Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6611
Dom 3579
Firmy wg branży 8971
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 620
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Doradztwo kredytowe w Warszawie - MC-LEGAL
ID linku 29937
Tytuł Doradztwo kredytowe w Warszawie - MC-LEGAL
Url http://mc-legal.pl
Opis Potrzebujesz prawnika na już? Posiadamy bogate doświadczenie i rozległą wiedzę prawniczą, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej Zbigniew Marek Czarny – Kancelaria Prawna : www.mc-legal.pl . Można się z nami skontaktować telefonicznie : +48 602 58 50 39 , mailowo : marek.czarny@mc-legal.pl bądź przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie 02-761, na ulicy Macedońskiej 5. Zapraszamy Serdecznie !
Kategoria Biznes i ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawo   doradztwo
Data Oct 25, 2016
Imię kontaktowe sara
Email wyślij email do sara
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Prawo
1. E-Prawnicy
  Jeśli kogoś interesuje uzyskanie odszkodowania w UK, chodzi o chociażby odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, niech zajrzy po prostu na stronę internetową www.E-Prawnicy.co.uk. Znaleźć można na niej wszystko na temat Kancelarii Prawnej E-Prawnicy, która pomaga wszystkim Polakom zamieszkującym obszar całej Wielkiej Brytanii. Bez dwóch zdań warto skorzystać z naszej pomocy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


2. Odszkodowania Warszawa
  Blog internetowy poruszający tematykę odszkodowań powypadkowych oraz odzyskiwanie po nich odszkodowania. Znajdują się na nim pomocne informacje dla osób które uległy wypadkowi i chcą uzyskać godne odszkodowanie. Na pytania tak pokrzywdzonych osób odpowiada doktor nauk medycznych oraz doświadczony prawnik. Oprócz porad medycznych prowadzonych przez w/w doktora, znajdują się na nim również porady prawne dla osób które uległy wypadkom.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


3. Radca prawny Wrocław
  Kancelaria prawna DZZ ? Dudek, Zagulska, Zapotoczny to zespół specjalistów prawnych, którzy przeprowadzili dla klientów już wiele różnego rodzaju spraw. Na stronie kancelarii można znaleźć referencje od wielu znanych firm. Specjalistom z DZZ można powierzyć m.in. sprawy związane z zakładaniem spółek, prawem gospodarczym, windykacją długów, prawa podatkowego. Prowadzi nawet doradztwo z zakresu unieważniania ślubów kościelnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


4. adwokat Warszawa
  Świadczymy w pełnym zakresie pomoc prawną głównie na rzecz przedsiębiorców w tym przedsiębiorców międzynarodowych, jak i na rzecz osób fizycznych. Prawnicy Kancelarii mają duże doświadczenie w prowadzeniu negocjacji umów handlowych z podmiotami krajowymi oraz zagranicznymi. Kancelaria świadczy również pomoc przy prowadzeniu na rzecz Klientów due dilligence, służymy także pomocą w przygotowaniu i implementacji procedur wewnętrznych niezbędnych w prowadzeniu przedsiębiorstw i ich sprawnym zarządzaniu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo


5. Adwokat Piotr Markowski
  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studia prawnicze ukończył w 2007 r. Praktykę zawodową rozpoczął w 2005 r. W latach 2007 – 2008 pracował w Wydziale Skarbu Państwa i Nieruchomości Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu, gdzie zdobył doświadczenie pozwalające na skuteczne prowadzenie postępowań o zwrot wywłaszczonych i znacjonalizowanych nieruchomości. W 2008 r. uzyskał pozytywny wynik egzaminu na aplikację adwokacką, którą odbywał pod patronatem znanego poznańskiego adwokata. W 2012 r. zdał pomyślnie egzamin adwokacki, po czym uzyskał wpis na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. W czasie odbywania aplikacji adwokackiej, a obecnie jako adwokat, wielokrotnie występując przed sądami i organami administracji publicznej na terenie całej Polski, uzyskał niezbędne doświadczenie pozwalające na rzetelne i skuteczne prowadzenie spraw klientów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Prawo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0