Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Żoliborz, Wola i Ochota. Prawnik i radca prawny poleca porady prawne.
ID linku 27471
Tytuł Żoliborz, Wola i Ochota. Prawnik i radca prawny poleca porady prawne.
Url http://warszawa-prawnicy.pl
Opis Każdy z nas napotkał kiedyś problemy prawne. Nie każdy jednak decyduje się na pomoc prawnika. Z uwagi na ilość i jakość przepisów porady prawne specjalistów są konieczne. Z tych względów nasza Kancelaria wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zorganizowała zespół prawników posiadających wysokie kompetencje. W naszym zespole jest prawnik oraz kilku radców prawnych. Każdy wybrany przez Klienta radca prawny posiada kompleksową wiedzę merytoryczną i formalną, aby sprostać rozwiązaniu problemu Klienta. Z uwagi na fakt, iż Kancelaria mieści się w ścisłym centrum Warszawy, dogodny dojazd mają do niego Klienci z dzielnic Wola oraz Ochota. Dobry dojazd posiadają także mieszkańcy dzielnicy Żoliborz. Zapraszamy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe ochota   wola   żoliborz   prawnik   radca prawny   porady prawne
Data Dec 16, 2015
Imię kontaktowe Elżbieta
Email wyślij email do Elżbieta
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Kancelaria adwokacka prawo karne Warszawa - sprawy-karne.warszawa.pl
  Poznaj kancelarie adwokacką z Warszawy, która specjalizuje się w prawie karnym. Tu dostaniesz w pełni kompleksową usługę z zakresu prawa karnego. Klienci tego miejsca reprezentowani są zarówno w postępowaniu przygotowawczym, jak i przed sądem. Kancelaria udzielan także porad prawnych przed wszczęciem postępowania. Możesz zyskać tu także pomoc w zakresie przestępstw karnoskarbowych i wykroczeń karnoskarbowych. Sporządzane są także apelacje, zażalenia, kasacje, prywatne akty oskarżenia i inne. Postaw na profesjonalną obsługę. Nie czekaj dłużej!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Doradztwo JST - WPF, obligacje, spółki komunalne, analizy, szkolenia
  Curulis - doradztwo samorządowe. Świadczymy usługi doradcze skierowane dla jednostek samorządu terytorialnego (jst), jednostek i zakładów budżetowych oraz spółek komunalnych. Nasza specjalizacja to: wieloletnia prognoza finansowa (wpf); analiza ekonomiczno-finansowa przedsięwzięć; obligacje komunalne (emisja); tworzenie, likwidacja, przekształcenie w spółki komunalne; przygotowanie przetargów bankowych; opinie i analizy prawne.

Dostarczamy program do tworzenia wieloletniej prognozy finansowej (wpf), kompatybilny z systemem Besti@ - o nazwie WPF Asystent.

Organizujemy i prowadzimy szkolenia. Każde nasze szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych wykładowców z JST, RIO lub innych organów i instytucji biorących udział w codziennym życiu samorządu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. porady prawne online
  Porady prawne przez Internet świadczone przez profesjonalną kancelarię prawniczą z Warszawy. Wyczerpujące odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, pomoc w rozwiązywaniu precedensowych spraw w oparciu o konkretne przepisy z kodeksu cywilnego, kodeksu pracy i innych, projekty umów, które w pełni zabezpieczają interesy klienta, oraz pomoc w korekcie umów już sporządzonych: wykreślenie lub zmiany klauzul niedozwolonych, postanowień, które okażą się sprzeczne z obowiązującym prawem lub postanowień szczególnie niekorzystnych dla klienta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Kancelaria Adwokacka i Radcy Prawnego KSK w Lublinie
  Kancelarie Adwokackie i Radcy Prawnego KSK zapewniają profesjonalną i kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych.

Głównym celem, który przyświeca naszej pracy jest rzetelna opieka prawna, poczucie bezpieczeństwa i satysfakcja Klienta.

Klienci otrzymują zapewnienie sumiennej pracy, indywidualnego podejścia, dyspozycyjności i zaangażowania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Legaleo - Kancelaria Adwokacka Wojas Pawlak
  Kancelaria adwokacka Legaleo to laureat konkursu Orły Prawa roku 2018. Naszą kancelarię wyróżnia szeroki zakres usług, a do tego pełne zaangażowanie w każdą sprawę. Nasze biuro znajduje się w samym centrum Gliwic, konkretnie na jego rynku. Jeżeli szukasz adwokata, który przejmie Twoją sprawę rozwodową, karną czy cywilną - skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0