Kategorie w katalogu

Aktualności 639
Biznes i ekonomia 5784
Dom 3215
Firmy wg branży 7984
Internet 3996
Komputery 735
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 878
Muzyka 331
Nauka 773
Rozrywka 835
Społeczenstwo 461
Sport 567
Turystyka 1855
Zdrowie i uroda 2822
Zwierzęta i rośliny 314
Zaliczka na podatek dochodowy - iform.pl
ID linku 31755
Tytuł Zaliczka na podatek dochodowy - iform.pl
Url http://iform.pl
Opis Zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia serwisu internetowego iForm.pl wszystkich polskich podatników. W końcu każdemu polskiemu podatnikowi powinno zależeć na wszelkiego rodzaju formularzach, deklaracjach, wzorach umów i certyfikatach - u nas można je pobrać, a co najbardziej istotne, można mieć całkowitą pewność, że będą one zgodne z zasadami, nic nie będzie im brakowało. No i oczywiście są one za darmo.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe podatkowa księga przychodów i rozchodów   jpk vat 2018   arkusz spisu z natury   jpk faktury   umowa o pracę na czas określony
Data Jun 18, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. Wypadek UK
  Nasza firma specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań na rynku brytyjskim. Pomożemy ci otrzymać odszkodowanie w Anglii oraz całym UK zupełnie za darmo, nie weźmiemy od Ciebie pieniędzy. Wystarczy, że się do nas zgłosisz, a odszkodowanie w Wielkiej Brytanii stanie się dla Ciebie realną rekompensatą. Znajdziesz nas w Anglii oraz Walii – wywalczymy dla Ciebie maksymalne możliwe odszkodowanie. Nie męcz się sam, zdaj się na fachowców.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Wdrażanie ZKP
  Jeśli poszukujesz pomocy przy prowadzeniu działalności, chcesz, aby twoja firma była bardziej efektywna w działaniu, wtedy warto skorzystać z naszych usług konsultingowych. Zajmujemy się wdrażaniem i szkoleniami w zakresie różnych standardów Systemów Zarządzania ? ISO, HACCP, Zakładowych Kontroli Produkcji i innych. Wspieramy w pozyskiwaniu dotacji ? przygotowujemy wnioski, dokumenty, pomagamy w zarządzaniu projektem. Także zatrudniamy specjalistów od BHP, ochrony środowiska, kadr. Nasza firma może pochwalić się wieloma latami doświadczeń, obsłużyliśmy już prawie pół tysiąca firm z terenu całej Polski. Zapraszamy!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Gardman Catering
  Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe GARDMAN to firma, która powstała w wyniku współpracy i zaangażowania specjalistów wielu branż. Wśród nas są: Szefowie kuchni renomowanych restauracji, menadżerowie firm handlowych czy specjaliści od reklamy i żywności. Wszyscy wnoszą w nasze wspólne dzieło zapał i doświadczenie, które owocuje profesjonalnym podejściem do zadań, których się podejmujemy.

Naszą specjalizacją jest organizacja przyjęć ogrodowych na terenie posesji wskazanej przez klienta. Posiadamy profesjonalne hale namiotowe (72 m2) wraz z kompletem stołów i ławek, profesjonalne grille, na których przyrządzamy potrawy z wielu zakątków świata, fontanny czekoladowe, elegancką zastawę stołową na 100 osób oraz mobilne chłodnie mroźne.

Organizujemy

* wesela
* komunie
* chrzciny
* wieczory panieńskie i kawalerskie
* "osiemnastki"
* stypy
* oraz wszystkie inne imprezy okazjonalne


Świadczymy usługi

* wypożyczanie zastawy stołowej (100 osób)
* wypożyczanie hal namiotowych (6m x 12 m)
* wypożyczanie stołów i ławek (100 osób)
* chłodnie mroźne (auto z chłodnią wym 3m x 2m x 2m)
* wynajem profesjonalnych kucharzy do przygotowania imprezy
* wypożyczanie i obsługa grilli, fontann czekoladowychGeneralnie robimy wszystko, co może zaowocować udaną imprezą...
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. ZAKŁAD PRZEROBU ZŁOMU Podstawianie kontenerów
  Domeną naszej firmy są prace w zakresie kompleksowego przerobu złomu stalowego oraz metali kolorowych. Działalność naszą prowadzimy na terenie Torunia, natomiast zamówienie oferujemy na terenie całego województwa. Naszą firmę cechuje wysoka jakość realizowanych usług, nowoczesna infrastruktura oraz doświadczony personel co pozwala na realizację każdego zamówienia. Propozycja nasza obejmuje też usługi powiązane z demontażem konstrukcji stalowych i logistyczne wsparcie przy odbiorze złomu od interesanta. Mamy niezbędne koncesje w zakresie obrotu odpadami poprodukcyjnymi jak i poamortyzacyjnymi i zezwoleniami na gromadzenie surowców niebezpiecznych dla środowiska. Zapraszamy do współpracy, wszelkie informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Purum.pl
  Purum.pl (DMClean) od 1998 roku świadczy kompleksowe usługi dotyczące sprzątania na terenie całego województwa mazowieckiego. W tej chwili zatrudnia 12 profesjonalnych sprzątaczy i sprzątaczek z wieloletnim doświadczeniem. Firma proponuje między innymi mycie okien sprzątanie po remontach, ale i po imprezach, a także sprzątanie mieszkań przeznaczonych na sprzedaż czy wynajem. Oferta Purum.pl (DMClean) skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Można wybrać dwa rodzaje sprzątania - podstawowe oraz gruntowe. Poza standardowymi pracami (na przykład wycieranie kurzu z mebli, parapetów oraz sprzętów RTV czy mycie armatury łazienkowej) istnieje możliwość dodatkowych usług na specjalne życzenie - wtedy cena jest ustalana indywidualnie z klientem.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0