Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6303
Dom 3412
Firmy wg branży 8516
Internet 4265
Komputery 764
Kultura i sztuka 577
Motoryzacja 938
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 868
Społeczenstwo 494
Sport 586
Turystyka 1918
Zdrowie i uroda 3093
Zwierzęta i rośliny 322
Aplikacja mobilne Warszawa - proexe.pl
ID linku 29460
Tytuł Aplikacja mobilne Warszawa - proexe.pl
Url http://proexe.pl
Opis Nasza firma specjalizuje się już od 2010 roku w realizowaniu nowoczesnych aplikacji na telefony komórkowe. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne a także kompleksowe usługi na każdym etapie realizowania aplikacji, czyli od projektowania, aż po wdrożenie oraz promowanie aplikacji. W naszej firmie realizujemy między innymi aplikacje na systemy iOS, Windows Phone, Tizen.
Kategoria Komputery > Programowanie
Słowa kluczowe smartwatch   ipad   aplikacje mobilne   iOS   iphone
Data Aug 16, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Programowanie
1. Makra i narzędzia do Excela, kursy VBA.
  Czy Ty też marnujesz wiele godzin tygodniowo stale obliczając i przeklejając w Excelu te same tabelki?
Czas aby zainteresować się makrami, które będą wykonywać całą pracę za Ciebie!

Skorzystaj z oferty naszej firmy i pozwól nam stworzyć makro, wykonujące żądane przez Ciebie czynności Excelowe. Od lat tworzymy makra i narzędzia automatyzujące Excela oraz zaawansowane arkusze Excelowe oraz aplikacje oparte na Excelu i bazach danych.

Możesz również samodzielnie nauczyć się i zacząć tworzyć makra korzystając z naszego obszernego kursu VBA oraz gotowych fragment kodu VBA.

Na naszej stronie znajdziesz też do pobrania wiele przydatnych makr i narzędzi Excelowych.

Zapraszamy! www.mielk.pl
Kategoria:   Komputery > Programowanie


2. Flex Tutorial
  Flex tutorial – jedyna strona, blog z tutorialami dla Flex w języku polskim! Znajdziesz tu podstawy jak i zaawansowane techniki programistyczne. Przykłady zastosowań najważniejszych bibliotek oraz dogłębne omówienie Papervision3d. Wiele ciekawych i gotowych do użycia aplikacji. RIA (Rich Internet Application) – bogate aplikacje internetowe są najszybciej rozwijającą się kategorią Internetu. Za kilka lat technologis Adobe Flash wyprze xHTML, dlatego znajomość Flex, as3, Flash będzie miała kluczowy wpływ na Twoje zarobki!
Kategoria:   Komputery > Programowanie


3. Blog Evo-Java
  Blog poświęcony tematyce programowania w języku Java, oraz technologiom JEE. Zawiera przykłady konkretnych zastosowań, tutoriale, porady, opisy przydatnych narzędzi, bibliotek i framework'ów, oraz rozwiązania problemów, na które często może natknąć się programista Javy. Często aktualizowany i dynamicznie rozwijany.
Kategoria:   Komputery > Programowanie


4. Biggi. Programowanie, moja pasja...
  Stronka o programowaniu. Głównie opiera się ona o język programowania Java, oraz o tematykę gier komputerowych. Blog prowadzony przez studenta PJWSTK w Gdańsku. Mam zamiar przedstawiać na tym blogu swoje projekty oraz prace, na których sam się uczę i nabieram doświadczenia, a które postaram się opisać a jak najlepszy sposób, żeby moje opisy i doświadczenia mogły przydać się innym osobom.
Kategoria:   Komputery > Programowanie


5. Rubyhelp
  Rubyhelp to strona na temat języka programowania Ruby i jego zastosowań. Znajdziesz tu to wszystko co potrzebne aby zacząć naukę programowania w ruby, włączając mini samouczek, zestaw artykułów i mini tutoriali, a także inną ruby pomoc czyli informacje, które są ważne, ciekawe, przydatne, niezbędne w codziennej pracy z tym znakomitym językiem i bibliotekami dla niego napisanymi
Kategoria:   Komputery > Programowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0