Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
PROBON komory chłodnicze
ID linku 28422
Tytuł PROBON komory chłodnicze
Url http://probon.pl
Opis Prezentujemy Państwu firmę Probon Serwis Piotr Iwański z siedzibą w Tarczynie. Na rynku funkcjonujemy od 2007 roku. Oferujemy usługi projektowe, wykonawcze i serwisowe dla przemysłu oraz obiektów komercyjnych. Realizujemy: instalacje chłodnicze, wentylacje, klimatyzacje, odzysk energii cieplnej, instalacje grzewcze, systemy automatyki HVAC. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt, który usprawnia oraz udoskonala naszą pracę. Więcej wiadomości znajduje się na naszej stronie internetowej.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe zmienne przepływy   serwis klimatyzacji   sprężarki   naprawa klimatyzacji
Data Apr 4, 2016
Imię kontaktowe ala
Email wyślij email do ala
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Remonty i wykończenia mieszkań, biur i domów w Warszawie
  Strona firmy zajmującej się remontami i wykończeniami mieszkań,biur i domów . Zapewniamy nowoczesne technologie, krótkie terminy realizacji i umiarkowane ceny. Oferujemy usługi w zakresie : gładzie gipsowe, malowanie, zabudowy z płyt g/k, układanie glazury i terakoty, przeróbki instalacji elektrycznych i hydraulicznych. Wykonujemy usługi na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.Zapraszam do odwiedzin strony firmowej na której znajdą Państwo galerię, cennik, formularz kontaktowy oraz Nowo otwarte forum o tematyce remontowej. Zapraszam do dzielenia się spostrzeżeniami związanymi z szeroko pojętą tematyką remontową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Wirtualne Biuro Warszawa
  Działamy na terenie Warszawy, gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie obsługiwania wirtualnych biur. Nasza firma posiada budynek w doskonałej lokalizacji na terenie Warszawy, co pozwala nam zapewnić naszym klientom najbardziej prestiżowe adresy. Jednocześnie naszym klientom możemy zapewnić naszym klientom również kompleksowe usługi w zakresie obsługi korespondencji czy księgowości.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. KABUT hurtownie biurowe Wodzisław Śląski
  Siedziba firmy Kabut znajduje się w Pszowie w województwie śląskim a na rynku działa od 1991 roku. Specjalizujemy się w dystrybucji artykułów piśmienniczych, papierniczych i biurowych, artystycznych oraz dekoracyjnych a także higienicznych czy chemicznych. Posiadamy również kartki okolicznościowe, torebki ozdobne, artykuły do wyposażenia biura, opakowania jak i sprzęt do organizacji dokumentów. Proponujemy zarówno sprzedaż hurtową jak również detaliczną. Zapewniamy fachową obsługę, rzetelność a także ukierunkowanie na potrzeby Klienta i atrakcyjne ceny. Szczegóły zamieszczone są na nasze stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Biuro rachunkowe Żywiec
  Obsługa księgowa działalności gospodarczych jak i spółek. W ofercie usługi rachunkowo-księgowe oraz obsługa kadrowo-płacowa. Biuro prowadzi doświadczona księgowa. Działamy na terenie miasta Żywiec i jego okolicach. Gwarantujemy pełną satysfakcję ze świadczonych usług oraz doradztwo w sprawach finansowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Kanex konserwacja sieci kanalizacyjnych warszawa
  Firma KANEX Adam Krajewski, to doświadczone przedsiębiorstwo, które działa w branży od wielu lat. Zajmujemy się pielęgnacją kanalizacji prywatnej i dezynfekowaniem szamb oraz czyszczeniem kanalizacji miejskiej np. wpustów ulicznych, studzienek odwodnieniowych, czyszczenie przepompowni ścieków, czyszczenie przepompowni wód deszczowych, rozmrażanie kanalizacji. mamy nowoczesne zaplecze techniczne, jakie pomaga nam przeprowadzić wszystkie zlecone prace ekspresowo i wydajnie, dzięki czemu zdołamy pochwalić się bardzo obszerną obsługą dezynfekowania kanalizacji. Nasze ceny są konkurencyjne, a usługi stoją na wysokim pułapie. Więcej na WWW.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0