Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Akcesoria Do Hodowli
ID linku 2983
Tytuł Akcesoria Do Hodowli
Url http://www.canagri.pl
Opis Lider na rynku artykułów zootechnicznych w kraju Can Agri - ma w ofercie profesjonalne akcesoria do hodowli, akcesoria jeździeckie, akcesoria weterynaryjne, sprzęt do hodowli, sprzęt weterynaryjny, wyposażenie chlewni, wyposażenie obór oraz wyposażenie stajni. Od początku naszego istnienia staramy się przyczyniać do szybszego rozwoju i unowocześnienia hodowli zwierząt w naszym kraju.
Kategoria Firmy wg branży > Rolnictwo
Słowa kluczowe canagri.pl   can agri   akcesoria do hodowli   akcesoria jeździeckie   akcesoria weterynaryjne   sprzęt jeździecki   sprzęt weterynaryjny   wyposażenie ferm   wyposażenie obór   wyposażenie stajni
Data Aug 10, 2009
Imię kontaktowe Can Agri
Email wyślij email do Can Agri
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Rolnictwo
1. Netcalc
  Autoryzowany dystrybutor cenionego sobie przez wielu wapna najwyższej jakości, firma Netcalc, posiada w swojej ofercie wapno Polcalc oraz różnego rodzaju nawozy. Należymy do firmy Sempoint, która może poszczycić się kilkuletnim doświadczeniem w realizowaniu zaawansowanych projektów internetowych. Naszym celem jest profesjonalna obsługa zarówno gospodarstw rolnych, ogrodników, działkowców jak i klientów detalicznych. Organizujemy transporty w dogodnym dla klienta terminie. Zapewniamy towar najwyższej jakości. Szukamy optymalnych rozwiązań dla naszych klientów. Nawożenie i wapniowanie jest tym, na czym znamy się najlepiej, dlatego staramy się pomóc każdemu klientowi w doborze odpowiedniej dawki nawozu w zależności od rodzaju uprawy. Zapraszamy do sprawdzenia jakości naszych usług i odwiedzenia strony internetowej netcalc.pl.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


2. Górnicze Zakłady Dolomitowe zlokalizowane są w Siewierzu w województwie śląskim. Trudnimy się wydoby
  Górnicze Zakłady Dolomitowe zlokalizowane są w Siewierzu w województwie śląskim. Trudnimy się wydobyciem i handlem produktów powstałych z obróbki i przetwórstwa surowca skalnego którym jest dolomit. Nasze produkty wykorzystywane są w następujących branżach: budownictwo, rolnictwo i hutnictwo. W sprzedaży posiadamy kruszywa budowlane, wapno nawozowe z dużą zawartością magnezu oraz kamienie i tłuczeń różnej frakcji. W celu zagwarantowani klientom wyrobów o oczekiwanych parametrach, w zakładzie został przygotowany i wprowadzony system zapewnienia jakości zgodny z normą PN-EN ISO 9001: 2001 oraz system zakładowej kontroli produkcji. Zachęcamy gorąco wszystkich zainteresowanych do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


3. Giełda rolna
  Giełda rolna, ceny zboża, handel warzywami i owocami, płody i artykuły rolne. Aktualne prognozy rynku rolnego. Agro-Astrum.pl to internetowa giełda rolna, która daje użytkownikom możliwość bezpłatnego dodania własnej oferty kupna bądź sprzedaży. Zachęcamy do składania ofert oraz zapoznania się z funkcjonalnością giełdy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


4. Biogaz
  Portal popularyzujący wiedzę z zakresu energii odnawialnej pozyskiwanej z biogazu, czyli gazu pochodzącego w przeróbki odpadów roślinnych i zwierzęcych, składowisk odpadów oraz oczyszczalni ścieków. Kompleksowe opracowanie na temat biogazowni rolniczych, dotyczące w szczególności obowiązujących przepisów prawnych, procedur realizacji inwestycji oraz możliwości uzyskania wsparcia finansowego.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


5. Giełda rolna
  Giełda rolna z darmowymi ogłoszeniami rolniczymi z całej Polski.
Kategorie: Budownictwo Rolnicze, Ciągniki rolnicze, Części rolnicze, Energia odnawialna, Giełda zwierząt, Inne maszyny i pojazdy, Kombajny, Maszyny rolnicze, Ogrodnictwo, Produkty rolne, Rolnicze pozostałe, Sadownictwo, Środki do produkcji rolnej, Usługi rolnicze, Warzywnictwo.
Zamieść darmowe ogłoszenia rolnicze już teraz!
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0