Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6354
Dom 3438
Firmy wg branży 8594
Internet 4312
Komputery 767
Kultura i sztuka 581
Motoryzacja 953
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 873
Społeczenstwo 501
Sport 591
Turystyka 1928
Zdrowie i uroda 3138
Zwierzęta i rośliny 325
GUTEN SERVICE naprawa ipad warszawa
ID linku 27189
Tytuł GUTEN SERVICE naprawa ipad warszawa
Url http://www.gutenservice.pl
Opis Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu firmę Guten Serwis, która mieści się w Warszawie. Działamy na rynku od ponad 10 lat prowadząc centrum serwisowe urządzeń elektronicznych. Specjalizujemy się w naprawie telefonów, tabletów, notebooków, aparatów fotograficznych, słuchawek, monitorów i wielu innych urządzeń. Prócz tego wznawiamy dane, wgrywamy nowe oprogramowanie, czyścimy z kurzu i wilgoci oraz wymieniamy uszkodzone części. W sprzedaży mamy także drewniane, karbonowe oraz skórzane korpusy na iPhony. Pełna oferta oraz dane teleadresowe znajdują się na witrynie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe naprawa apple warszawa   naprawa ipad warszawa
Data Nov 25, 2015
Imię kontaktowe asd
Email wyślij email do asd
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Firma sprzątająca Euro Glance-sprzątanie Gdańsk , Sopot , Gdynia
  Firma działa na terenie Pomorza. Oprócz kompleksowego sprzątania obiektów zajmujemy się również usługami na telefon jak min.:
maszynowym doczyszczaniem wszelkiego rodzaju posadzek i ich impregnacją, praniem dywanów i wykładzin, myciem okien, sprzątaniem pobudowlanym, sprzątaniem mieszkań i domów . Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie ze strony klienta.
W wypadku świadczenia kilku usług na jednym obiekcie, dajemy bardzo korzystne upusty cenowe, co czyni naszą firmę atrakcyjną w usługach utrzymania czystości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. KOMPRESJAN lakierowanie proszkowe Wrocław
  W miejscowości Słupia pod Bralinem znajduje się przedsiębiorstwo Kompresjan, które od 2001 roku oferuje swoje usługi. Posiadamy centrum handlowo-serwisowe sprężarek i lakiernię proszkową. Zajmujemy się także wynajmem lokali użytkowych. Produkujemy większość uszczelek, jakie mają zastosowanie w krajowych sprężarkach. Staramy się cały czas polepszać naszą ofertę produktową oraz rozwijać zaplecze technologiczne. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i terminową realizację zamówień. Z przyjemnością zapraszamy na stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego zakładu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. VIKI Reklamy świetlne Szczecin
  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy VIKI, której siedziba znajduje się w Szczecinie. Od 2000 roku działamy w branży reklamowej. Specjalizujemy się w wykonywaniu neonów reklamowych, gadżetów neonowych, podświetlenia, animacji, ledów, szyldów, bannerów, witryn, tablic reklamowych, liter przestrzennych czy też kasetonów reklamowych. Dysponujemy sprzętem umożliwiającym montaż nawet na dużej wysokości. Zapewniamy też serwis naszych dzieł, szybką realizację oraz konkurencyjne ceny. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji o ofercie oraz dane kontaktowe firmy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Biuro rachunkowe Pruszków
  Biuro spełnia wszelkie wymogi prawne do prowadzenia działalności w zakresie kompleksowych usług księgowych. Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym.
Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie OC związane z wykonywaniem usług. Korzystając z usług naszego biura zyskujecie Państwo profesjonalną obsługę, oszczędność czasu oraz mniejsze koszty prowadzenia swojego przedsiębiorstwa.
Dbamy o fachową, rzetelną i terminową usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Organizacje Pożytku Publicznego, 1 jeden procent podatku dla OPP
  Serwis informacyjny OPP, w którym znajdziesz szereg informacji o Organizacjach Pożytku Publicznego oraz możliwości przekazywania jednego procenta podatku (1%) na rzecz OPP.

Jak przekazać 1 procent podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego - Krok po kroku


Kto może przekazać jeden procent podatku organizacji pożytku publicznego?

- podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych,
- podatnik opodatkowany ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,
- podatnik objęty liniową, 19 - procentową stawką podatku,
- podatnik uzyskujący dochód z odpłatnego zbycia papierów wartościowych oraz pochodnych instrumentów finansowych

KROK 1 - należy wybrać organizację pożytku publicznego, na rzecz której chcemy przekazać jeden procent podatku.

KROK 2 - należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT-28, PIT-36, PIT- 36L, PIT-37 lub PIT - 38.

W odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego wpisujemy nazwę organizacji pożytku publicznego, jej numer KRS i kwotę, którą chcemy przekazać na rzecz tejże organizacji. Kwota nie może przekraczać 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Podatnik może także zamieścić dodatkowe informacje, dotyczące jego preferencji co do rozdysponowania środków z 1% przez organizację pożytku publicznego (np. konkretny cel), w rubryce Inne informacje, w tym ułatwiające kontakt z podatnikiem.

Urząd Skarbowy przekaże następnie łączną kwotę, którą podatnicy przekazali danej organizacji, na jej konto.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0