Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6378
Dom 3460
Firmy wg branży 8616
Internet 4328
Komputery 768
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 958
Muzyka 337
Nauka 800
Rozrywka 876
Społeczenstwo 501
Sport 593
Turystyka 1932
Zdrowie i uroda 3155
Zwierzęta i rośliny 326
Adwokat Głogów
ID linku 26987
Tytuł Adwokat Głogów
Url http://www.bartoszpreda.pl
Opis Serwis www Adwokat Głogów zawiera wiadomości o działalności zawodowej adwokata. Na osobnych zakładkach omówione zostały niektóre obszary aktywności zawodowej, takie między innymi jak: sprawy karne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu prawa pracy, sprawy dotyczące Internetu czy też sprawy dotyczące windykacji wierzytelności. Na osobnej zakładce przedstawiona została stała obsługa prawna firm. Dla zwiększenia czytelności informacji opublikowanych na stronie Kancelaria Adwokacka Głogów, informacje o rodzaju wykonywanych usług prawnych zostały pogrupowane na dwie podgrupy. Pierwszą z nich jest grupa: osoby fizyczne, drugą zaś - klienci biznesowi.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Głogów   adwokaci Głogów   kancelaria adwokacka Głogów
Data Nov 17, 2015
Imię kontaktowe Adwokat
Email wyślij email do Adwokat
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Umowa o zakazie konkurencji - zakaz-konkurencji.pl
  Blog prawny o tematyce zakazu konkurencji. Na blogu znajdziecie Państwo prawidłowe wzory umów lojalnościowych coraz częściej podpisane z pracownikami w korporacjach. W artykułach występują wskazówki dotyczące radzenia sobie z nieuczciwą konkurencją. Dochodzi do tego rozbudowany dział o danych osobowych i tajemnicy przedsiębiorstwa. Ze wszystkich materiałów korzystacie Państwo bez opłat.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Www.notariuszskytower.pl
  Wizyta u notariusza może być dla niektórych stresująca. Jeśli chcecie tego stresu uniknąć warto skorzystać z naszej kancelarii notarialnej, która mieści się na terenie Wrocławia. Przygotowujemy akty notarialne, staramy się do każdej osoby podchodzić w taki sposób, by wszystko w trakcie przygotowania aktu było jasne i zrozumiałe. Dbamy o to, by każdy kto pojawi się w kancelarii mógł liczyć na indywidualne podejście.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Kancelaria adwokacka Międzychód
  Adwokaci Mirosław Konenc i Maciej Konenc od wielu lat działają na ogólnopolskim rynku usług prawnych. Prowadzona przez nich kancelaria adwokacka posiada wieloletnie doświadczenie. To właśnie doświadczenie, kreatywność i kompleksowe podejście do spraw pozwala uzyskać optymalne rozwiązania w dochodzeniu praw naszych klientów, odpowiednio zabezpieczając ich interesy prawne. Kancelaria obsługuje klientów z całej Wielkopolski posiadając filie w Szamotułach i Międzychodzie. Pełen zakres usług prowadzonych przez kancelarię adwokacką znajduje się na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Adwokacka Krakowiński
  Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych prawników, wyspecjalizowanych w określonych dziedzinach prawa, współpracujących z kancelariami na terenie całej Polski. Gwarantujemy wysoki poziom usług prawnych, który pozwali nam w sposób profesjonalny i rzetelny zadbać o Państwa interesy. porady prawne, pomoc prawna, doradztwo prawne, obsługa prawna firm i osób fizycznych, odszkodowania, prawo cywilne, karne, gospodarcze, rodzinne, pracy, kompleksowa obsługa prawna, rozwód, windykacja, e-porady
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Odszkodowanie - flyrefund.pl
  Umożliwiamy odzyskanie rekompensaty za odwołany lot lub za inne problemy związane z liniami lotniczymi. Przeliczamy potencjalną kwotę rekompensaty, zapewniamy dopełnienie formalności, a także format wynagrodzenia prowizyjnego za pozytywny wynik. Przelewamy środki na dowolny rachunek bankowy w przestrzeni Unii Europejskiej. Na stronie znajdziecie Państwo bogaty poradnik dedykowany pasażerom linii lotniczych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0