Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
LASERDENT dentysta dla dzieci grudziądz
ID linku 28672
Tytuł LASERDENT dentysta dla dzieci grudziądz
Url http://www.laserdentbroniecki.pl
Opis W Grudziądzu mieści się prowadzone przez Roberta Bronieckiego centrum stomatologiczne Laser Dent. Otrzymają tutaj Państwo pomoc w zakresie stomatologii zachowawczej czy estetycznej, implantologii czy też protetyki. Lekarz zajmuje się również przeprowadzaniem zabiegów mikrochirurgicznych. Wszystkie zabiegi wykonywane są w gabinetach, zaopatrzonych w nowoczesny, specjalistyczny sprzęt stomatologiczny. Ponadto, przeprowadzane są one przy pomocy lasera operacyjnego, dzięki jakiemu leczenie jest bezbolesne i bardziej komfortowe dla Pacjenta. W placówce wykonywane są również badania radiologiczne uzębienia. Więcej szczegółów propozycji centrum dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe stomatolog grudziądz   dentysta grudziądz   endodonta grudziądz   implanty grudziądz   endodoncja grudziądz   protetyka grudziądz   protetyk grudziądz   stomatologia estetyczna grudziądz   korony zębów grudziądz   protezy zębów grudziądz   rtg zębów grudziądz   dentysta dla dz
Data May 10, 2016
Imię kontaktowe 56 464 42 82
Email wyślij email do 56 464 42 82
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Pomocne wiadomości o astmie
  Astma (dychawica) to poważna, zapalna choroba dotykająca płuc. Zacieśnia ona drogi oddechowe chorego i powoduje powracające ataki suchego kaszlu, ucisku w klatce piersiowej, duszności oraz sapania.

Astma oskrzelowa rozpoczyna się najczęściej w dzieciństwie, ale ogólnie dotyka ludzi w każdym wieku. W Polsce astmą oskrzelową dotkniętych jest ponad 8% ludzi.

Chociaż aktualnie choroby tej nie da się wyleczyć, to możliwe jest skuteczne zarządzenie i kontrola choroby przez leki i unikanie czynników mogących wywołać atak u chorych.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. Kroplówki Witaminowe Wita-Gen Wrocław
  Nasza Klinika Witaminowa została stworzona przez wykwalifikowanych specjalistów, których misją jest pomaganie Pacjentom przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.
Kroplówki witaminowe to suplementy diety podawane we wlewach dożylnych, dzięki nim dostarczamy do organizmu witaminy i minerały które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Nasza kadra to grono wykwalifikowanych specjalistów, pełnych pasji i zaangażowania.
Poprzez współpracę z doświadczonym i wyspecjalizowanym personelem, świadczymy najwyższą jakość usług oraz zapewniamy pełen profesjonalizm, co daje Państwu gwarancję całkowitego zadowolenia.
Zapraszamy do kontaktu:

tel: 884 734 734
e-mail: witagenkroplowki@gmail.com
strona internetowa: https://witagen-kroplowki.pl/
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. www.Thuasne.pl
  Nasza firma zajmuje się dostarczaniem produktów ortopedycznych. Jesteśmy specjalistami w kompresjoterapii. Od połowy 2008 roku jesteśmy liderem na rynku europejskim pod względem zaopatrzenia kobiet po mastektomii. W ofercie posiadamy akcesoria do leczenia obrzęków oraz chorób żyła, a także środki pomocnicze i produkty z kategorii Sport Thuasne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i pełną ofertą firmy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Sklep z materacami przeciwodleżynowymi w Łodzi
  Posiadamy bogatą ofertę poduszek oraz materacy przeciwodleżynowych. Nasze produkty medyczne wykonane są przy pomocy najnowocześniejszej technologii z najwyższej jakości materiałów. Klinika FMC znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 9A w Łodzi. Materace i poduszki wykonane z PCV stworzone są tak aby zapewnić wentylację, ukrwienie tkanki, zabezpieczenie przed wilgocią i profilaktykę przeciwodleżynową. Realizujemy również skierowania lekarskie na artykuły medyczne dofinansowywane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Nad jakością naszych produktów od siedemnastu lat czuwa wykwalifikowany zespół lekarzy.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Ostrza chirurgiczne Swann Morton nr 11
  Medimall.pl prezentuje szeroki wybór ostrzy chirurgicznych brytyjskiego producenta Swann Morton. Ostrza chirurgiczne Swann Morton wykonane zostały ze stali najwyższej jakości. Pakowane indywidualnie w blistry foliowe z gwarantowaną sterylnością. Ostrze nr 11 o trójkątnym kształcie z końcówką szpiczastą idealnie nadaje się do nacięć głębokich między innymi do drenażu klatki piersiowej, otwarcia tętnic wieńcowych i innych. Ostrze nr 11 pasuje do rękojeści 3, 3L, 3 Grawerowane, 5B, 7, 9, B3 oraz B3L.
Opakowanie zawiera 100 sztuk ostrzy. 
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0