Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
PROBON komory chłodnicze
ID linku 28422
Tytuł PROBON komory chłodnicze
Url http://probon.pl
Opis Prezentujemy Państwu firmę Probon Serwis Piotr Iwański z siedzibą w Tarczynie. Na rynku funkcjonujemy od 2007 roku. Oferujemy usługi projektowe, wykonawcze i serwisowe dla przemysłu oraz obiektów komercyjnych. Realizujemy: instalacje chłodnicze, wentylacje, klimatyzacje, odzysk energii cieplnej, instalacje grzewcze, systemy automatyki HVAC. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt, który usprawnia oraz udoskonala naszą pracę. Więcej wiadomości znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe zmienne przepływy   serwis klimatyzacji   sprężarki   naprawa klimatyzacji
Data Apr 4, 2016
Imię kontaktowe ala
Email wyślij email do ala
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Certyfikat energetyczny, świadectwo energetyczne Kraków, Nowy sącz, Wieliczka
  Wykonujemy certyfikaty (świadectwa) energetyczne budynku lub lokalu mieszkalnego dla obiektów położonych w głównie małopolsce.
Gwarantujemy dokładne i rzetelne przeprowadzenie procesu certyfikacji przy wykorzystaniu profesjonalnych programów i najnowszych technik pomiarowych. Krótki czas realizacji w przystępnej cenie to dodatkowy atut.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Geotec - usługi geodezyjno-kartograficzne
  Przedsiębiorstwo „Geotec – usługi kartograficzno – geodezyjne” powstało kilka lat temu w Gliwicach. Prowadzi ją grupa wysokiej klasy specjalistów w swojej branży – inżynierów. Działa ona na Śląsku i w Zagłębiu. Swoje działania prowadzi też w regionach sąsiadujących – opolskim i w Małopolsce. Działający w jego szeregach fachowi inżynierowie kładą nacisk na nowe technologie, sprzęty, programy oraz rozwiązania. Firma świadczy usługi w zakresie geodezji oraz kartografii. Jej pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w robieniu map oraz podziałów posiadłości, odtwarzania granic i wszelkich innych niezbędnych naszym odbiorcom podziałów i usług. W ofercie spółki znajduje się całościowa obsługa inwestycji budowlanych. Firma „Geotec” współpracuje też z wieloma biurami projektowymi. Firma „Geotec” to doświadczenie idące w parze z zaangażowaniem, jakością i punktualnością wypełnianych usług.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Sterylizacja narzędzi - Sterylizacjanarzedzi24.pl
  Zajmujemy się w sposób profesjonalny sterylizowaniem pełnej gamy narzędzi kosmetycznych. Dziś, zgodnie z ustawą przyjętą w naszym kraju, sterylizacja takich narzędzi po każdym użyciu jest obowiązkowa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy szybką realizację i pełen profesjonalizm, wystarczy tylko skontaktować się z nami, dane są dostępne na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. ANNA KARCZEWSKA kancelaria notarialna Kraków
  Notariusz Anna Karczewska przyjmuje klientów w swojej siedzibie w Krakowie. Tworzy akty poświadczenia dziedziczenia oraz protesty weksli, doręcza oświadczenia i notuje protokoły. Zajmuje się także innymi czynnościami, które wynikają z osobnych przepisów. Każdą z prac wykonujemy dokładnie z wymogami prawa, etyki zawodowej i przy zachowaniu poufności. Przy realizowaniu danej czynności pobieramy wynagrodzenie o wysokości uzgodnionej indywidualnie z klientem. Jego maksymalne stawki są określone w rozporządzeniu ministra sprawiedliwości. Więcej danych na temat działania kancelarii notarialnej odszukasz na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. TOBIASZ stypy Bydgoszcz
  Zapraszamy Państwa do Bydgoszczy, do restauracji "Tobiasz". Od 1992 roku zajmujemy się organizacją konferencji, szkoleń, prezentacji jak i spotkań rodzinnych oraz biznesowych. Dysponujemy dwiema salami (weselną oraz kameralną), z których jedna może pomieścić 100 osób. W kameralnym wnętrzu naszej restauracji gwarantujemy Państwu doskonałą jakość oferowanych usług gastronomicznych, indywidualnie komponowane menu, miło spędzony czas, jak również profesjonalną i kompleksową obsługę. Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować bądźdowiedzieć więcej na temat naszej oferty, zapraszamy na naszą witrynę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0