Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6440
Dom 3489
Firmy wg branży 8717
Internet 4341
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 966
Muzyka 337
Nauka 803
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 597
Turystyka 1938
Zdrowie i uroda 3185
Zwierzęta i rośliny 326
Imprezy dla firm Total Games
ID linku 3180
Tytuł Imprezy dla firm Total Games
Url http://totalgames.pl
Opis Nasza firma specjalizuje się w organizacji konferencji i imprez integracyjnych (w tym organizacji turniejów pokera oraz black jacka, recitali i koncertów)
Organizujemy wyjazdy firmowe, a na nich czekają Państwa m.in.: porwania kontrolowane, wyprawy jeepami oraz interesujące pokazy.
Realizujemy autorskie pomysły klientów.
Kategoria Firmy wg branży > Inne
Słowa kluczowe imprezy firmowe   wyjazdy firmowe   eventy firmowe   konferencje   bankiety
Data Aug 18, 2009
Imię kontaktowe Jakub, Andrzej
Email wyślij email do Jakub, Andrzej
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Inne
1. Schody granitowe
  Royal Stone specjalizuje się w produkcji wysoko jakościowej galanterii kamiennej, a w szczególności blaty granitowe i schody granitowe. Firma oferuje wysoką jakość swoich wyrobów. W stałej ofercie posiada około 20 kolorów granitu oraz 30 rodzajów konglomeratów kwarcowych i granitowych. Dzięki zastosowaniu frezarek cyfrowych wszystkie produkty Royal Stone wyróżniają się precyzją wykonania. Zapraszamy na stronę producenta po więcej szczegółowych informacji.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


2. sklep budowlany - budujesz.pl
  Na budujesz.pl wygodnie i szybko kupisz wszystko to co niezbędne do budowy, remontu, wykończania wnętrz, aranżacji pomieszczeń, do sprzątania, a nawet do pielęgnacji ogrodu. Wszystko w jednym miejscu i w atrakcyjnych cenach. Mamy bogaty wybór narzędzi, maszyn, urządzeń, akcesoriów, artykułów sanitarnych, oświetlenia, artykułów domowych, a nawet mebli łazienkowych i ogrodowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


3. Gastronomia Szczawnica
  W Dobrej Rybie - czyli knajpie znajdującej się w Szczawnicy, można zjeść smacznie i tanio. Na dodatek porcje są całkiem spore, a wszystko jest robione z najwyższej jakości składników. To sprawia, że jeżeli szukacie Państwo dobrego lokalu, w którym można dobrze zjeść bez uskarżania się na drożyznę oraz kiepskie samopoczucie, to odwiedziny u nas są bardzo wskazane. Podajemy ryby, mięso, potrawy z grilla, a także dania barowe.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


4. Doradztwo z ochrony środowiska - Envinet.pl
  Widzimy dziś bardzo wyraźnie, że moda na ekologię jest coraz bardziej rozpowszechniana. Spora liczba korporacji inwestuje w rozwiązania, które są przyjazne ekosystemowi. Jest to jednak jedynie trend, czy może również większa świadomość zagrożeń wynikających z bierności wobec tej kwestii? Zorientowany człowiek interesu wie, iż prowadząc swą działalność w zgodzie ekosystemem, dba również o przestrzeganie kwestii prawnych. Envinet.pl został powołany do życia po to, by dać nam większą świadomość problemu oraz pomóc w najważniejszych, dotyczących go działaniach.


Envinet.pl to internetowe doradztwo z ochrony środowiska, przy pomocy którego każdy przedsiębiorca bez żadnych problemów wypełni wszystkie swoje obowiązki w temacie dbania o ekosystem. Niektóre firmy pomyślą z całą pewnością, że ich to przecież nie dotyczy, ale jest to kwestia, dotykająca w gruncie rzeczy każdej firmy bez żadnych wyjątków. Każde przedsiębiorstwo zobligowane jest np. do składania okresowego sprawozdania ekologicznego oraz ewidencjonowania różnego rodzaju odpadów.


Duża liczba zobowiązań środowiskowych dotyczy np. branży budowlanej, która wykorzystuje samochody firmowe i w ten sposób emituje do atmosfery zanieczyszczenia. Ważną sprawą jest tu też wymienianie części samochodowych, nie można ich bowiem usunąć gdziekolwiek. To samo dotyczy notabene przedsiębiorstw, parających się transportem, przy czym dochodzi do tego szereg dodatkowych zagrożeń.


Sprawa ta tyczy się również przedsiębiorstw, które prowizorycznie nie stwarzają zagrożeń względem środowiska, m.in. salonów kosmetycznych, fryzjerów, różnorodnych firm związanych z tematem zdrowia i urody. Każda z tych firm wytwarza odpady, których trzeba się odpowiednio pozbyć. Ważnym problemem jest w tym przypadku także pobieranie wód i usuwanie ścieków.


Także branżę zajmującą się konfekcją oraz tkaninami dotyczy bardzo dużo obowiązków środowiskowych, w tym chociażby gospodarka opakowaniami i odpadami niebezpiecznymi, takimi jak: środki chemiczne, rozpuszczalniki, kleje i farby. Powiązane jest to z nakazem stosowania się do odpowiednich ustaw i zdobycia właściwych zezwoleń.


Envinet to niesamowicie prosty oraz nieuciążliwy system, pomagający radzić sobie z kwestiami, związanymi z ochroną środowiska. Każdy przedsiębiorca może wypróbować 30-dniową darmową wersję doradztwa środowiskowego, a wszystkie usługi Envinet oraz dostęp do nich wyjaśnione są na niezwykle przejrzystej stronie www.envinet.pl oraz na znajdującym się tam tutorialu. Bycie eko to nie tylko moda, to również obowiązek.
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne


5. RATH – wyroby ogniotrwałe
  RATH zajmuje się sprzedażą materiałów ogniotrwałych, remontami pieców przemysłowych i kotłów przemysłowych oraz wymurówką pieca. Oferujemy klientom wyroby formowane próżniowo, wyroby ogniotrwałe formowane i nieformowane, wyroby włókniste a także wyroby izolacyjne. Gwarantujemy montaż pieców przemysłowych, kotłów przemysłowych oraz innych naszych wyrobów a także usługę wymurówki pieca wraz z nadzorem prac. Pełną ofertę naszych usług oraz materiałów ogniotrwałych i innych znajdą Państwo na stronie rath.com.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0