Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6208
Dom 3362
Firmy wg branży 8417
Internet 4199
Komputery 756
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 922
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 859
Społeczenstwo 486
Sport 582
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3040
Zwierzęta i rośliny 319
Adwokat Głogów
ID linku 26987
Tytuł Adwokat Głogów
Url http://www.bartoszpreda.pl
Opis Serwis www Adwokat Głogów zawiera wiadomości o działalności zawodowej adwokata. Na osobnych zakładkach omówione zostały niektóre obszary aktywności zawodowej, takie między innymi jak: sprawy karne, sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu prawa pracy, sprawy dotyczące Internetu czy też sprawy dotyczące windykacji wierzytelności. Na osobnej zakładce przedstawiona została stała obsługa prawna firm. Dla zwiększenia czytelności informacji opublikowanych na stronie Kancelaria Adwokacka Głogów, informacje o rodzaju wykonywanych usług prawnych zostały pogrupowane na dwie podgrupy. Pierwszą z nich jest grupa: osoby fizyczne, drugą zaś - klienci biznesowi.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Głogów   adwokaci Głogów   kancelaria adwokacka Głogów
Data Nov 17, 2015
Imię kontaktowe Adwokat
Email wyślij email do Adwokat
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 4 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Wnioski do giodo solidnepbi.pl
  Przedsiębiorstwo Solidnepbi.pl specjalizuje się w usługach prawnych dedykowanych dla firm oraz osób związanych z sektorem e-commerce. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie, dysponuje wykwalifikowaną kadrą prawników oraz świadczy usługi w atrakcyjnych cenach. Klienci mogą liczyć n dostępność wielu wzorów, czy też pomoc w rejestracji zbiorów danych do GIODO.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. http://www.obslugaprawnadeweloperow.pl
  Obsługa prawna inwestycji, inwestorów, deweloperów, podwykonawców, przedsiębiorców jest to specjalizacja naszej Kancelarii Adwokackiej. Adwokat Paweł Borowski oraz specjaliści z każdej dziedziny prawa to profesjonalna obsługa prawna na rzecz naszych klientów. Prowadzimy postępowania administracyjne, opiniowanie umów, sporządzanie umów o finansowanie inwestycji, roboty budowlane, umowy deweloperskie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Dobry prawnik z Lublina - rm-kancelaria.pl
  Jesteśmy Kancelarią Radców Prawnych, która zatrudnia doświadczoną kadrę specjalistów. Nasi specjaliści mają wiele lat doświadczenia w zakresie doradztwa prawnego. W naszej Kancelarii oferujemy wsparcie z zakresu prawa karnego, cywilnego, administracyjnego i wielu innych. Jednak naszym konikiem jest prawo rodzinne i najwięcej spraw prowadzimy właśnie z tego zakresu. Gwarantujemy, że każdemu pomożemy w rozwiązaniu jego sprawy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Wypadek w pracy
  Jeśli przydarzył Ci się nieszczęśliwy wypadek przy pracy, odwiedź nasz serwis internetowy. Nasi doradcy pomogą Ci w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej w ewentualnym sporze sądowym z ubezpieczycielem. Skorzystaj ze swojej szansy na odszkodowanie w pełnej wysokości! Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy dostępny w naszym serwisie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Radcowie prawni Rzeszów
  LexMercatoria to biuro prawne oferujące pomoc radców prawnych i adwokatów. Oferta LexMercatorii jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak również do klientów biznesowych.
W serwisie lexmercatoria.pl zostały zamieszczone szczegółowe informacje odnośnie lokalizacji poszczególnych oddziałów i godzin pracy a także informacje o wykształceniu pracowników.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0