Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
The Wellness Institute
ID linku 29554
Tytuł The Wellness Institute
Url http://www.pieknezdrowezycie.pl
Opis Piękne Zdrowe Życie to blog, dostępny dla każdego. W ramach swoich usług, oferuje warsztaty antystresowe oraz wellness. Moje zajęcia pozwalają na impuls w zmianie swojego dotychczasowego życia. Jestem doświadczonym coachem. Z moich rad skorzystało wielu klientów. Jestem osobą szanowaną w środowisku. Jestem zaprasza na wiele zjazdów i konferencji. Opracowujemy ofertę wellness dla salonów SPA. Przeprowadzam wywiady z specjalistami z dziedziny coachu i psychologii.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe warsztaty   szkolenia   wellness   coaching   dobrostan
Data Aug 29, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Pomoc w redagowaniu prac dyplomowych - edutalent.pl
  Masz problem z napisaniem pracy magisterskiej? Skorzystaj z usług doświadczonej firmy Edutalent, która rozwiąże Twój dotychczasowy problem. Żadna tematyka nie jest dla nas straszna, a każdy klient może liczyć na nasz profesjonalizm, który zdobył zaufanie tysięcy klientów. Ponadto napiszemy dla Ciebie pracę w języku angielskim, hiszpańskim, a nawet włoskim czy niemieckim. Dzięki dużemu zainteresowaniu klientów, nasza oferta nieustannie sie powiększa o nowe propozycje.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Zakład pogrzebowy Wrocław
  Amen zakład pogrzebowy Wrocław założony w 1949 roku od ponad sześćdziesięciu lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Posiada w sprzedaży trumny, krzyże, urny, tabliczki, nekrologi, wieńce i wiązanki pogrzebowe. Zakład zajmuje się całodobowym transportem zwłok, załatwianiem wszelkich formalności związanych z pogrzebem (ZUS, USC), organizacją pogrzebów i kremacji, obsługą ceremonii pogrzebowych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Holowanie Łódź
  Na naszej stronie www znajdziesz ofertę zawierającą m.in. ekspresowe holowanie i transport samochodów lawetą. Jeżeli miałeś stłuczkę i potrzebujesz pomocy drogowej, to z chęcią zajmiemy się Twoim problemem. Zapewniamy profesjonalne podejście oraz bardzo krótki czas reakcji na wezwanie. Stawiamy na szybkie działanie i komfort naszych klientów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu oraz na naszą stronę www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. SEZAM wymiana gotówki
  Kantor wymiany walut Sezam zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Nasza placówka mieści się w Sosnowcu. Oferujemy Państwu bezpieczną i szybką wymianę walut w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz pomoc przeszkolonego personelu. W naszym kantorze wymienią Państwo gotówkę z krajów europejskich, USA, Kanady, Japonii, Turcji, Egiptu bądź też innych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu oraz zajrzenia na stronę internetową, gdzie znaleźć można szczegóły oferty a także niezbędne dane kontaktowe wraz ze wskazówkami dojazdu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Euro Glance - pranie i czyszczenie dywanów
  W usłudze prania dywanów i wykładzin stosujemy dwie technologie:
1. Pranie dywanów metodą ekstrakcyjną , polegajace na natrysku środka piorącego na czyszczoną powierzchnię , a następnie odessaniu go wraz z brudem przy pomocy maszyny ekstrakcyjnej.
2. Pranie dywanów metodą szamponowania polega na czyszczeniu dywanu lub wykładziny przy użyciu szorowarki jednotarczowej z miękką szczotką.
Bardzo często łączymy obydwie metody prania tzn. po metodzie szamponowania , brud wraz z detergentem wypłukujemy przy użyciu ekstraktora.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0