Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Kancelaria prawna Marta Mackiewicz - kmm-law.pl
ID linku 28001
Tytuł Kancelaria prawna Marta Mackiewicz - kmm-law.pl
Url http://kmm-law.pl
Opis Kancelaria Radcy Prawnego Marta Mackiewicz specjalizuje się w udzielaniu pomocy prawnej klientom biznesowym to jest polskim i zagranicznym firmom działającym w różnych branżach w tym między innymi w branży budowlanej, energetycznej, infrastrukturalnej, telekomunikacyjnej i bankowej. Wieloletnie doświadczenie i praktyka pozwalają świadczyć kompleksową obsługę prawną firm.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe radca prawny   Marta Mackiewicz   kancelaria prawna   obsługa prawna
Data Feb 24, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Adwokat Wrocław
  W sytuacji, kiedy potrzebujesz pomocy pod względem prawa spadkowego, to Radca Prawny Anna Klisz jest do Twojej dyspozycji. Pomaga swoim klientom w negocjacjach ugodowych, udziela porad prawnych oraz bierze udział w sporach sądowych. Szczegóły na temat działalności kancelarii znajdziesz na stronie internetowej oraz pod podanym numerem telefonu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Adwokaci Głogów - mjpadwokaci.pl
  Kancelaria adwokacka Głogów Mil-Jankowska Pręda Adwokaci Spółka Partnerska świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów biznesowych w zakresie spraw podatkowych, karnych, skarbowych, windykacji należności a także wspiera Klientów w prowadzeniu bieżących spraw poprzez doradztwo, sporządzanie opinii prawnych, udział w negocjacjach, zabezpieczanie transakcji i wiele więcej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Adwokat wrocław
  Nasza Wrocławska kancelaria prawna specjalizuje się w realizowaniu usług prawnych z zakresu prawa pracy. Posiadamy zespół doświadczonych prawników, którzy realizowali obsługę banków, firm energetycznych w ramach spraw związanych z prawem pracy. W naszej kancelarii zapewniamy szeroki zakres obsługi prawnej w ramach takich spraw z prawa pracy jak związane z zatrudnieniem, w tym umowami o pracę, wynagrodzeniami, urlopami, zwolnieniami, przywróceniami do pracy, odprawami dla pracowników, odszkodowaniami.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Odwołanie darowizny poradnik
  Na niniejszym blogu znajduje się szereg zagadnień, które dotyczą czynności jaką jest odwołanie darowizny. Dzięki dostępnym na naszej stronie wpisom, z łatwością odszukasz wszelkie kwestie, które krok po kroku przeprowadza cię przez to działanie. Zachęcamy do wizyt na łamach bloga oraz do kontaktu z naszą kancelarią prawną, która oferuje swoje działania na terenie Wrocławia.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat Borowski kredyty we frankach
  Zależy Ci na pomocy w sprawie kredytu we frankach? W takim razie nie czekaj, ale już teraz zobacz, jak może Ci pomóc Kancelaria Adwokacka Kredyty we Frankach we Wrocławiu. Znajdziesz tu rzetelnych specjalistów od prawa, którzy specjalizują się w sprawach dotyczących kredytów we frankach. Szczegóły na naszej stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0