Kategorie w katalogu

Aktualności 639
Biznes i ekonomia 5784
Dom 3215
Firmy wg branży 7984
Internet 3996
Komputery 735
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 878
Muzyka 331
Nauka 773
Rozrywka 835
Społeczenstwo 461
Sport 567
Turystyka 1855
Zdrowie i uroda 2822
Zwierzęta i rośliny 314
www.tomex-klimatyzacja.pl
ID linku 31933
Tytuł www.tomex-klimatyzacja.pl
Url http://www.tomex-klimatyzacja.pl
Opis W Gdańsku znajduje się siedziba firmy Tomex. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od 1996 roku a specjalizuje się w systemach klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji, automatyki oraz wymienników ciepła. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi projektowanie, dystrybucja, montaż a także czyszczenie wyżej wymienionych urządzeń. Do współpracy zapraszamy obiekty handlowe, placówki oświatowe, domy prywatnejak również bary, restauracje, puby i inne obiekty. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz korzystne ceny. Na naszej witrynie znajdą Państwo więcej informacji na temat działalności i dane kontaktowe firmy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe wentylacja Gdańsk   klimatyzacja Gdańsk   serwis klimatyzacji Gdańsk   serwis wentylacji Gdańsk   wentylacja w domkach jednorodzinnych Gdańsk   projektowanie wentylacji Gdańsk   rekuperatory Gdańsk   odzysk ciepła Gdańsk   czyszczenie wentylacji Gdańsk   montaż wentylacji
Data Jul 11, 2017
Imię kontaktowe 509 655 606
Email wyślij email do 509 655 606
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. mct-tlumaczenia.pl tłumacz angielskiego
  Mazowieckie Centrum Tłumaczeń to biuro o elastycznej ofercie. Wykonuje przekłady pisemne o charakterze przysięgłym oraz nieprzysięgłym a także tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne w wielu językach europejskich. Zajmuje się korektą tekstów już przetłumaczonych. By zagwarantować jak najlepsze efekty przy zleceniach na teksty specjalistyczne, kooperuje z fachowcami wielu branż, między innymi prawa, administracji, księgowości, finansów, ekonomii, techniki, administracji, marketingu, zarządzania bądź też handlu. Zapewnia krótkie terminy realizacji jak i korzystne warunki cenowe. Osoby zainteresowane prosimy o odwiedzenie tej strony internetowej, bowiem znajduje się na niej więcej informacji odnośnie oferty biura:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Śmiecio - wywóz śmieci, gruzu, Gdańsk, Gdynia
  Śmiecio zajmuje się wywozem odpadów na żądanie. Oferujemy wywóz odpadów z Twojego domu lub firmy, włączając w to biura, sklepy, magazyny, budowy i inne. Zajmujemy się odpadami, które nie mieszczą się w koszu na śmieci i innymi, których inne firmy w większości wypadków nie chcą zabierać. Zapewniamy, że Twoje śmieci zostaną poddane recyklingowi, wywiezione w właściwe miejsce na wysypisko lub przekazane organizacjom charytatywnym jeśli będzie taka możliwość.Nasze usługi to doskonałe wyjście dla osób i firm, które mają kłopot z dużymi, uciążliwymi do zagospodarowania odpadami. Wywieziemy stary sprzęt agd - lodówki, pralki, kuchenki, stare meble, materace, dywany, gruz, odpady poremontowe. Dojeżdżamy na miejsce w godzinach ustalonych przez klienta i samy wykonujemy załadunek.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Instytut Badań Wariograf 24
  Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy z Państwa słyszeli o poligrafie, choć słowo "wykrywacz kłamstw" pojawia się dość często. My chcemy Państwu pokazać, że tego rodzaju badanie jest możliwe do zrealizowania, nie trzeba żadnych znajomości i interwencji osób trzecich, organów ścigania. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek podejrzenia dotyczące swojej rodziny, partnera, pracownika, kontrahenta, zawsze można do nas zadzwonić i na takie badanie się umówić. Nasze usług prowadzimy dla osób podejrzewających zdradę, oszustwa, biznesowe kłamstwa. Zapraszamy na http://www.wariograf24.com/.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Biuro rachunkowe Toruń
  Amcus to biuro rachunkowe, które zapewnia swoim Klientom rzetelną i kompleksową obsługę z zakresu księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej. Firma oferuje ponadto fachowe doradztwo biznesowe, obejmujące swym zasięgiem miedzy innymi pomoc w zakładaniu firmy. Więcej szczegółów na temat oferty biura znajduje się na jego stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. TAKO AR armatura kanalizacyjna
  Firma TAKO Armatura Rurociągi jest dostawcą armatury przemysłowej oraz systemów do budowy sieci wodnych, kanalizacyjnych i gazowych. Funkcjonujące od wielu lat przedsiębiorstwo specjalizuje się również w produkcji kształtek segmentowych i prefabrykatów. Siedziba firny mieści się we Wrocławiu, a oddziały w Poznaniu i Białymstoku. TAKO Armatura Rurociągi dostarcza Klientom, jakimi są inwestorzy i wykonawcy, kompletne systemy instalacyjne. Gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług są wdrożone przez firmę procedury Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Więcej o firmie i jej ofercie na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0