Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Modern Cancer Diagnostics - diagnostyka raka, testy na raka, płynna biopsja
ID linku 30456
Tytuł Modern Cancer Diagnostics - diagnostyka raka, testy na raka, płynna biopsja
Url http://moderncancerdiagnostics.pl
Opis Rak prostaty, lub rak piersi możliwy jest do wczesnego zdiagnozowania w pełni dzięki innowacyjnemu produktowi Modern Cancer Diagnostic, jakim jest płynna biopsja. Pozwala ona na wykrycie raka ze skutecznością prawie aż 90% na każdym stadium choroby. Metoda ta jest dostępna dla pacjentów w Polsce. Całe badanie polega na wykonaniu zestawu testów wykonanych z osocza krwi, które pozwalają wykryć fragmenty DNA pochodzące z komórek rakowych. Oparte jest na sekwencjonowaniu genotypu pacjenta i wychwytywaniu ubytków, lub nadmiarów fragmentów DNA z komórek rakowych. Metoda została opracowana przez Chronix Biomedical światowego lidera w diagnozowaniu oraz badaniach nowotworów. Natomiast w Stanach Zjednoczonych oraz Europie została zweryfikowana w badaniach klinicznych.
Kategoria Zdrowie i uroda > Medycyna
Słowa kluczowe płynna biopsja   testy na raka   testy na raka piersi   testy na raka prostaty   diagnostyka raka   diagnostyka nowotworów
Data Dec 27, 2016
Imię kontaktowe Krzystof
Email wyślij email do Krzystof
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Zdrowie i uroda > Medycyna
1. Badania kierowców Białystok - psychomedycyna.pl
  Chcesz wykonać jakieś badania na terenie Białegostoku i chcesz mieć pewność, że zajmą się tym najlepsi w swoim fachu? W takiej sytuacji zapraszamy Cię do firm MEC MEDYCYNA CZŁOWIEK Poradnia Medycyny Pracy i PSYCHOMEDYCYNA Pracownia Badań Psychologicznych z siedzibą przy ulicy Fabrycznej 4/1B. Poza klasycznymi badaniami oferujemy Wam między innymi psychotesty czy badania na broń.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


2. VET4PET Rtg zwierząt
  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Przychodnię Weterynaryjną Vet4Pet z Warszawy. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zamiłowanie do zwierząt pozwala nam na leczyć różne schorzenia Państwa pupili. Proponujemy podstawowe zabiegi profilaktyczne takie jak odrobaczanie, szczepienie i chipowanie. Dodatkowo wydajemy paszporty dla zwierząt wyjeżdżających za granicę. Wykonujemy badania RTG, USG, EKG i Echo serca. Współpracujemy z laboratoriami weterynaryjnymi, jakie w szybkim czasie realizują dla nas badania krwi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółowe wiadomości.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


3. Bezdech senny
  Centrum Medyczne PROMED prowadzi kompleksowa usługi w zakresie leczenia chrapania, haluksów, zespołu ciśnień nadgarstka, zatok oraz również zabiegi ortopedyczne w zakresie chirurgii ręki oraz stopy. Na stronie możesz dowiedzieć się co nie co na temat wymienionych wyżej chorób. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony i w razie potrzeby skontaktowania się z nami.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


4. Rehabilitacja dzieci z porażeniem mózgowym - Poznań
  Rehabilitant firmy BestCare rozwija działalność w obszarze efektywnej rehabilitacji dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym w rejonie Poznania oraz pobliskich miejscowościach. Ćwiczenia odbywają się w domu dziecka. Taka możliwość jest udogodnieniem dla opiekunów, jako że nie muszą dojeżdżać z dzieckiem, ale też dla dziecka, ponieważ może odbywać terapię w przyjaznym otoczeniu. Rehabilitant stawia na indywidualne ustosunkowanie do pacjenta, przyjazną atmosferę, pełen profesjonalizm jak również sumienność w realizowaniu celów. Fizjoterapia oparta jest na zastosowaniu uznanych metod, szczególnie dotyczących wzorców prawidłowego rozwoju. Prowadzone są także zajęcia z gimnastyki korekcyjnej w przypadku wad postawy oraz profilaktyki w tym zakresie. Firma oferuje również opcję otrzymania instrukcji z zakresu opieki i pielęgnacji niemowląt. Serdecznie zapraszamy do wypróbowania naszych usług.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna


5. FOZIK.pl – Portal dla kobiety o zdrowiu i stylu życia
  Fozik.pl jest portalem skierowanym do kobiet, które szukają informacji związanych z medycyną oraz life style. Główna tematyka serwisu to: ciąża, macierzyństwo, dziecko, dermatologia, horoskop, astrologia, magia, gwiazdy, gotowanie, styl życia. Portal Fozik.pl wchodzi w skład Grupy Medforum. Największego wydawcy medycznego w polskim internecie.
Kategoria:   Zdrowie i uroda > Medycyna

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0