad 4-letnim doświadczeniem, pracowitością oraz wielką wiedzą sprawia, iż można nam w pełni zaufać. Jeżeli chodzi o ogrodnictwo, jesteśmy po prostu najlepsi w mieście!
Kategoria:   Dom > Ogrody


2. Systemy nawadniania
  Strona firmy Royal Garden, której specjalnością jest projektowanie ogrodów. Promowana firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów oraz innego rodzaju terenów zielonych. Oferuje systemy nawadniania, koszenie trawników czy formowanie żywopłotów, a także szereg innych usług. Na prezentowanej stronie znajdziemy galerię projektów, a także proponowane rozwiązania, takie jak systemy nawadniania.
Kategoria:   Dom > Ogrody


3. Arsregio komleksowe usługi ogrodnicze
  Firma Arsregio oferuje usługi w zakresie architektury krajobrazu, projektowania oraz wykonywania ogrodów, terenów zieleni oraz systemów nawadniania. Współpracujemy z firmami oraz osobami prywatnymi. Główny profil firmy obejmuje wykonawstwo w zakresie:• doboru roślin;• kompozycji roślinnych;• pielęgnacji ogrodów, terenów zieleni;• małej architektury;• działań pielęgnacyjnych jednorazowych, okresowych lub całorocznych obejmujących drzewa, krzewy, trawniki, a także całe ogrody;• budowania oczek wodnych, kaskad;• projektowanie i budowa systemów nawadniania.Naszym głównym celem jest zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług. Ponad wszystko przedkładamy potrzeby i zadowolenie Klienta. Wybierając naszą firmę wybieracie Państwo jakość, niepowtarzalność i profesjonalizm.
Kategoria:   Dom > Ogrody


4. Ekologiczny ogródek warzywny
  Ostatnio oprócz projektowania ogrodów i ich zakładania, bardzo modnym pomysłem jest ekologiczny ogródek warzywny, który bez problemu możemy założyć na swojej posesji przed domem. Taki ogródek nie wymaga w zasadzie nawet jakiejś dużej ilości miejsca, wystarczy nieduży kawałek ziemi na którym zostaną posadzone warzywa, które będziemy mogli sobie ekologicznie uprawiać. Oczywiście im większy teren tym więcej możemy posadzić warzyw i większe będą z tego plony. Projektowanie ogrodów warszawa to zajęcie dość trudne dlatego czy będziemy mieli do czynienia z normalnym ogrodem, czy też z ekologicznym ogródkiem warzywnym, to warto zakładanie ogrodu powierzyć fachowcowi lub firmie z wieloletnim doświadczeniem i ciekawym portfolio.

Po omówieniu szczegółów i ustaleniu zakresu prac, fachowiec wykona dla nad kosztorys a po jego zaakceptowaniu przystąpi do prac. Ogród wykonany przez fachowców na pewno będzie nas cieszył i na pewno będzie wykonany w sposób profesjonalny i przemyślany. na koniec firma zaproponuje nam jeszcze jedną usługę która jest pielęgnacja ogrodów warszawa, aby ogród mógł rozwijać się bez przeszkód i nie zmarnieć.
Kategoria:   Dom > Ogrody


5. kreator-kwiatow.eu
  Nasza internetowa e-kwiaciarnia działa od bardzo dawna, a praca jest poparta wieloletnim doświadczeniem. Zamówienia na bukiety, kompozycje kwiatowe i inne ważne prezenty na różne okazję (np. kwiaty na Dzień Matki, kwiatki na Walentynki) dowozimy na cały świat przez 24 h. Nasza kwiaciarnia jest stworzona z myślą o potrzebach klienta. Naszą pracę wykonujemy jak najlepiej potrafimy. Kwiaty odgrywają dużą rolę w naszym życiu tak więc staramy się dawać najwyższą jakość usług i towarów.
Kategoria:   Dom > Ogrody

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0