Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Adwokat Głogów
ID linku 26987
Tytuł Adwokat Głogów
Url http://www.bartoszpreda.pl
Opis Serwis www Adwokat Głogów zawiera wiadomości o działalności zawodowej adwokata. Na osobnych zakładkach omówione zostały niektóre obszary aktywności zawodowej, takie między innymi jak: sprawy karne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu prawa pracy, sprawy dotyczące Internetu czy też sprawy dotyczące windykacji wierzytelności. Na osobnej zakładce przedstawiona została stała obsługa prawna firm. Dla zwiększenia czytelności informacji opublikowanych na stronie Kancelaria Adwokacka Głogów, informacje o rodzaju wykonywanych usług prawnych zostały pogrupowane na dwie podgrupy. Pierwszą z nich jest grupa: osoby fizyczne, drugą zaś - klienci biznesowi.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Głogów   adwokaci Głogów   kancelaria adwokacka Głogów
Data Nov 17, 2015
Imię kontaktowe Adwokat
Email wyślij email do Adwokat
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Dobry adwokat prawo karne Warszawa
  Kancelaria Jacka Sosnowskiego to kompleksowa opieka prawna. Cel naszych działań to przeprowadzenie skutecznej obrony w postępowaniach karno skarbowych na każdym ich etapie. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami, oferujemy pomoc prawną także z zakresu prawa handlowego, podatkowego oraz cywilnego. Zapraszamy do nas.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Alimenty Bydgoszcz
  Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy, woj. kujawsko pomorskie - Andrzej Antczak. Wysoka skuteczność - Wnikliwa i rzetelna analiza na najwyższym poziomie. Profesjonalna i rzetelna pomoc dla osób prywatnych, firm i przedsiębiorstw. Porady prawne, alimenty, prawo rodzinne, rozwód i rozwody, warunkowe zwolnienie oraz odroczenie kary. Reprezentowanie przed sądem, przygotowywanie pozwów, sporządzanie opinii prawnych i umów. Rzetelna analiza problemu - obsługa Prawna i opinie prawne. Kancelarie adwokackie Bydgoszcz - kancelaria adwokacka zaprasza - prawnik i adwokat Bydgoszcz. Skontaktuj się z nami i poznaj ramowe warunki współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. ADRIANA DUKS-TANIEWSKA pozbawienie władzy rodzicielskiej gdańsk
  Adrianna Duks-Taniewska to adwokat z wieloletnim doświadczeniem, która przyjmuje klientów w swojej Kancelarii Adwokackiej w Gdańsku. Oferta kancelarii obejmuje udzielanie porad prawnych i reprezentowanie interesów klientów przed sądami, prokuraturą, organami administracji i organami ścigania. Reprezentujemy interesy naszych klientów w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, pracowniczego i administracyjnego. Zajmujemy się ponadto obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Dokładne informacje o świadczonych usługach prawnych zamieszczamy na stronie internetowej - zachęcamy do jej odwiedzenia!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. adwokat szczecin
  Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Adwokat szczecin, czyli Kancelaria Radcy Prawnego Joanny Prochownik to profesjonalne i fachowe usługi prawne. Kancelaria świadczy pomoc prawną przede wszystkim w zakresie prawa rodzinnego (rozwody, separacje, alimenty), prawa spadkowego (stwierdzenia nabycia spadku, dział spadku, ważność testamentu), prawa upadłościowego, prawa naprawczego czy prawa gospodarczego. Kompleksowa pomoc prawna z różnych działów prawnych przez doświadczonych specjalistów prawa. Najlepszy adwokat Szczecin.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Radcy prawni Gdańsk
  Nasza pomoc prawna to doradztwo prawne w zakresie optymalnych zapisów w umowach tak aby zabezpieczyć naszego klienta przed ewentualnymi niedogodnościami związanymi z procesem budowy, który owa umowa obejmuje. Kancelaria prawna, zwłaszcza taka, której podstawowym zadaniem jest obsługa prawna firm musi dostrzegać nieustannie rosnące znaczenie jakie mają nowe dziedziny prawa. Do niedawna radca prawny nie musiał przejmować się na przykład kwestią własności intelektualnej. Radca prawny z naszej kancelarii będzie również brał udział w negocjacjach tak aby możliwie odciążyć klienta i wskazać najbardziej optymalne rozwiązanie pozwalające na bezpieczne funkcjonowanie jego przedsiębiorstwa w ramach danej umowy. Kancelaria Renke i Partnerzy uwzględnia również specyfikę prawa zagranicznego w przypadku firm, które działają na rynku zagranicznym i podpisują na nim umowy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0