Kategorie w katalogu

Aktualności 673
Biznes i ekonomia 6346
Dom 3433
Firmy wg branży 8583
Internet 4308
Komputery 767
Kultura i sztuka 579
Motoryzacja 951
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 872
Społeczenstwo 500
Sport 591
Turystyka 1927
Zdrowie i uroda 3134
Zwierzęta i rośliny 325
Zakład Budowy Kotłów - BUDKOT
ID linku 363
Tytuł Zakład Budowy Kotłów - BUDKOT
Url http://www.budkot.pl
Opis Producent kotłów grzewczych oraz innych urządzeń związanych z ciepłownictwem takich jak: kotły parowe, wymienniki ciepła, suszarnie, nagrzewnice powietrza opalane węglem itp. Zmiany i potrzeby rynku a także planowany rozwój mobilizuje firmę do ciągłego poszerzania asortymentu i produkcji kotłów na zamówienie klienta.
Kategoria Dom > Kotły
Słowa kluczowe kotły   kotły grzewcze   kotły parowe   nagrzewnice   suszarnie   wymienniki ciepła
Data Dec 5, 2008
Imię kontaktowe Iwona
Email wyślij email do Iwona
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Dom > Kotły
1. Instaldom24.pl - automatyka grzewcza
  Instaldom24 to specjalistyczny sklep internetowy z automatyką ciepłowniczą. W ofercie urządzenia takie jak: kotły gazowe, olejowe, zasypowe, podajnikowe, ogrzewacze wody, a także pompy ciepła, pompy obiegowe i grzejniki (również grzejniki ozdobne).
Asortyment skierowany przede wszystkim do odbiorców indywidualnych, jak również do usługowych zakładów instalatorskich, zakładających nowe lub modyfikujących istniejące już instalacje grzewcze.
Kategoria:   Dom > Kotły


2. AQUAGAZ wkłady kominkowe
  Firma Aquagaz Technika Grzewcza i Sanitarna serdecznie zaprasza do współpracy mieszkańców Dolnego Śląska. Zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i projektowaniem, podłączaniem urządzeń grzewczych, solarnych, sanitarnych, gazowych i wodnokanalizacyjnych. W swoim sklepie w Nadolicach Małych koło Wrocławia proponują swoim nabywcom urządzenia firm znanych i respektowanych w tych specjalnościach, można u nich kupić artykuły między innymi: Viessmanna, Vaillanta, Beretta, Junkersa, Termetu, Kospelu,Kostrzewy, Dziubarczyka, Stalbudu, Enki, Klimosza, Hefa, Saunier Duvala, Radsona, Purmo, Brugmana, Kermi, Wavin, Tece, Tweetop, Roca, Geberit, Koło i Lars. Oprócz oferty handlowej proponują też montaż zakupionego u nich sprzętu, a także planowanie i zakładanie kompletnych instalacji. Posiadają uprawnienia kierownika budowy na instalacje sieci gazowej, wodociągowo-kanalizacyjnej oraz grzewczej. W swojej pracy kierują się wiedzą i profesjonalizmem, dzięki czemu zlecenia wykonują sumiennie i solidnie. Więcej informacji o firmie Aquagaz na stronie:
Kategoria:   Dom > Kotły


3. HURTBIG piece CO Pleszew
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy HurtBig z siedzibą w Pleszewie (województwo wielkopolskie). Zajmujemy się sprzedażą kotłów centralnego ogrzewania. Posiadamy kotły z podajnikiem tłokowym lub ślimakowym, miałowe całodobowe, opalane słomąjak również na gorące powietrze. Oferujemy tylko towar najwyższej jakości, o wysokiej żywotności oraz ekonomiczny. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo, darmowy dowóz w całym kraju oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych urządzeń. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą witrynę internetową.
Kategoria:   Dom > Kotły


4. Kotły z podajnikiem - kotlytermiko.pl
  Producent Termiko to firma z Pleszewa, która produkuje kotły i piece CO od ponad 19 lat. Stale podążamy za trendami, ciągle udoskonalamy swoje urządzenia, dzięki czemu na dzień dzisiejszy możemy zaproponować takie kotły grzewcze - szczególnie chodzi o kocioł z podajnikiem na ekogroszek, które są nowoczesne, bardzo solidne, funkcjonalne, bezpieczne, ekologiczne, a na dodatek ekonomiczne. Pod adresem www.KotlyTermiko.pl jest więcej na nasz temat.
Kategoria:   Dom > Kotły


5. Skład opału
  Spotkajmy się na nowej witrynie informacyjnej, aby podyskutować o nowych formach wytwarzania ciepła dla naszych domów. Posiadamy wiedzę naukową, która jest prawdziwym rarytasem na rynku polskim, gdzie opał jest nadal pozyskiwany dosyć archaicznymi metodami. Znamy adresy, telefony i właścicieli wielu firm z swojej branży. Nie przeszkadza nam to w formułowaniu rzetelnych opinii na temat każdego napotkanego składu opału. Silnie wierzymy w prawdomówność, a nauczeni negatywnymi doświadczeniami podczas zakupu węgla i gazu, postanowiliśmy stworzyć stronę, gdzie będziemy się nawzajem ostrzegać przed dziwnymi firmami. Ratujemy was przed zawyżonymi cenami i źle skalibrowanymi wagami towarowymi. Skład opału to coś więcej niż skrawek ziemi wypełniony węglem bądź innym surowcem. To miejsce, gdzie człowiek nabywa spokój ducha na całą zimę. Warto aby zostało ono wybrane z rozsądkiem i po głębszym zastanowieniu. U nas każdy skład opału jest oceniany przez kilka osób, aby uniknąć podejrzeń o stronniczość czy fałszowanie wyników kontroli.
Kategoria:   Dom > Kotły

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0