Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
EMKA Odpady weterynaryjne
ID linku 30334
Tytuł EMKA Odpady weterynaryjne
Url http://www.ekoemka.com.pl
Opis Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę mieszczącej się w Żyrardowie firmy EMKA. Mamy wieloletnie doświadczenie w odbiorze, transporcie, unieszkodliwianiu oraz ewidencjonowaniu odpadów medycznych. Jesteśmy cenionym przedsiębiorstwem w naszej branży a nasz zasięg terytorialny obejmuje niemal całą Polskę. Zapewniamy elastyczne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny. Dysponujemy własnymi instalacjami do termicznego przekształcania, mamy też grono zaufanych podwykonawców. Do współpracy zapraszamy szpitale, przychodnie, gabinety, laboratoria oraz apteki. Więcej na naszej stronie.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe Utylizacja odpadów medycznych   Utylizacja odpadów weterynaryjnych   Odbiór odpadów medycznych   Odbiór odpadów weterynaryjnych   Transport odpadów medycznych   Transport odpadów weterynaryjnych   Odpady medyczne   Odpady weterynaryjne   Odbiór przeterminowanych leków   Go
Data Dec 21, 2016
Imię kontaktowe 858 09 26
Email wyślij email do 858 09 26
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. mechanism based inhibition
  Simcyp is a research-based drug development and information management consultancy. Simcyp delivers leading-edge science that accelerates drug discovery and development for its consortium of member pharmaceutical companies.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. medycyna niekonwencjonalna
  W Centrum Bioenergii w Czechowicach-Dziedzicach, terapie odbywają się na wzór kliniki Zdenko Domancica w Słowenii. Metoda bioterapii bioenergią Domancica, powstała już ponad 30 lat temu. Pozwala na powrót do zdrowia zarówno dzieciom jak i dorosłym. Sprawdź naszą metodę a sam się przekonasz ile jeszcze możesz dla siebie zrobić! Zapraszamy
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Menopauza i klimakterium. Przekwitanie, Objawy menopauzy
  Kobieta i kwiat, mają piękno w sobie i nie mają lat! To hasło przewodnie naszego portalu. Chcemy przedstawić kobietom że nie musza już męczyć się z powodu uderzeń gorąca czy niestabilności humorów, dzięki witaminom i minerałom jakie zapewnia Menopausal Formula kobiety mogą spać spokojnie bez lęków o klimakterium. Dzięki naszemu portalowi możesz posiąść wiedze jaką powinna poznać każda kobieta w średnim wieku , która chce przeżyć życie pełną piersią! Nie ma powodu byś utraciła cudowne chwile z powodu niestabilności nastrojów. Zaglądnij do nas i dowiedz się co zapewni ci Drapacz lekarski, Lukrecja, Dzięgdziel chiński Pluskawica groniasta czy Niepokalanek mnisi a to dopiero początek listy ziół które zawiera Menopausal Formula. Odwiedzając nasz portal poznasz nie tylko o informacji o całościowym działaniu wszystkich ingredientów tego suplementu ale także o innych metodach walki z objawami menopauzy. Zostały też poruszone wątki o takich chorobach towarzyszących menopauzie jak : depresja, miażdżyca, zmiany atroficzne czy osteoporoza.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. VET4PET Rtg zwierząt
  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Przychodnię Weterynaryjną Vet4Pet z Warszawy. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zamiłowanie do zwierząt pozwala nam na leczyć różne schorzenia Państwa pupili. Proponujemy podstawowe zabiegi profilaktyczne takie jak odrobaczanie, szczepienie i chipowanie. Dodatkowo wydajemy paszporty dla zwierząt wyjeżdżających za granicę. Wykonujemy badania RTG, USG, EKG i Echo serca. Współpracujemy z laboratoriami weterynaryjnymi, jakie w szybkim czasie realizują dla nas badania krwi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółowe wiadomości.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Centrum leczenia zatok - Klinika Laryngologiczno-Okulistyczna MML
  Klinika CentrumLeczeniaZatok.pl zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób zatok. Posiadamy nowoczesny sprzęt i doświadczony personel. Dysponujemy gabinetami diagnostycznymi i zabiegowymi, wyposażonymi w aparaturę światowej klasy. Utrzymujemy ciągły kontakt z renomowanymi ośrodkami zagranicznymi i krajowymi o podobnym charakterze. Sposób leczenia schorzeń z jakimi do Centrum Leczenia Zatok zgłaszają się pacjenci, dobiera się indywidualnie do każdego przypadku.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0