Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
medicIT - Nowoczesne Rozwiązania Informatyczne dla Medycyny
ID linku 2865
Tytuł medicIT - Nowoczesne Rozwiązania Informatyczne dla Medycyny
Url http://medicit.pl
Opis medicIT to firma specjalizująca się w usługach dla branży medycznej i farmaceutycznej. Naszym głównym celem jest wdrażanie autorskiego oprogramowania do zarządzania Rejestracjami Pacjentów on-line, jak również wdrażanie aptek internetowych i budowanie strategii margetingowej placówek służy zdrowia w Internecie. Nasz System Internetowej Rejestracji Pacjentów AdiuvoSR może działać w pełni w połączeniu z oprogramowaniem przychodni. Dzięki temu system jest całkowicie uniwersalny i działa w czasie rzeczywistym. Wdrożenie tego systemu wraz z pełną synchronizacją zostało zakończone m.in. w przychodni DOLMED we Wrocławiu, gdzie nasz system integruje się z wewnętrznym oprogramowaniem przychodni. medicIT zajmuje sie również marketingiem internetowym dla branży medycznej i farmaceutycznej. Stworzymy odpowiedni serwis internetowy dla Twojej przychodni oraz apteki, aby Klienci oraz Pacjenci mieli pełną satysfakcję z korzystania właśnie z Twoich usług, również w trybie online.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe medicit   przychodnie   lekarze   online   on-line   rejestracja   pacjentów   system   informatyczny   zarządzanie   wizytami   zdrowie   internet   służba   zdrowia   placówka   placówki   medyczna   medyczne   adiuvosr   przychodnie   leczenie   internet   Wrocław   apteka   i
Data Aug 7, 2009
Imię kontaktowe Paweł
Email wyślij email do Paweł
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. zdalny dostęp
  TSPlus pozwala Ci zdalnie pracować na twoich aplikacjach Windows korzystając z każdego komputera z każdego miejsca na świecie. Pracownicy pracujący w terenie czy domu mogą korzystając z laptopa czy komputera domowego połączyć się z komputerem firmowym i pracować na swoich aplikacjach biznesowych. Użytkownik pracuje bezpośrdnio z programami zainstalowanymi na komputerach firmowych.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Fiewall, VPN, IPS - UTM NETASQ
  Strona poświęcona rozwiązaniom do kompletnej ochrony sieci firmowych klasy UTM firmy NETASQ. Rozwiązania Netasq integrują w jednym urządzeniu Stateful Inspection Firewall, Intrusion Prevention System oraz sieci VPN (IPSec, SSL lub PPTP). Dodatkowo rozwiązania Netasq pozwalają na monitoring stanu sieci oraz raportowanie ruchu w sieci. Dzięki wbudowanej bazie LDAP oraz integracji z Active Directory pozwalają na autoryzację użytkowników.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Elektroniczne systemy zabezpieczeń Nowy Sącz
  W SYSTEMSERWIS w Nowym Sączu rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa Twojej przestrzeni. Dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń, które są projektowane z myślą o przyszłości. Od zaawansowanych systemów CCTV, przez niezawodne systemy alarmowe, po innowacyjne systemy kontroli dostępu - wszystko to oferujemy, aby zapewnić Ci spokój ducha. Dodatkowo, nasze rozwiązania w zakresie klimatyzacji i wentylacji zapewniają komfort na co dzień.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. Oprogramowanie dla firm
  Firma itelligence odznacza się bardzo dużym doświadczeniem w branży wdrażania systemów ERP, oprogramowania CRM czy integracji systemów IT. Jako partner SAP w Polsce, w czasie swej ponad szesnastoletniej działalności, oferowała pomoc dla sporej liczby klientów. W każdych okolicznościach systemy ERP bądź oprogramowanie CRM, wdrażane były jak i są wdrażane pod kątem prywatnych cech kontrahenta.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. System wspomagania produkcji:zarządzanie,planowanie,gospodarka magazynowa
  Oferujemy autorski system zarządzania produkcją MRPII z możliwością rozbudowy do ERP. Oparty o system Linux oraz PostgreSQL. Tani hardware. Niewygórowana cena na tle konkurencji.
Zarządzanie produkcją w systemie opiera się na następujących elementach:
- Gospodarka magazynowa
- Zarządzanie zleceniami produkcyjnymi
- Technologie procesów produkcyjnych
- Warianty wyrobów
- Graficzne wizualizacja procesów produkcyjnych
- Harmonogramowanie zleceń produkcyjnych
- Zarządzanie kolejkami produkcyjnymi
- Generowanie planów produkcyjnych
- Generowanie kart pracy, wzorników wyrobów
- Zarządzanie łańcuchem dostaw
- Zamówienia sprzedaży
- Zamówienia zakupów
- Raportowanie
- Współpraca z drukarkami etykiet Zebra, Tec
- Współpraca z czytnikami kodów kreskowych
- Parametryzacja obiektów w systemie zgodnie z potrzebami użytkownika
- Dołączanie załączników do obiektów w systemie
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0