Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6308
Dom 3416
Firmy wg branży 8528
Internet 4274
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 941
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 587
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3104
Zwierzęta i rośliny 323
SEZAM wymiana gotówki
ID linku 31645
Tytuł SEZAM wymiana gotówki
Url http://kantorsezam.sosnowiec.pl
Opis Kantor wymiany walut Sezam zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Nasza placówka mieści się w Sosnowcu. Oferujemy Państwu bezpieczną i szybką wymianę walut w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Zapewniamy pełną dyskrecję oraz pomoc przeszkolonego personelu. W naszym kantorze wymienią Państwo gotówkę z krajów europejskich, USA, Kanady, Japonii, Turcji, Egiptu bądź też innych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu oraz zajrzenia na stronę internetową, gdzie znaleźć można szczegóły oferty a także niezbędne dane kontaktowe wraz ze wskazówkami dojazdu.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe kantor   wymiana walut   kantor wymiany walut   Szybka wymiana walut   kupno walut   sprzedaż walut   wymiana gotówki   wymiana pieniędzy  
Data May 31, 2017
Imię kontaktowe ala
Email wyślij email do ala
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Czechybiznes.expert
  Nasza firma specjalizuje się w czeskim prawie gospodarczym, zajmujemy się zakładaniem działalności na terenie Czech. Możesz u nas zasięgnąć rady w czasie zakładania swojej firmy lub odkupić jedną z założonych przez nas spółek. Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na stronę czechybiznes.expert. Przekonaj się, jak możesz rozszerzyć swoją działalność na Czechy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. zsz- zespół szkół zawodowych
  Wszystkich, jacy poszukują szkoły po gimnazjalnej, w której kształcenie kierowane jest przez doświadczoną i wyszkoloną kadrę profesorką, szkoły z tradycją i wyśmienitą przeszłością oferującej różnorodny wybór kierunków kształcenia, serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju. Jesteśmy szkołą, jakiej początki sięgają roku 1972. W swoich murach prowadzimy kształcenie w następujących szkołach po gimnazjalnych: szkoła zawodowa i technikum. Dodatkowo prowadzimy gimnazjum dla dorosłych. W ofercie szkoły zawodowej posiadamy bogaty wybór zawodów, do jakich należą między innymi: górnik eksploatacji podziemnych, mechanik pojazdów samochodowych, blacharz, lakiernik, piekarz, cukiernik, ślusarz, elektryk, fryzjer, krawiec i wiele innych. Nasze technikum z kolei oferuje kierunki: technik usług fryzjerskich, technik pojazdów samochodowych i technik budownictwa.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Biuro Tłumaczeń ADLER
  Biuro Tłumaczeń ADLER oferuje pełne usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych lub ustnych – zwykłych, specjalistycznych i przysięgłych, we WSZYSTKICH JĘZYKACH.
Można nam zlecić tłumaczenie dokumentów samochodowych, urzędowych, listów, umów, bilansów, tłumaczenie konferencji, spotkań, ślubów, tłumaczenia symultaniczne itp. Podejmiemy się każdego zadania związanego z tłumaczeniem.
Kilkanaście lat doświadczenia potwierdza naszą rzetelność, elastyczność i jakość oferowanych usług. A nasze ceny są od lat konkurencyjne, staramy się by były jak najbardziej przystępne - to efekt stałej współpracy z wieloma doświadczonym i rzetelnymi tłumaczami.
Sprawdź nasze ceny i zapytaj o rabat! Jeśli masz wątpliwości to wyślij nam tekst do bezpłatnej wyceny.
Dla Państwa wygody proponujemy korzystanie poprzez naszą stronę www.tlumaczenia.szczecin.pl z opcji Tłumaczenia On-Line - bez wychodzenia z domu można przesłać nam dowolny tekst do przetłumaczenia lub wyceny, a my w ten sam sposób odeślemy Państwu tłumaczenie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. SUPERMACH Półautomatyczna linia do pakowania
  W Warszawie znajduje się siedziba firmy Supermach. Prowadzimy działalność w zakresie przedaży maszyn i urządzeń pakujących, linii produkcyjnych i dozujących. Prowadzimy także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny wszystkich oferowanych przez nas urządzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz bardzo dobrej znajomości specjalności cieszymy się zaufaniem wielu klientów. Nasi pracownicy wykonują profesjonalne usługi modernizacyjne oraz przebudowy już istniejących linii pakujących. Zapewniamy fachową pomoc i odpowiedzi na wszystkie pytania klientów związane z wykonywanymi przez nas pracami. Więcej wiadomości mieści się na stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. spawanie
  Przedsiębiorstwo Metglass powstało w 1994r. W początkowym etapie naszej działalności zajmowaliśmy się wykonawstwem robót antykorozyjnych oraz przeróżnego rodzaju prac wysokościowych. W miarę rozwoju firmy na bieżąco, starannie poszerzaliśmy zakres oferowanych przez nas usług o projketowanie, wykonawstwo i montaż kominów stalowych, dyfuzorów, konstrukcji stalowych, spawanie, dokonywanie obliczeń, ekspertyz i ocen stanu technicznego. Dysponując odpowiednim specjalistycznym sprzętem i oprzyrządowaniem, jesteśmy dyspozycyjni i mobilni, gotowi w każdej chwili podjąć się realizacji projektu i powierzonych nam zadań. Pomimo to, że większość załogi to doświadczeni i wysoko wykwalifikowani specjaliści, ogromną wagę przywiązujemy również do systemu profesjonalnych szkoleń, których celem jest dalszy rozwój, dokształcenie i doskonalenie zawodowe naszych pracowników.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0