Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Akcesoria Do Hodowli
ID linku 2983
Tytuł Akcesoria Do Hodowli
Url http://www.canagri.pl
Opis Lider na rynku artykułów zootechnicznych w kraju Can Agri - ma w ofercie profesjonalne akcesoria do hodowli, akcesoria jeździeckie, akcesoria weterynaryjne, sprzęt do hodowli, sprzęt weterynaryjny, wyposażenie chlewni, wyposażenie obór oraz wyposażenie stajni. Od początku naszego istnienia staramy się przyczyniać do szybszego rozwoju i unowocześnienia hodowli zwierząt w naszym kraju.
Kategoria Firmy wg branży > Rolnictwo
Słowa kluczowe canagri.pl   can agri   akcesoria do hodowli   akcesoria jeździeckie   akcesoria weterynaryjne   sprzęt jeździecki   sprzęt weterynaryjny   wyposażenie ferm   wyposażenie obór   wyposażenie stajni
Data Aug 10, 2009
Imię kontaktowe Can Agri
Email wyślij email do Can Agri
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Rolnictwo
1. Zbiorniki stalowe
  W ofercie przedsiębiorstwa Agrotex znajdują się wszelkiego typu zbiorniki o dużych pojemnościach. Specjalizujemy się w sprzedaży używanych zbiorników, które zostały poddane specjalnej renowacji. Nasze zbiorniki (plastikowe, stalowe, oraz ze stali kwasoodpornej) znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym oraz w rolnictwie. Aktualnie posiadamy ponad 200 rodzajów zbiorników, maszyn oraz cystern kolejowych, które można sprawdzić w siedzibie naszej firmy (pod Bydgoszczą). Zapewniamy również odpowiedni transport, co przy tak wielkogabarytowych produktach wymaga doświadczenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


2. Agrimpex
  Jarosławska firma Agrimpex dostarcza na rynek rolniczy produkty niezbędne do prawidłowego rozwoju i ochrony roślin. Wśród asortymentu oferowanego przez firmę można znaleźć przede wszystkim wielorakie rodzaje agrowłóknin przeznaczonych do przyspieszenia wzrostu roślin i ochrony przed chwastami czy mrozem. Na wyróżnienie zasługuje agrowłóknina brązowa oraz szpilki do agrowłókniny. Poza tym każdy rolnik może nabyć tutaj folie ogrodnicze do sadzenia truskawek oraz folie na tunele. Agrimpex dostarcza jedynie produkty rolnicze najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, a zatrudniony zespół zawsze służy fachową poradą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


3. Lewików - Plantacja Borówki
  Zapraszamy na stronę firmową borówki amerykańskiej lewików gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat naszej uprawy. Zajmujemy się hodowlą borówki na dużą skalę, posiadamy duże ilości sadzonek dwu i try letnich jak również wiele odmian owoców. Sprzedajemy zarówno w mniejszych i większych ilościach, przy zamówieniach hurtowych jesteśmy skłonni negocjować cenę. Nasza uprawa ulokowana jest na powierzchni ponad czterech hektarów w miejscowości Lewików. Naszą działalność prowadzimy od przeszło ośmiu lat co gwarantuje, że zarówno sadzonki jak i owoce borówki są bardzo dobrej jakości. Zapraszamy na naszą stronę firmową.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


4. Dodatki paszowe - over-agro.pl
  Over-Agro.pl oferuje produkty pielęgnacyjne i suplementy diety dla zwierząt gospodarskich. Są to nowoczesne preparaty kupowane przez hodowców, którym zależy na efektywnej i wysokowydajnej hodowli. Produkty Over Agro bazują na naturalnych surowcach roślinnych. Dzięki szerokiej ofercie preparatów i suplementów diety hodowcy wspomagają metabolizm, rozród, uzupełniają dietę krów hodowlanych. Produkty Over Agro służą także do pielęgnacji wymienia, racic, higieny doju.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


5. Dodatkowe nawożenie roślin w rolnictwie - dr-green.pl
  Nawozy DR GREEN można zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych na terenie całej Polski, jak również poprzez stronę internetową. Zapewniamy produkt zawierający wysoką zawartość mikroelementów oraz składników pokarmowych, co ma bezpośrednie przełożenie na jakość Państwa upraw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0