Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6346
Dom 3433
Firmy wg branży 8583
Internet 4308
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 951
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 872
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3134
Zwierzęta i rośliny 325
Obsługa kontraktowa - apsnova.pl
ID linku 28319
Tytuł Obsługa kontraktowa - apsnova.pl
Url http://apsnova.pl
Opis Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie materiałów reklamowych i narzędzi wspierających sprzedaż, a także w zapewnianiu kompleksowej obsługi materiałów POS, zna doskonale specyfikę pracy wielu sieci i centrów handlowych, wie jak sprawnie przeprowadzić działania reklamowe, jak wszystko właściwie skoordynować itp. Zachęcamy więc do nawiązania współpracy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Marketing
Słowa kluczowe reklama   apsnova   obsuga reklamowa pos   reklama pos   pos
Data Mar 22, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Marketing
1. Promuj swój profil na instagramie
  Instagram to jeden z najszybszych i najłatwiejszych sposobów dotarcia do potencjalnego odbiorcy. Żeby jednak być widocznym w sieci, należy przebić się przez sito konkurencji. W tym celu oferujemy Państwu usługę, jaką jest promowanie na instagramie. To profesjonalna aplikacja, która w sposób automatyczny prowadzi kampanię marketingową, która zwiększa widoczność danego profilu i poprawia ilość odwiedzin. Oferujemy szacowany wzrost odbiorców o tysiąc w ciągu jednego miesiąca promowania.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


2. Organizacja promocji
  G3 - konkursy, promocje, loterie promocyjne, materiały POS, usługi wspierające sprzedaż. Organizacja promocji, marketing mobilny, systemy gier promocyjnych, loterie, zdrapki, konkursy, programy lojalnościowe, konkursy SMS, promocje konsumenckie. Marketing Warszawa - nadzór nad loterią, promocje, materiały reklamowe, loterie, programy lojalnościowe Warszawa, woj. mazowieckie. Kampanie BTL, kampanie ATL, B2B, B2C, kampanie PR. Organizacja loterii, konkursów, programów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


3. Biznes w Świętokrzyskiem
  Świętokrzyski katalog przedsiębiorstw i instytucji, przedstawia w postaci estetycznych wpisów pełne dane adresowe, opisy działaności i inne przydatne infromacje. Na końcu każdej prezentacji znajduje się mapa dojazdu do firmy. Region świętokrzyski zawiera obszary dawnego województwa kieleckiego, część tarnobrzeskiego (powiaty opatowski, sandomierski i staszowski) oraz skrawki radomskiego, piotrkowskiego i częstochowskiego. Położone jest w południowo wschodniej części kraju.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


4. Materiały reklamowe - najtanszegadzety.pl
  Prowadzące działalność dystrybucyjną oraz produkcyjną przedsiębiorstwo najtanszegadzety.pl specjalizuje się w wytwarzaniu gadżetów reklamowych. Możemy pochwalić się jedną z największych ofert asortymentowych na rynku. Wszystkie nasze realizacje wykonywane są bardzo szybko i zgodnie z wytycznymi przedstawionymi przez klienta. Proponujemy możliwość odbioru osobistego paczki lub wysyłkę poprzez firmę kurierską.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing


5. Profesjonalne contact center - obsługa klienta, help desk, telemarketing
  W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ze strony firm na usługi typu help desk, zdalna obsługa klienta, czy też telemarketing, Mennica Polska stworzyła Contact Center. Jego zadaniem i celem jest świadczenie najwyższej jakości usług z zakresów takich, jak: marketing bezpośredni, infolinia, doradztwo biznesowe, obsługa baz danych i programów lojalnościowych, analiza rynku i badania marketingowe. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą, dostępną na naszej stronie!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Marketing

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0