Kategorie w katalogu

Aktualności 662
Biznes i ekonomia 6206
Dom 3359
Firmy wg branży 8407
Internet 4195
Komputery 755
Kultura i sztuka 570
Motoryzacja 921
Muzyka 335
Nauka 794
Rozrywka 857
Społeczenstwo 486
Sport 581
Turystyka 1910
Zdrowie i uroda 3036
Zwierzęta i rośliny 319
EMKA Odpady weterynaryjne
ID linku 30334
Tytuł EMKA Odpady weterynaryjne
Url http://www.ekoemka.com.pl
Opis Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę mieszczącej się w Żyrardowie firmy EMKA. Mamy wieloletnie doświadczenie w odbiorze, transporcie, unieszkodliwianiu oraz ewidencjonowaniu odpadów medycznych. Jesteśmy cenionym przedsiębiorstwem w naszej branży a nasz zasięg terytorialny obejmuje niemal całą Polskę. Zapewniamy elastyczne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny. Dysponujemy własnymi instalacjami do termicznego przekształcania, mamy też grono zaufanych podwykonawców. Do współpracy zapraszamy szpitale, przychodnie, gabinety, laboratoria oraz apteki. Więcej na naszej stronie.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe Utylizacja odpadów medycznych   Utylizacja odpadów weterynaryjnych   Odbiór odpadów medycznych   Odbiór odpadów weterynaryjnych   Transport odpadów medycznych   Transport odpadów weterynaryjnych   Odpady medyczne   Odpady weterynaryjne   Odbiór przeterminowanych leków   Go
Data Dec 21, 2016
Imię kontaktowe 858 09 26
Email wyślij email do 858 09 26
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Badania prenatalne
  Strona www w całości poświęcona badaniom prenatalnym. Na stronie znajdziemy pokaźną ilość poważnych artykułów omawiających wymienione powyżej badania. Na naszej witrynie znajdują się informacje w którym tygodniu ciąży jakie badania należy zrobić. Ponadto ze strony dowiemy się co to są testy biochemiczne, co to jest ultrasonografia, co to jest amniopunkcja. Artykuły zostały napisane przez osobę z wykształceniem medycznym i uczestnicząca w odbieraniu porodów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na nasza bogatą witrynę i pamiętajmy zdrowie matki i nienarodzonego jeszcze dziecka jest najważniejsze.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. żylaki leczenie zapobieganie
  Żylaki. Leczenie żylaków. Dzięki tej stronie dowiesz się jak skutecznie zapobiegać i leczyć żylaki. Żylaki są dokuczliwe, towarzyszą im nieprzyjemne uczucie ciężkich nóg, bóle i obrzęk łydek. W dodatku te twarde guzki powstałe z powodu rozciągnięcia się ścianek żył pokryte są bardzo cienką skórą i nawet niewielki uraz nogi może doprowadzić do krwotoku oraz powstania trudno gojących się ran. Na szczęście żylaki można skutecznie leczyć. Im wcześniej się zgłosisz się do lekarza tym skuteczniejsze będzie leczenie. Powinnaś zwrócić szczególna uwagę na tzw. Pajączki na nogach, oraz nasilające się pod koniec dnia uczucie ciężkich nóg.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Centrum Medyczne Angelius Szpital Katowice
  Centrum Medyczne Angelius Szpital w Katowicach oferuje pomoc ambulatoryjną w poradniach specjalistycznych oraz pomoc szpitalną.
Świadczymy także usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zapewniamy wysoki standard świadczonych usług medycznych. Wielospecjalistyczny mieszczący na śląsku szpital oraz przychodnia lekarska lecząca w zakresie leczenia niepłodności ( klinika leczenia niepłodności ), okulistyki, dermatologii i medycyny eststycznej, chirurgii plastycznej, flebologii, laryngologii, genetyki, chirurgii oraz ortopedii. Zapraszamy do naszego Centrum Medycznego w Katowicach ul. Fabryczna 13d - Ochojec.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. studiobednara.pl
  Usługi dotyczące pielęgnacji ciała, wykonuje Studio Bednara z Lublina. W tym miejscu dostępne są zarówno takie usługi, jak makijaż permanentny oraz okazjonalny, stylizacja rzęs, jak również depilacja ciała, wybielanie zębów, masaże. W ofercie znajduje się również szereg zabiegów dotyczących pielęgnacji twarzy oraz ciała, przykładowo nawilżająca kąpiel, masaż 42 gesty Dr Nadii Payot, zabieg intensywnie rozświetlająco-regenerujący. Ważną informacją jest to, że właścicielka Studia jest kosmetolog z tytułem mistrzowskim oraz posiada spore doświadczenie. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej Studia.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. Cytomegalia.org.pl - objawy
  Portal internetowy Cytomegalia.org.pl zajmuje się udostępnianiem informacji dotyczących choroby, jaką jest cytomegalia. Portal ma charakter informacyjny i edukacyjny, w opublikowanych artykułach szczegółowo objaśnia pochodzenie i występowanie choroby, jej objawy, przebieg, leczenie oraz zapobieganie. Wiele uwagi poświęcono również występowaniu chorobie u kobiet w ciąży, czy też u noworodków oraz dzieci.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0