Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Kotły na węgiel - cichewicz.pl
ID linku 29623
Tytuł Kotły na węgiel - cichewicz.pl
Url http://www.cichewicz.pl
Opis Jako marka, zajmujemy się dostarczaniem urządzeń i rozwiązań grzewczych, stanowiących alternatywę dla paliw gazowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Jako firma mamy ponad 40 lat doświadczenia w branży. Dajemy gwarancję doboru optymalnych rozwiązań grzewczych, które nie tylko obniżą koszta ogrzewania i energii, ale też będą w pełni bezpieczne.
Kategoria Dom > Kotły
Słowa kluczowe kominki z płaszczem wodnym   kotły na węgiel   ekonomiczne piece   kotły c.o   palniki na pellets
Data Sep 7, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Kotły
1. Ekologiczne ogrzewanie
  Lechma to założona już 25 lat temu firma, oferująca nowoczesne, ekologiczne kominki z płaszczem wodnym, dzięki którym nie tylko ogrzejesz cały dom, ale i bieżącą wodę w bojlerze. Dostarczamy ponadto bogaty wybór akcesoriów kominkowych, paliwa, pelety oraz piece żeliwne. Wszystkie nasze produkty to doskonała jakość w przystępnej cenie.
Kategoria:   Dom > Kotły


2. www.kotly-janczak.pl
  Zakład Ślusarsko-Kotlarski Jana Jańczaka to firma z tradycjami, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji pieców CO2 najwyższej jakości. Wiedza oraz doświadczenie naszych pracowników razem z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu pozwala na tworzenie nowoczesnych rozwiązań. Dopełnienie oferty firmy stanowi kompetentne wsparcie techniczne w aspekcie obsługi pieca, sterownika, oraz innych podzespołów przez cały czas użytkowania. W okresie gwarancyjnym produktów przedsiębiorstwo umożliwia bezpłatny serwis na obszarze całej Polski. Na stronie internetowej mogą Państwo poznać więcej szczegółów.
Kategoria:   Dom > Kotły


3. Palnik retortowy w piecach na ekogroszek
  Od 1999 r. firma CARBON II sprzedaje i instaluje piece na ekogroszek w domach jednorodzinnych, przedsiębiorstwach, szkołach, osiedlach mieszkaniowych. W swojej ofercie handlowej posiada piece z palnikiem retortowym Brucer II następujących firm: OGNIWO EKO, PONAR EKO, BRASTAL, HEF. Wszystkie te piece na ekogroszek oparte są na tym samym ekologicznym, tanim i komfortowym sposobie spalania węgla. Oferowane piece na ekogroszek z palnikiem retortowym posiadaja atest wystawiony przez IChPW. Firma oprócz sprzedaży w/w piecy na ekogroszek świadczy też usługi montażu oraz serwisu ww piecy.
Kategoria:   Dom > Kotły


4. KJK Serwis - Serwis kotłowni
  Jesteœmy firmą polską mającą wieloletnie doświadczenie w branży sanitarnej. Zatrudniamy przede wszystkim kadrę inżynierską wykształconą w firmach wykonawczych eksploatujących duże źródła ciepła: kotłownie wielopaliwowe, węzły cieplne.

Działalność firmy KJK to przede wszystkim serwis kotłowni na różne paliwa, pomp wodnych i ściekowych, armatury ciepłowniczej, palników wielopaliwowych oraz stacji uzdatniania wody. Realizujemy również prace z zakresu regulacji układów kontrolno - pomiarowych.

Gruntowna wiedza i rzetelna realizacja powierzonych nam zleceń stały się podstawą przyznania firmie KJK stosownych certyfikatów w tym takich firm jak:

Viessmann- urządzenia grzewcze
De Dietrich - urządzenia grzewcze
Weishaupt - palniki
Riello - palniki
Gazex - system detekcji gazów
Epuro - stacje uzdatniania wody
Kategoria:   Dom > Kotły
Firmy wg branży > Budownictwo


5. Pellet Lava i pellet Olimp- kupuj w internecie
  Gorąco zapraszamy na naszą stronę internetową z pelletami drzewnymi ePellety. Pellety Lava i pellety Olimp to wysokiej jakości pellety drzewne, które zaliczane są do nowoczesnej biomasy. Biomasa produkowana w zakładach Stelmet cechuje się wysokimi walorami opałowymi, łatwością użytkowania, łatwą dostępnością, czystością przechowywania. Serdecznie zachęcamy do zgłębiania wiedzy o pelletach drzewnych – jeśli jeszcze nie korzystaliście z naszych produktów, zachęcamy do tego by jak najszybciej to zmienić. Sprawdź już dzisiaj nasze ekologiczne pellety. Wejdź do sklepu z pelletem i ciesz się ekologiczny mi ekonomicznym rozwiązaniem od Stelmetu.
Kategoria:   Dom > Kotły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0