Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Cięcie wodą Hoder
ID linku 28176
Tytuł Cięcie wodą Hoder
Url http://www.hoder-waterjet.eu
Opis Hoder Water Jet specjalizuje się w wycinaniu elementów strumieniem wody o dowolnym kształcie we wszelkiego rodzaju materiałach. Pięcioosiowa głowica do cięcia elementów 3D pozwala uzyskać wysokiej jakości powierzchnię cięcia pod kątem.Firma zajmuje się również grawerowaniem napisów i różnorodnych konturów na każdym materiale.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe cięcie wodą   cięcie strumieniem wody   waterjet
Data Mar 8, 2016
Imię kontaktowe Sylwia
Email wyślij email do Sylwia
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Świadectwa energetyczne Kraków i nie tylko
  Serwis zawiera wszystkie potrzebne informacje na temat świadectw energetycznych:
- Kiedy powinny zainteresować nas świadectwa energetyczne (certyfikaty energetyczne)
- Czym różnią się świadectwa energetyczne od kart charakterystyki energetycznej.
-itd.
Dodatkowo strona zawiera ofertę wraz z cenami, na przygotowanie świadectw energetycznych w województwach: małopolskim, śląskim, świętokrzyskim - głównie Kraków i Busko-Zdrój z okolicami.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. EcoElectro
  EcoElectro jest producentem innowacyjnego i ekologicznego oświetlenia LED. Oferujemy energooszczędne źródła światła w nowoczesnej technologii. Zaletą naszych produktów jest wszechstronna użyteczność i szerokie możliwości zastosowania. Misją firmy jest dostarczenie klientowi produktu o doskonałej jakości w przystępnej cenie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. Betonowe szambo ekologiczne - EKO-Trans Radom
  Betonowe, szczelne szambo ekologiczne to zbiorniki na szambo produkowane przez firmę Eko-Trans z Radomia. Szamba wykonane są z najwyższej jakości betonu, zbrojonego stalą, wibrowanego, oraz dodatkowo dwukrotnie impregnowane zewnętrzną warstwą izolbetu. Ekologiczne szamba betonowe produkowane przez firmę Eko-Trans są trwałe i szczelne, posiadają one atest higieniczny PZH, deklarację zgodności, atest klasy betonu oraz projekty techniczne.
Betonowe zbiorniki na szambo są trwałe i mogą być zabudowane nawet pod parkingiem dla samochodu osobowego, a po użyciu wzmocnionej płyty również ciężarowego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Mieszkania na sprzedaż Warszawa
  Nasza firma powstała w 1985 roku. Przez lata intensywnego, dynamicznego rozwoju udało się nam stworzyć duże przedsiębiorstwo. Działamy w branży budowlanej. W 1995 roku rozpoczęliśmy działalność deweloperską, jako pierwsza firma w Kaliszu i regionie. Zajęliśmy się budowami budynków mieszkalnych, domów, zaczynając od budynków stosunkowo małych. Zdobywaliśmy stopniowo doświadczenie zarówno w realizacji projektów, jak i w obsłudze klienta.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Prawo budowlane
  W portalu internetowym prawo-budowlane.edu.pl znajduje się szereg informacji poświęconych kwestiom związanych z budownictwem. Dostępne są merytoryczne informacje dotyczące między innymi pozwoleń na budowę, obowiązków i uprawnień, czy też dokumentacji budowlanej. Na portalu znajduje się też blog, w którym opublikowano wpisy dotyczące obszaru oddziaływania obiektu, czy też dzienników budowy jako dokumentów urzędowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0