Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Prawnik i Radca prawny dla dzielnic Ochota i Bielany
ID linku 27405
Tytuł Prawnik i Radca prawny dla dzielnic Ochota i Bielany
Url http://warszawa-prawnicy.pl
Opis Nasza Kancelaria to zespół sprawdzonych prawników, którzy mogą zaoferować swoim Klientom pomoc prawną z różnych gałęzi prawa. Nasi prawnicy posiadają wieloletnią praktykę w zakresie prowadzenia obsługi prawnej firm oraz pomocy zwykłym obywatelom. Pełne wsparcie prawne mogą uzyskać firmy działające na terenie dzielnic Ochota, Żoliborz i Wola. Pomoc prawna obejmuje kompleksową obsługę, na którą składają się doraźne porady prawne, reprezentacja w sądzie lub windykacja prawna. Podkreślić należy, iż wszyscy nasi prawnicy, w tym radcowie prawni są należycie przygotowani do świadczenia pomocy i ponoszą za to odpowiedzialność. Z pomocy prawników naszej kancelarii może skorzystać także każda osoba fizyczna zamieszkująca dzielnice Ochota, Wola i Żoliborz. Wybrany przez Klienta prawnik zapewnia wsparcie w zwykłych i codziennych sprawach jak np. sprawy rodzinne o alimenty lub rozwód. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych usług. Każdy nasz radca prawny oferuje zniżki oraz zapewnia dobry kontakt z Klientem.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe warszawa   prawnik   ochota   radca prawny   wola   porady prawne   żoliborz   alimenty
Data Dec 16, 2015
Imię kontaktowe Elżbieta
Email wyślij email do Elżbieta
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria Prawna - Adwokat Warszawa Wola
  Adwokat Anna Rurarz świadczy usługi dla firm jak i Klientów indywidualnych.
Klientom indywidualnym proponujemy pełen zakres usług z każdej dziedziny prawa. Od porady prawnej do zastępstwa procesowego.
Nie posiadamy sztywnego cennika. Każda sprawa oceniana jest indywidualnie, a wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od stopnia jej skomplikowania, rzeczywistych poniesionych nakładów pracy.
Szacunkowy koszt jednorazowej porady prawnej dla Klienta indywidualnego wynosi od stu do dwustu zł netto.

Dla podmiotów gospodarczych kancelaria proponuje zarówno stałą współpracę w ramach kompleksowej obsługi prawnej, jak i pomoc w pojedynczych sprawach zleconych przez Klienta.
Stała obsługa gwarantuje firmom bieżącą pomoc prawną w ramach zakresu dostosowanego do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zapraszamy do naszej Kancelarii.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. radca prawny gdańsk
  Radca prawny to osoba, która dzięki swojej fachowej wiedzy i doświadczeniu doradzi, pomoże bądź rozwiąże problem prawny klienta. Zespół radców prawnych z wieloletnią praktyką i najwyższym odsetkiem skutecznych działań prawnych tworzy kancelarię Kołodziejczyk & Minkowski z Gdańska. W ofercie usługi z prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa lokalowego i spółdzielczego, prawa nieruchomości, prawa administracyjnego, prawa konsumenckiego, windykacji należności czy prawa zamówień publicznych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. www.wroclawska-kancelaria.pl - spadek
  Prawnicy wrocławskiej Kancelarii Lexis posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z rozwodami i wynikającymi z tego sprawami o podział majątku, a także w świadczeniu pomocy prawnej w sprawach spadkowych. Wąska specjalizacja pozwala na stałe uaktualnianie wiedzy i tym samym zapewnianie skutecznej, rzetelnej pomocy prawnej. Kancelaria przewiduje także szereg udogodnień w trakcie współpracy dla swoich Klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Warszawa
  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej porady prawej, trafiłeś doskonale! Adwokat Warszawa to szeroki wachlarz usług prawnych. Adwokat Warszawa to profesjonalizm, zaufanie, bogate doświadczenie zawodowe. Ogólnie rzecz biorąc wszechstronne usługi prawne. Adwokat Warszawa to indywidualne podejście do każdej prowadzonej przez nas sprawy. Doświadczenie, jakie posiadamy pozwoliło nam poznać oczekiwania naszych Klientów i wyjść im na przeciw. Gwarantujemy obsługę prawną na najwyższym poziomie merytorycznym, usługi świadczone z zachowaniem standardów profesjonalnych i etycznych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Kancelaria adwokacka Płock
  Kancelaria Adwokacka należy do adwokat Ewy Paszko. Jej siedziba znajduje się w Płocku, ale usługi świadczy na terenie całej Polski. Doradza w zakresie prawa i reprezentuje klientów przed sadami, organami powszechnymi, państwowymi i samorządowymi. Specjalnością kancelarii jest prawo cywilne, pracy, rodzinne, spadkowe i karne. Zapewnia pełną obsługę prawną podmiotom gospodarczym, oferuje przygotowywanie projektów umów cywilno-prawnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0