Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
Nieparzekawy.pl
ID linku 30251
Tytuł Nieparzekawy.pl
Url http://www.nieparzekawy.pl
Opis Ułatwiamy odnalezienie wartościowego programu praktyk lub stażu w przestrzeni krajowej i międzynarodowej. Pozyskujemy wiarygodne opinie o różnorodnych przedsiębiorstwach z całej Polski. Doradzamy przy budowaniu ścieżki kariery, informujemy o zagrożeniach na rynku praktyk dla studentów. Stawiamy ostatecznie na współpracę z uczciwymi pracodawcami pragnącymi ogłosić się wśród osób wchodzących na rynek pracy.
Kategoria Biznes i ekonomia > Praca
Słowa kluczowe opinie o praktykach   studenci   oferty praktyk   opinie o stażach   nauka
Data Dec 5, 2016
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Praca
1. Smart HR - doradztwo personalne
  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencja doradztwa personalnego. Nasi eksperci pomogą Państwu rozwiązać problemy związane z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi (rekrutacja, budowanie systemów ocen okresowych, profili kompetencyjnych, systemów motywacyjnych, badanie opinii pracowniczej, prowadzenie kadr, outplacement i restrukturyzacja zatrudnienia, audyt kadrowy).
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


2. Pieniądze i biznes
  Blog o finansach Finanse Polaka zaprasza do lektury wartościowych artykułów wszystkich, którym zależy na tym, aby poprawić stan swoich finansów. Poprzez wartościowe artykuły nauczysz się planować budżet domowy, jak również dowiesz się wszystkiego na temat oszczędzania. Szczegółowe dane na naszej stronie www.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


3. praca
  Praca na miarę Twoich marzeń. Przekonaj się sam jak wiele ciekawych ofert jest w naszej bazie. Wyślij swoja aplikację i czekaj na kontakt od pracodawcy. Dowiedz się jak napisać poprawnie swoje CV i czego nie pisać w liście motywacyjnym. U nas również wszelkie porady prawne. Skorzystaj z pomocy profesjonalisty. Bądź na bieżąco w wydarzeniami z Polski i ze świata. Orientuj się co się dzieje w Polsce i na świecie na rynku pracy i szukaj jej tam, gdzie warunki życia są wyjątkowo atrakcyjne.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


4. Praca w game dev - workplays.it
  Workplays.it to portal, gdzie Twoje marzenia o pracy w branży gier stają się rzeczywistością. Nasze oferty pracy game dev są wyjątkowe, oferując szerokie spektrum możliwości w dynamicznym środowisku gamedev. Pracuj w game dev i dołącz do elity twórców gier, którzy każdego dnia tworzą magiczne doświadczenia dla graczy na całym świecie. Nasz portal pracy gamedev jest Twoim pierwszym krokiem na drodze do spełnienia zawodowego.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca


5. HUMAN PRO pracownicy tymczasowi
  Masz kłopot ze znalezieniem pracy? Jesteś studentem i chcesz zyskać doświadczenie zawodowe? Zapoznaj się z ofertą Human Pro - pośrednictwa pracy tymczasowej z Wrocławia. Proponowane przez nią oferty pracy będą doskonałym rozwiązaniem dla osób uczących się, pragnących podwyższyć swoje kompetencje zawodowe bądź po prostu podjąć zatrudnienie. Pośrednictwo zapewnia pracę na podstawie umowy zlecenia, o dzieło bądź o pracę tymczasową w kraju oraz za granicą. Od lat współpracuje jedynie ze pewnymi pracodawcami. Więcej informacji o firmie i najnowsze oferty umieszczone są na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Praca

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0