Kategorie w katalogu

Aktualności 648
Biznes i ekonomia 5956
Dom 3274
Firmy wg branży 8142
Internet 4055
Komputery 739
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 887
Muzyka 332
Nauka 777
Rozrywka 841
Społeczenstwo 473
Sport 569
Turystyka 1869
Zdrowie i uroda 2885
Zwierzęta i rośliny 315
Zaliczka na podatek dochodowy - iform.pl
ID linku 31755
Tytuł Zaliczka na podatek dochodowy - iform.pl
Url http://iform.pl
Opis Zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia serwisu internetowego iForm.pl wszystkich polskich podatników. W końcu każdemu polskiemu podatnikowi powinno zależeć na wszelkiego rodzaju formularzach, deklaracjach, wzorach umów i certyfikatach - u nas można je pobrać, a co najbardziej istotne, można mieć całkowitą pewność, że będą one zgodne z zasadami, nic nie będzie im brakowało. No i oczywiście są one za darmo.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe podatkowa księga przychodów i rozchodów   jpk vat 2018   arkusz spisu z natury   jpk faktury   umowa o pracę na czas określony
Data Jun 18, 2017
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Email wyślij email do Pozycjonusz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. szamba szczelne
  Zbiorniki żelbetonowe do różnorodnego wykorzystania jako przydomowe oczyszczalnie ścieków, gnojówki czy gnojniki, szamba oraz deszczówki proponuje przedsiębiorstwo Rad-Bud z Radomia. Oferujemy państwu nasze wyroby jako towar wysokiej jakości bardzo szczelny, ekologiczny i co ważne bezodpływowy, tam gdzie dla klienta ważna jest wysoka jakość usług i przystępna cena. Świadczymy ponadto usługo w zakresie prac ziemnych i transportu specjalistycznego. Towar dostarczamy do klienta na terenie całego kraju.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Prace na maturę
  Strona internetowa Pracematuralne.pl to źródło wiedzy dot. szczegółów usługi, jaką jest pisanie prac maturalnych na zamówienie. Jest to oferta kierowana do uczniów, którzy mają problem z przygotowaniem swojej prezentacji. Korzystając z naszej oferty mogą liczyć na kreatywne podejście do tematu, bibliografię, wnikliwe opracowanie tematu, konspekt, poprawną polszczyznę, rzetelność oraz dotrzymanie ustalonego terminu. Naszą mocną stroną jest wieloletnie doświadczenie w pisaniu prezentacji maturalnych oraz pozytywne opinie osób, które już skorzystały z naszych usług. Wysoka jakość prezentacji, stały kontakt, możliwość zapłaty w ratach – zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z przykładami prezentacji maturalnych.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. CRS POLSKA Kontrola części samochodowe
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę Control & Rework Service z centralą w Gliwicach. Zajmujemy się pracami produkcyjnymi, leasingiem pracowniczym oraz outsourcingiem wszelkich usług dla firm produkcyjnych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny na nasze usługi oraz stawiamy na terminowość oraz solidność w realizowaniu zleceń. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna ma duże doświadczenie oraz znaczące osiągnięcia w rozwiązywaniu problemów technicznych. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Norma ISO
  W ofercie Centrum Doskonalenia Zarządzania MERITUM Sp. z o.o. znajdą Państwo mn. wydawnictwa (poradniki, 37 kroków wdrożenia ISO, e-booki), szkolenia (otwarte jak i również zamknięte), doradztwo (normy ISO, etapy wdrożenia, ochrona danych osobowych), a także e-learning. Podpowiadamy spełniające wymagania norm, konkretne,a także łatwe w realizacji rozstrzygnięcia,uwzględniamy potrzeby pracowników, implementujemy funkcjonujące i pomagające zarządzać systemy, uświadamiamy funkcję jakości w pracy. Serdecznie inwitujemy do zaznajomienia się z naszą bogatą ofertą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Www.zarzadzanienajmem.eu
  Wszystkie osoby zainteresowane pomocą przy przygotowywaniu nieruchomości na wynajem zachęcamy do kontaktu. Sam zajmuje się tym rynkiem bardzo długo, mam również kilka nieruchomości na wynajem, dlatego jeśli będziecie chcieli skorzystać z moich propozycji możecie oczekiwać, że uda się sprawnie wynająć mieszkanie i rzeczywiście będziecie mogli na tym zarobić. Moja obsługa będzie rzeczywiście na dobrym poziomie i będziecie zadowoleni z tego, że już sami nie musicie szukać dla siebie najemcy.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0