Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Kancelaria adwokacka Gliwice - sosnowskiiwspolnicy.pl
ID linku 28593
Tytuł Kancelaria adwokacka Gliwice - sosnowskiiwspolnicy.pl
Url http://sosnowskiiwspolnicy.pl
Opis Kancelaria adwokacka Sosnowski i Wspólnicy działa na terenie Katowic, Gliwic i Zabrza, posiada również oddział w Warszawie. Kancelaria specjalizuje się w sprawach przeciwko bankom i instytucjom finansowym, prawie rodzinnym, oraz sprawach z zakresu prawa spadkowego i prawa karnego. Wśród zatrudnianych przez kancelarię specjalistów znajdziemy 14 kompetentnych prawników, posiadających minimum kilkuletnie doświadczenie w swoich specjalizacjach, zobligowanych do podnoszenia swojej wiedzy bez względu na staż.
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe adwokat Katowice   dobry adwokat gliwice   kancelaria adwokacka   adwokat Gliwice
Data Apr 27, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. Układ z wierzycielami - syndyk24.com
  Na stronie syndyk24.com znajdziesz pełną ofertę profesjonalnej firmy, doradzającej z zakresu prawa upadłościowego i prawa restrukturyzacyjnego. Aby umówić się na konsultację należy skontaktować się poprzez email, formularz, numer telefonu. Paweł Sadowski posiada ponad 15-letnie doświadczenie w skutecznym przeprowadzaniu upadłości i innych usług powiązanych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Forum o finansach niemamnato.pl
  Prowadzimy merytoryczne, bardzo ciekawe dyskusje o biznesie. Nasze forum dyskusyjne niemamnato.pl to szansa na wygenerowanie sporych oszczędności w popularnych obszarach życiowych. Podpowiadamy, jakimi funduszami, walutami, akcjami warto się zainwestować w okresach hossy oraz bessy. Gwarantujemy fachowo moderowane dyskusje, bez poleceń niesprawdzonych produktów finansowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Sukcesja w biznesie
  Nasza kancelaria prawna Polaszek i Rosada jest miejscem, w jakim mogą Państwo liczyć na fachową pomoc w zakresie przedsiębiorstw rodzinnych. Pomagamy w sytuacjach, gdy założyciel firmy odchodzi niespodziewanie. Oferujemy przy tym także ochronę interesów spółki i pozostałych wspólników w trakcie procesu sukcesji, dostosowujemy zapisy w umowach spółek do wyzwań związanych z sukcesją. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. Radca Prawny - rescogitans.pl
  Kancelaria Prawna Res Cogitas specjalizuje się w prawie dotyczącym spółek handlowych, administracyjnym, nieruchomości, budowlanym, obsłudze firm oraz windykacji należności. Wszystkie sprawy rozpatrywane są w trybie indywidualnym, aby każdy z klientów mógł liczyć na optymalne rozwiązanie jego kwestii prawnych. Szczegółowe informacje na temat działania kancelarii można znaleźć bezpośrednio na stronie kancelarii lub kontaktując się pod podanym numerem telefonu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. LECH SOBOLEWSKI porady prawne
  Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Adwokatów Lecha oraz Wojciecha Sobolewskich to miejsce, w którym otrzymają Państwo profesjonalne wsparcie w obszarze prawa rodzinnego, karnego, cywilnego, jak również postępowania przed Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. Znajduje się ona na terenie Olsztyna, a do skorzystania ze swoich usług zaprasza wszystkie osoby oczekujące profesjonalnego podejścia, indywidualnego nastawienia do każdego odbiorcę, jak również sprawnej obsługi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Adwokatów oraz ich kompetencjom mogą mieć Państwo pełne przekonanie,że świadczone będą usługi na najwyższym poziomie. Zasobna oferta, którą przygotowano obejmuje między innymi przygotowanie opinii prawnych, całościowe doradztwo, całościową obsługę podmiotów gospodarczych bądź reprezentowanie odbiorcę przed sądami. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami zapraszamy na stronę.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0