Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6409
Dom 3479
Firmy wg branży 8662
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
GALIS ogrodzenia dolnośląskie
ID linku 30679
Tytuł GALIS ogrodzenia dolnośląskie
Url http://www.galis.pl
Opis Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Galis, której siedziba mieści się w Żmigrodzie. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji, sprzedaży i montażu elementów ogrodzeniowych wykonanych z betonu. Nasza profesjonalna oraz doświadczona ekipa pracowników zajmuje się również montażem ogrodzeń. Wykonujemy swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw z południowo-zachodniej części naszego kraju. Proponujemy pomoc na każdym z etapów inwestycji - począwszy od pomiarów w obszarze i wyboru wzoru ogrodzenia, aż po dostarczenie artykułów na miejsce i ich montaż. Szczegóły propozycji mieszczą się na stronie internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe ogrodzenia betonowe Wrocław   ogrodzenia Wrocław   betonowe słupki Wrocław   montaż ogrodzeń Wrocław   ogrodzenia betonowe dolnośląskie   ogrodzenia dolnośląskie   podmurówka dolnośląskie   podmurówka Wrocław   ogrodzenia systemowe Wrocław   płoty betonowe Wrocław
Data Jan 19, 2017
Imię kontaktowe 509 046 644
Email wyślij email do 509 046 644
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. DLH - drewno z całego świata
  Produkty drewniane i drewno firmy Dlh to doskonałej jakości produkty na świecie. W asortymencie firmy znajdziecie Państwo deski tarasowych iDECK o najwyższym standardzie, wykonane z odpornego na warunki pogodowe drewna egzotycznego. W sprzedaży są również słynne już parkiety oraz podłogi marki iFLOOR, cechujące się eleganckim i niepowtarzalnym wyglądem oraz ponadczasowością. Firma produkuje również meble ogrodowe, wśród których wybrać można meble tradycyjne lub też bardziej nowoczesne. Każdy produkt wykonany jest z największą dokładnością oraz dbałością o detale.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Świadectwa energetyczne, certyfikaty energetyczne - www.energyexpert.pl
  Opracowywane przez nas certyfikaty energetyczne pozwalają oszacować koszty ogrzewania budynku, decydujące o jego atrakcyjności na rynku. Sporządzamy świadectwa energetyczne budynków sprzedawanych, nowobudowanych lub wynajmowanych. Świadectwo energetyczne zawiera wskazania możliwych usprawnień obniżających zużycie energii. Oferujemy opracowanie audytów energetycznych budynków na potrzeby uzyskania premii termomodernizacyjnej, remontowej i kompensacyjnej. Misją firmy jest dostarczanie usług wysokiej jakości. Nasi audytorzy to specjaliści z uprawnieniami i wieloletnim doświadczeniem w budownictwie oraz inżynierii sanitarnej.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. ARSANIT sklep bydowlany
  Zakład produkcyjny firmy Arsanit mieści się w Siemianowicach Śląskich. Firma od ponad 10 lat działania na rynku dba o najwyższą jakość proponowanych artykułów oraz wszelkie aktywności ukierunkowane są na jak najlepsze zaspokojenie potrzeb klienta. Arsanit to wytwórca styropianu oraz produktów z obszaru chemii budowlanej - farby, tynki, zaprawy, kleje do płytek, różne systemy dociepleń. Dystrybucja produktów odbywa się zarówno w kraju, jak i zagranicą. Mając wysokiej klasy tabor transportowy firma może zapewnić klientom szybką dostawę we wskazane miejsce, zapewniając pełen i fachowy serwis. Nasi doradcy techniczno-handlowi są do Państwa dyspozycji oraz chętnie pomogą dopasować właściwy produkt i odpowiedzą na wszelkie ważne dla Państwa pytania. Dobro klienta zawsze było naszym priorytetem. Nie ustajemy w dążeniach, żeby jeszcze lepiej zaspakajać potrzeby naszych klientów. Zyskaliśmy uznanie rynku, czego potwierdzeniem są otrzymane wyróżnienia przyznawanym najlepszym w branży. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Energie alternatywne: dystrybutor oferuje kolektory słoneczne, instalacje solarne i ogniwa fotowolta
  Wysokosprawne wytwarzanie energii - Relpal - Dystrybutor oferuje kolektory słoneczne, zasobnik, instalacje solarne. Preferencyjne kredyt, pożyczka Bank Ochrony Środowiska lub dotacje z Funduszy Unijnych. Energia słoneczna to potencjał energetyczny który dała nam natura. Montaż i sprzedaż instalacji solarnych - ogniwa fotowoltaiczne, tanie kolektory solarne, instalacje solarne - Ostrów Mazowiecka, Ostrołęka, Zambrów, Warszawa. Energie alternatywne, wysoka efektywność - kolektory słoneczne ceny. Absorber czyli powłoka absorbująca to najważniejszy element. Stojak na dach, grupa pompowa - zapraszamy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Rusztowania nietypowe
  Rusztowania - sprzedaż produkcja wynajem rusztowań. Oferujemy sprzedaż rusztowań różnych typów,
uniwersalnych i o wszechstronnym zastosowaniu. Rusztowania posiadają atest nr 60/95 wydany przez Instytut
Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. Dobre, funkcjonalne rusztowania są ważnym elementem
wydajnej i bezpiecznej pracy. Przy projektowaniu oparto się na zaleceniach Europejskiego Dokumentu Harmonizującego
HD 1000, który od 1 stycznia 1993 roku został przyjęty do stosowania przez większość rozwiniętych krajów europejskich.
System jest łatwy w montażu, posiada szerokie możliwości dostosowania do różnych warunków na placu budowy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0