Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Aplikacje mobilne Warszawa - proexe.pl
ID linku 30024
Tytuł Aplikacje mobilne Warszawa - proexe.pl
Url http://proexe.pl
Opis Firma PROEXE specjalizuje się w tworzeniu aplikacji mobilnych. Mamy długoletnie doświadczenie w sektorze, będące doskonałym zapewnieniem nienagannej jakości proponowanych przez nas usług. Siedziba naszej firmy znajduje się w stolicy. Każdemu klientowi zainteresowanemu naszą ofertą zapewniamy możliwość przygotowania bezpłatnej wyceny konkretnych prac. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowane osoby z dużym doświadczeniem w branży. Szczegóły naszej oferty oraz możliwość kontaktu znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.
Kategoria Komputery > Oprogramowanie
Słowa kluczowe warszawa   strony mobilne   samsung   ios   iphone
Data Nov 7, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Komputery > Oprogramowanie
1. Grafik Optymalny
  Widziałeś już Grafik Optymalny? To oprogramowanie za pośrednictwem którego szybko wygenerujesz harmonogramy pracownicze, poprowadzisz ewidencję czasu pracy, czy będziesz pilnować nadgodzin. Jeśli zatrudniasz pracowników, to koniecznie sprawdź wszystkie możliwości systemu. Link do witryny znajdziesz na stronie internetowej. Link do niej zamieściliśmy w szczegółach wizytówki. Zapraszamy serdecznie.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


2. Sony Vegas Movie Studio
  Firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją oprogramowania komputerowego, zapewniamy profesjonalną i fachową obsługę naszych Klientów. A także szeroki zakres oferowanego oprogramowania, fachowa wiedza oraz atrakcyjne ceny sprawiają iż jesteśmy zaufanym dostawcą dla wielu firm i instytucji w Polsce.
Ponadto jesteśmy certyfikowanym partnerem wiodących producentów i posiadamy autoryzacje do sprzedaży oprogramowania tj: Adobe, Autodesk, Corel, Microsoft, ZWCAD.
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji służą pomocą przy zakupie oprogramowania i dostosowania go do swoich potrzeb.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


3. Gospodarka magazynowa
  Stały i sukcesywny rozwój naszej firmy sprawił, że staliśmy się jedną z większych firm oferujących systemy do zarządzania przedsiębiorstwem. Stale powiększamy ilość zatrudnionych pracowników w tym konsultantów, projektantów i programistów. Udoskonalamy naszą organizację pracy. Systematycznie rozszerzamy również pakiet oferowanych produktów i usług.

Nasze oddziały oraz dealerzy rozmieszczeni praktycznie na terenie całego kraju zapewniają szybki kontakt z Klientem, a co za tym idzie wysoką jakość usług. Potwierdzeniem naszej pozycji jest 3000 wdrożonych systemów i 34 000 użytkowników, którzy eksploatują oprogramowanie PROBIT.

Lista Użytkowników systemów PROBIT, a także ich opinie, utwierdzają nas w przekonaniu o słuszności podjętych starań i decyzji oraz mobilizują do dalszych działań w celu ciągłego ulepszania i unowocześniania produktów.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


4. CRM
  Firmao przedstawia oprogramowanie dostępne w przeglądarce, które wspomaga zarządzanie biznesem. Kierujemy do Państwa moduły CRM, narzędzia do optymalizacji czasu pracy i do ewidencji środków trwałych. Panel użytkownika możecie Państwo spersonalizować i dopasować program cenowo do skali prowadzonego przedsięwzięcia biznesowego. Umożliwiamy bezpłatne testowanie oferty.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie


5. Programy
  Zbiór darmowego i płatnego oprogramowania, znajdziesz u nas programy, które przydadzą się zarówno do zabawy jak i pracy. Na stronie czytelny poddział na kategorie i podkategorie programów oraz obszerne opisy. Każdy użytkownik może oceniać programy. Znajdziesz u nas programy do przeglądania dokumentów biurowych, edycji plików graficznych, odtwarzania plików multimedialnych i wiele więcej. W serwisie znajduje się wyszukiwarka, która pomoże odnaleźć Ci odpowiedni program.
Kategoria:   Komputery > Oprogramowanie

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0