Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
BERRYGROUP producent borówki amerykańskiej
ID linku 29879
Tytuł BERRYGROUP producent borówki amerykańskiej
Url http://www.berrygroup.eu
Opis Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy BerryGroup z Pniewów. Jesteśmy wiodącym producentem borówki amerykańskiej a także współtwórcami i członkami stowarzyszenia Polish Berry Cooperative. Posiadamy własne plantacje umiejscowione w Wielkopolsce oraz bogato wyposażone centrum logistyczne. Gwarantujemy terminowe dostawy świeżego towaru najwyższej jakości. Jesteśmy rzetelną firmą dotrzymującą warunków umowy. Jeżeli chcą się Państwo z nami skontaktować, złożyć zamówienie lub zapoznać ze szczegółami działalności naszej firmy, wystarczy odwiedzić naszą witrynę internetową.
Kategoria Firmy wg branży > Rolnictwo
Słowa kluczowe producent borówki amerykańskiej   borówka amerykańska   export borówki amerykańskiej   plantacja borówki amerykańskiej   uprawa borówki amerykańskiej   borówka kanadyjska   świeże owoce borówki amerykańskiej   sadzonki borówki amerykańskiej   ekologiczna uprawa borówki a
Data Oct 25, 2016
Imię kontaktowe 696 069 674
Email wyślij email do 696 069 674
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Rolnictwo
1. Akcesoria Do Hodowli
  Lider na rynku artykułów zootechnicznych w kraju Can Agri - ma w ofercie profesjonalne akcesoria do hodowli, akcesoria jeździeckie, akcesoria weterynaryjne, sprzęt do hodowli, sprzęt weterynaryjny, wyposażenie chlewni, wyposażenie obór oraz wyposażenie stajni. Od początku naszego istnienia staramy się przyczyniać do szybszego rozwoju i unowocześnienia hodowli zwierząt w naszym kraju.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


2. Zbiorniki stalowe
  W ofercie przedsiębiorstwa Agrotex znajdują się wszelkiego typu zbiorniki o dużych pojemnościach. Specjalizujemy się w sprzedaży używanych zbiorników, które zostały poddane specjalnej renowacji. Nasze zbiorniki (plastikowe, stalowe, oraz ze stali kwasoodpornej) znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym oraz w rolnictwie. Aktualnie posiadamy ponad 200 rodzajów zbiorników, maszyn oraz cystern kolejowych, które można sprawdzić w siedzibie naszej firmy (pod Bydgoszczą). Zapewniamy również odpowiedni transport, co przy tak wielkogabarytowych produktach wymaga doświadczenia.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


3. Sadownicze.info-wszystko dla sadownictwa-opisy, dane techniczne
  Sadownicze.info to otwarta baza danych o produktach i usługach dla sadowników i całego sadownictwa. Znajdziesz tu podstawe informacje o niemal wszystkich markach i akcesoriach sadowniczych. Oczywiście lista jest otwarta i jeżeli brakuje jakiejś pozycji możesz wysłać do nas materiały a my postaramy się je umieścić, oczywiście zachowując bezstronniczość i obiektywizm.
Nie musisz już godzinami przechodzić ze strny na stronę żeby dowiedzieć się czegoś o nowym sprzęcie, maszynach, czy innych produktach, wszystko znajdziesz w jednym miejscu- maszyny sadownicze-ciągniki, opryskiwacze,platformy do zbiory owoców i cięcia, wózki widłowe-narzędzia-sekatory ręczne, elektryczne-zakładanie i ochrona plantacji-sadzonki i materiał szkółkarski, systemy ochrony plantacji przed dradem, deszcze i wiele innych.
Zapraszamy
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


4. Agencja Nasienna
  Agencja Nasienna Sp. z o. o. w Lesznie powstała we wrześniu 2003 roku. Założycielami było 7 polskich spółek hodowli roślin rolniczych.
W listopadzie 2006 roku do grona wspólników Agencji Nasiennej przystąpiło 6 spółek powiązanych z hodowlą zagraniczną, a w następnych latach kolejne 2 spółki. W listopadzie 2010 roku dołączyło 6 spółek hodowli ziemniaka. Obecnie Agencja Nasienna jest organizacją hodowców, reprezentującą 19 hodowców.
Przyczyny powołania Agencji Nasiennej:

- bardzo niski udział kwalifikowanego materiału siewnego w zasiewach, wpływający negatywnie na konkurencyjność krajowego rolnictwa w UE;
- szkodliwość nielegalnego obrotu nasionami dla hodowców, rolników i całego legalnego rynku nasiennego;
- udzielanie wsparcia odpowiedzialnym firmom nasiennym, które przygotowują dla rolników materiał siewny wysokiej jakości i rzetelnie rozliczają się z właścicielami odmian;
- straty ponoszone przez rolników stosujących niskiej jakości nasiona, pochodzące z nielegalnego obrotu;
- wdrożenie i realizacja kontroli korzystania z odstępstwa rolnego.


Zadania realizowane przez Agencję Nasienną:

- kontrola przedsiębiorców realizujących zawarte z hodowcami umowy licencyjne na produkcję i obrót kwalifikowanym materiałem siewnym;
- zbieranie i kontrola informacji związanych z korzystaniem z przywileju odstępstwa rolnego;
- zbieranie i kontrola informacji od przetwórców o wykonaniu usług przetworzenia materiału ze zbioru odmian chronionych na materiał rozmnożeniowy;
- realizacja kolektywnego systemu zbierania opłat za odstępstwo rolne;
- wspieranie zgodnego z prawem korzystania z odmian roślin i zwalczanie przejawów naruszania wyłącznego prawa, a zwłaszcza nielegalnego obrotu materiałem siewnym.

Zadania realizowane przez Agencję Nasienną służą uporządkowaniu rynku nasiennego w Polsce, z korzyścią dla rolników, firm nasiennych i hodowców.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo


5. BIOSTYMA dystrybutor biostymulatorów
  Firma BIOSTYMA proponująca nowoczesne rozwiązania dla rolnictwa, znajduje się we Wrześni. Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz ogromnemu doświadczeniu oferuje stymulatory dla upraw, które w znacznym stopniu przyczyniają się do ich rozwoju. W katalogu artykułów znajdą Państwo między innymi adiuwanty nalistne lub doglebowe, nawozy płynne z bogatą zawartością elementów odżywczych i biostymulatory. Prócz tego dostępne są także nawozy krystaliczne, jakie w swoim składzie mają kwasy organiczne. Szczegółowe wiadomości oraz pełną propozycję znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Rolnictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0