Kategorie w katalogu

Aktualności 634
Biznes i ekonomia 5721
Dom 3190
Firmy wg branży 7911
Internet 3986
Komputery 735
Kultura i sztuka 560
Motoryzacja 872
Muzyka 328
Nauka 767
Rozrywka 835
Społeczenstwo 459
Sport 564
Turystyka 1846
Zdrowie i uroda 2790
Zwierzęta i rośliny 313
Zaliczka na podatek dochodowy - iform.pl
ID linku 31755
Tytuł Zaliczka na podatek dochodowy - iform.pl
Url http://iform.pl
Opis Zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia serwisu internetowego iForm.pl wszystkich polskich podatników. W końcu każdemu polskiemu podatnikowi powinno zależeć na wszelkiego rodzaju formularzach, deklaracjach, wzorach umów i certyfikatach - u nas można je pobrać, a co najbardziej istotne, można mieć całkowitą pewność, że będą one zgodne z zasadami, nic nie będzie im brakowało. No i oczywiście są one za darmo.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe podatkowa księga przychodów i rozchodów   jpk vat 2018   arkusz spisu z natury   jpk faktury   umowa o pracę na czas określony
Data Jun 18, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. TECHGRAFQ Reklamy wielkopowierzchniowe Poznań
  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą TechgrafQ z Poznania! Firma ta jest specjalistą z branży reklamowej. Zajmuje się ona produkcją wysokiej klasy nośników reklamowych. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się przede wszystkim reklamy typu rollposter, citylight i wielkopowierzchniowe reklamy podświetlane. Dostępne są także gabloty i tablice informacyjne, kasetony, witacze, pylony czy też tabliczki przydrzwiowe. Każdy Klient otrzymuje reklamę dostosowaną do jego potrzeb i przedmiotu działalności. Firma gwarantuje dodatkowo montaż oraz serwis zakupionych nośników. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. MJB kontenery hakowe producent
  Firma MJB od przeszło 30 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy pojemników na odpady komunalne i przemysłowe. Swoim Odbiorcom zapewnia ona bogaty zakres kontenerów o różnej wielkości oraz objętości. Oprócz artykułów standardowych, spółka oferuje także możliwość stworzenia pojemnika według specyfikacji Klienta. Co więcej, firma dostarcza wysokiej klasy pojemniki do segregacji odpadów, zestawy jezdne, kosze blaszane czyteż kontenery z mechanizmem samowysypowym. Dzięki swojej wysokiej jakości i trwałości, wyroby zakładu zyskały uznanie pośród odbiorców w Polsce oraz za granicą. Po więcej szczegółów o produktach przedsiębiorstwa zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Outsourcing księgowości - Vattax
  Firma Vattax Sp. z o.o. od ponad 20 lat zajmuje się pełną outsourcing Spółek w obszarze rachunkowości i podatków. Pośród aktualnych odbiorców są spółki polskie i międzynarodowe z wielu rynków gospodarki, o rozmaitej formie prawnej i rozmiarze. Spółka Vattax umożliwia Klientom skupiać się na rozwijaniu wykonywanej działalności przez doświadczone wykonywanie spraw rachunkowych oraz poradnictwo fiskalne i gospodarcze. Ogromny nacisk kładziemy na właściwe wykształcenie, sprawiedliwość i profesjonalizm zatrudnionych fachowców. Zajmuje to odpowiednie przełożenie na poziom zaspokojenia naszych odbiorców. specjalistycznie wykwalifikowani pracownicy, śledzący przez cały czas przekształcające się przepisy prawa zastrzegą odpowiedni poziom merytoryczny i oficjalny wiadomości pisanych dla Odbiorców. Dostarczamy usługi nietuzinkowe, tworzymy protokoły na oczekiwanie według zaaranżowanych wcześniej form i poziomów.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. ZPH LUDWIK usługi szlifowania Myszków
  Zakład Produkcyjno-Handlowy Ludwik mieści się w Myszkowicach na terenie województwa śląskiego i zaprasza Państwa do zapoznania się z przygotowaną propozycją. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów proponujemy profesjonalną obróbkę metali. Realizujemy prace takie jak: kucie, cięcie, grawerowanie, frezowanie oraz toczenie metalu. Poza tym znajdą u nas Państwo specjalistyczne palniki i piece hutnicze. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i grono zadowolonych Klientów umożliwia nam wykonywać zlecenia na najwyższym poziomie. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej witryny internetowej, gdzie zamieszczone są wszystkie dodatkowe informacje.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Frezowanie PLASTIKON
  Polerowanie powierzchni metalowych - Plastikon - indywidualne podejście do klienta: wyżarzanie, ulepszanie cieplne stali, hartowanie, frezowanie, szlifowanie płaszczyzn, spawanie, toczenie Kraków. Obróbka metali, polerowanie powierzchni metalowych, regeneracja części - toczenie tarcz, szlifowanie płaszczyzn głowic. Frezowanie, toczenie - spawanie i hartowanie. Wdrażanie kreatywnych rozwiązań. Wykorzystywanie nowoczesnych technologi - Naprawa maszyn produkcyjnych, regeneracja części samochodowych, obróbka metali i produkcja części do maszyn. Naprawy maszyn, toczenie bębnów, tarcz i szlifowanie głowic. Frezowanie, toczenie, hartowanie, obróbka metali, spawanie Kraków.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0