Kategorie w katalogu

Aktualności 663
Biznes i ekonomia 6240
Dom 3378
Firmy wg branży 8446
Internet 4216
Komputery 759
Kultura i sztuka 572
Motoryzacja 929
Muzyka 335
Nauka 795
Rozrywka 860
Społeczenstwo 490
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3058
Zwierzęta i rośliny 320
Adwokat Głogów
ID linku 26987
Tytuł Adwokat Głogów
Url http://www.bartoszpreda.pl
Opis Serwis www Adwokat Głogów zawiera wiadomości o działalności zawodowej adwokata. Na osobnych zakładkach omówione zostały niektóre obszary aktywności zawodowej, takie między innymi jak: sprawy karne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu prawa pracy, sprawy dotyczące Internetu czy też sprawy dotyczące windykacji wierzytelności. Na osobnej zakładce przedstawiona została stała obsługa prawna firm. Dla zwiększenia czytelności informacji opublikowanych na stronie Kancelaria Adwokacka Głogów, informacje o rodzaju wykonywanych usług prawnych zostały pogrupowane na dwie podgrupy. Pierwszą z nich jest grupa: osoby fizyczne, drugą zaś - klienci biznesowi.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Głogów   adwokaci Głogów   kancelaria adwokacka Głogów
Data Nov 17, 2015
Imię kontaktowe Adwokat
Email wyślij email do Adwokat
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria adwokacka Płock
  Kancelaria Adwokacka należy do adwokat Ewy Paszko. Jej siedziba znajduje się w Płocku, ale usługi świadczy na terenie całej Polski. Doradza w zakresie prawa i reprezentuje klientów przed sadami, organami powszechnymi, państwowymi i samorządowymi. Specjalnością kancelarii jest prawo cywilne, pracy, rodzinne, spadkowe i karne. Zapewnia pełną obsługę prawną podmiotom gospodarczym, oferuje przygotowywanie projektów umów cywilno-prawnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Spadek
  Nasza kancelaria oferuje kompleksowe usługi prawne. W tej dziedzinie mamy doświadczenie, współpracujemy z wieloma renomowanymi prawnikami, kancelariami notarialnymi, gwarantując naszym klientom pełną obsługę. Specjalizujemy się głównie w sprawach spadkowych, rozwodowych, podziałach majątku. Pomagamy przy windykacji długów, a także przy sprawach o odszkodowania. Z nami masz pewność, że otrzymasz najlepszą asystę!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. kancelariakp.pl
  Kancelaria zajmuje się pomocą prawną dla osób fizycznych oraz prowadzeniem kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Udzielamy indywidualnych porad prawnych, występujemy w imieniu naszych Klientów przed sądami i organami administracji publicznej, opracowujemy projekty umów i innych aktów, prowadzimy bieżace doradztwo prawne. W naszej pracy priorytetem jest praktyczne rozwiązywanie problemów prawnych. Jeżeli przedstawią nam Państwo swój problem, my znajdziemy sposób jego rozwiązania i opracujemy dla Państwa metodę działania. Działamy w oparciu o indywidualne podejście do każdego z klientów i przekazywanych nam spraw. Dewizą kancelari jest kompleksowość, profesjonalizm i najwyższa jakość świadczonych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. kancelaria adwokacka grudziądz
  Aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług prawnych Kancelaria Adwokacka Grażyna Jędras - Szulta zatrudnia najlepszych prawników z wielu dziedzin prawa w tym prawa rodzinnego, karnego czy spadkowego. To wszystko sprawia, że możemy poszczycić się wyjątkową skutecznością w prowadzeniu trudnych spraw. Dzięki nam wielu naszych klientów zakończyło trwające lata procesy rozwodowe i uzyskało należne im prawa. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat Piotr Markowski
  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studia prawnicze ukończył w 2007 r. Praktykę zawodową rozpoczął w 2005 r. W latach 2007 – 2008 pracował w Wydziale Skarbu Państwa i Nieruchomości Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, gdzie zdobył doświadczenie pozwalające na skuteczne prowadzenie postępowań o zwrot wywłaszczonych i znacjonalizowanych nieruchomości. W 2008 r. uzyskał pozytywny wynik egzaminu na aplikację adwokacką, którą odbywał pod patronatem znanego poznańskiego adwokata. W 2012 r. zdał pomyślnie egzamin adwokacki, po czym uzyskał wpis na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. W czasie odbywania aplikacji adwokackiej, a obecnie jako adwokat, wielokrotnie występując przed sądami i organami administracji publicznej na terenie całej Polski, uzyskał niezbędne doświadczenie pozwalające na rzetelne i skuteczne prowadzenie spraw klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0