Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
ZDG sztukaterie gipsowe Sosnowiec
ID linku 30225
Tytuł ZDG sztukaterie gipsowe Sosnowiec
Url http://zdg.com.pl/
Opis Firma ZDG Krzysztof Suchecki z siedzibą w Sosnowcu zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Nasze usługi to: wykonawstwo i remonty obiektów budowlanych, wykończenia wnętrz oraz działalność hotelarsko- gastronomiczną. Nasi pracownicy są świetnymi fachowcami, w związku z tym zlecenia przez nas wykonywane są na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Klienta. Nasza kadra pracownicza ma wszystkie niezbędne kwalifikacje do wykonywania wyżej wymienionych usług w należyty sposób. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe usługi budowlane Sosnowiec   remonty Sosnowiec   usługi wykonawcze Sosnowiec   remonty obiektów budowlanych Sosnowiecm   elewacje Sosnowiec   docieplanie   budynków Sosnowiec   docieplanie stropodachów Sosnowiec   usuwanie materiałów zawierających azbest Sosnowiec   wzmacn
Data Dec 5, 2016
Imię kontaktowe ZDG
Email wyślij email do ZDG
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. MARWEN schody z marmuru
  Jeżeli poszukujesz sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w województwie łódzkim, wybierz usługi firmy MARWEN. Naszą siedzibą jest miejscowość Andrespol. Od przeszło trzydziestu lat specjalizujemy się w obróbce kamienia naturalnego takiego jak marmur, granit, trawertyn i kwarcogranit. Posiadamy specjalistyczne zaplecze maszynowe i nowoczesny sprzęt, jaki pozwala na szybkie wykonanie nawet najtrudniejszych zleceń. Produkujemy zarówno parapety okienne, blaty kuchenne i łazienkowe, jak i klatki schodowe oraz obudowy kominków. Zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową, żeby poznać szczegóły oferty zakładu.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Hydrogeologia
  Eco-Geo to firma proponująca wykonywanie usług geologicznych. Działa w województwie śląskim, a jej właścicielem jest Robert Chmielewski. Dodatkowo, w ofercie można znaleźć prace hydrogeologiczne, czyli wykonywanie odwiertów dla studni, likwidowanie źródeł lub odwadnianie terenów. Firma specjalizuje się ponadto w przygotowaniu lokalizacji dla montażu pomp ciepła. Całość prac jest zawsze starannie dokumentowana.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. JACEK PUKALUK Steuerberater warschau
  Doradca Podatkowy Jacek Pukaluk świadczy usługi doradztwa podatkowego oraz księgowości. Kancelaria zaistniała w 2003 roku. Obsługujemy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa. Propozycja otacza nie tylko dokumentację dostarczoną przez klienta lecz też pełną obsługą, doradztwem, wyjaśnianiem wątpliwości, a również reprezentacją firmy w urzędach i instytucjach. W celu omówienia szczegółów prosimy Państwa o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty. Na naszej stronie internetowej mieści się więcej informacji oraz pełna oferta.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Uszczelnianie
  Eko-plastik jest firmą, której głównym profilem działalności gospodarczej to sprzedaż geomembran PEHD. Właścicielem zakładu jest Anna Żelechowska. Świadczymy usługi uszczelniania geomembraną PEHD i PCV. Siedzibą firmy jest Płock, czyli miejsce w którym rozpoczyna się krajowa produkcja folii rolniczych i budowlanych. Zajmujemy się również sprzedażą folii. Ambicją naszą jest zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie zakupów foliowych jak też świadczonych przez nas usług uszczelniania.
Oferujemy: Geomembrany PEHD, folie rolnicze i budowlane, uszczelnianie
Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Oklejanie samochodów mysłowice
  MTgraw - firma poligraficzna z dużym doświadczeniem. Zajmujemy się projektowaniem opakowań do branży spożywczej, logotypów, fotografią artystyczną, rysunkiem i reklamą. Zajmujemy się również sprzedażą wszelkiego rodzaju bonusów reklamowych (z nadrukami firmowymi lub bez) od pospolitych takich jak długopisy i kubki po ekskluzywne upominki firmowe. Naszymi zaletami są: doświadczenie z zakresu projektowania i reklamy a także wyspecjalizowane wykształcenie plastyczne i informatyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0