Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Usługi Księgowe Kraków
ID linku 27055
Tytuł Usługi Księgowe Kraków
Url http://www.biurorachunkowe-krakow.pl
Opis Księgowość i podatki spędzają Ci sen z powiek? Masz poważne problemy z prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów? Zgłoś się do Biura Rachunkowego Abix Consultant. Jako specjaliści pomożemy Ci w trudnych i zawiłych tematach związanych z prowadzeniem własnej księgowości. Obecnie coraz częściej nie tylko duże, ale również małe i średnie przedsiębiorstwa decydują się powierzyć zadania związane z księgowością firmie zewnętrznej. Pozwala to zaoszczędzić wiele czasu, a także uniknąć kosztownych pomyłek. Abix Consultant zajmuje się prowadzeniem dokumentacji księgowej, z uwzględnieniem przepisów prawa polskiego i międzynarodowego, sporządzaniem deklaracji podatkowych, niezbędnych ewidencji, dokumentacji firmowej etc. Dodatkowo reprezentujemy naszego klienta przed organami państwowymi, w tym przed Urzędem Skarbowym. Działamy sprawnie, dokładnie i kompleksowo w każdym aspekcie bezpośrednio bądź pośrednio związanym z księgowością.
Kategoria Biznes i ekonomia > Podatki
Słowa kluczowe księgowość spółki   usługi rachunkowe   księgowość internetowa   biuro rachunkowe cennik   sprawozdanie finansowe   doradca podatkowy
Data Nov 17, 2015
Imię kontaktowe Artur
Email wyślij email do Artur
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Podatki
1. S&P Audyt - doradztwo podatkowe
  Doradca Podatkowy Online to serwis dla wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na nurtujące pytania podatkowe. Znajdziecie tu Państwo istotne dla prowadzących działalność gospodarczą orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, NSA, ETS i interpretacje ogólne Ministra Finansów. Zapraszamy również do lektury artykułów i blogu. Przedsiębiorcy mają coraz więcej problemów z podatkiem VAT. Ustawa o podatku od towarów i usług jest napisana w sposób przede wszystkim mało czytelny i pomimo próby uregulowania każdej sfery działalności - w dalszym ciągu sprawia problemy interpretacyjne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


2. ATMF Biuro Rachunkowe Kielce
  Firmę ATM-f tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie badania bilansów , prowadzenia księgowości spółek i innych podmiotów, doradztwa podatkowego, doradztwa księgowego, prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rozliczeń VAT, rozliczeń z ZUS, sporządzania opinii ekonomicznych , szkolenia , doradztwa finansowego , pomocy prawnej, rozliczeń przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym, Staramy się zapewnić wszystkim osobom które z nami współpracują zadowolenie, rzetelną pomoc i miłą atmosferę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


3. Biuro rachunkowe Żukowo
  Prowadzisz działalność gospodarczą i masz problemy z obliczaniem podatków? Zleć to zadanie profesjonalistom pracującym dla firmy Tasse. Elastyczny sposób rozliczenia za świadczone usługi księgowe i kadrowo-płacową sprawią, że ta oferta jest naprawdę korzystna. Oferta z zakresu księgowości obejmuje prowadzenia karty podatkowej, obliczania ryczałtu bez VAT oraz z VAT jak też prowadzenia księgi przychodów i rozchodów bez VAT i z VAT.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


4. zwrot podatku Opole
  O zwrot podatku ubiegać może się każdy, kto pracował legalnie na terenie Holandii. Zwrot podatku obejmuje ostatnie 5 lata. Rozliczając się z nami macie Państwo gwarancje pełnego, szybkiego i profesjonalnego przeprowadzenia procedury odzyskiwania podatku.

Na podstawie przekazanych przez Ciebie informacji przeprowadzamy bezpłatną kalkulację zwrotu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nasi konsultanci udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki


5. zwrot podatku niemcy
  Kancelaria podatkowa specjalizująca się w obsłudze klientów dochodzących zwrotu nadpłaconego podatku dochodowego podczas pracy za granicą. Licencjonowany doradca podatkowy gwarantuje skuteczność i szybkość postępowania. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe, działamy także korespondencyjnie. Naszym przyszłym klientom oferujemy bezpłatną analizę spodziewanego zwrotu podatku. Ponadto oferujemy także inne usługi i porady z zakresu prawa podatkowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Podatki

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0