Kategorie w katalogu

Aktualności 651
Biznes i ekonomia 6031
Dom 3295
Firmy wg branży 8240
Internet 4098
Komputery 743
Kultura i sztuka 563
Motoryzacja 897
Muzyka 332
Nauka 784
Rozrywka 842
Społeczenstwo 479
Sport 576
Turystyka 1885
Zdrowie i uroda 2922
Zwierzęta i rośliny 316
STRAŻAK Zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków
ID linku 31929
Tytuł STRAŻAK Zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków
Url http://www.strazak.waw.pl
Opis Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński Spółka Jawna, której siedziba mieści się w Warszawie. Działalność prowadzimy od 1993 roku a zajmujemy się ochroną przeciwpożarową, konserwacją, montażem i serwisem instalacji przeciwpożarowych, wykonywaniem ekspertyz, nadzorami, doradztwem jak i symulacjami. Prowadzimy także sprzedaż profesjonalnych farb i środków. Proponujemy najwyższą jakość usługi i obsługi Klienta, terminową realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Ochrona przeciwpożarowa Warszawa   Zabezpieczenia przeciwpożarowe Warszawa   Zabezpieczenia ogniochronne Warszawa   Zabezpieczenia ogniochronne w budownictwie   Zabezpieczenia przeciwpożarowe konstrukcji stalowych   Zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków   Ochrona p
Data Jul 11, 2017
Imię kontaktowe 22 861 54 89
Email wyślij email do 22 861 54 89
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. http://jotankalendarze.pl/
  Autorskie materiały biurowe w każdym biurze Twojej firmy tylko dzięki firmie Jotan. Nasza firma oferuje najwyższej jakości kalendarze ścienne i książkowe, terminarze i organizery, które od lat zdobywają wyróżnienia na Ogólnopolskim Przeglądzie Kalendarzy VIDICAL. Wszystko dzięki naszej pasji, zaangażowaniu i utrzymywaniu wysokich standardów od początku istnienia przedsiębiorstwa, czyli od 1990 roku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień. W razie kłopotów służymy pomocą.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. REVISION-RZESZÓW prowadzenie księgowości podkarpacie
  Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo REVISION z Rzeszowa. Prowadzimy kancelarię doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów. Działamy na obszarze Polski, Rosji i Niemiec. Proponujemy usługi z zakresu przeprowadzania wyceny spółek i majątków, obsługi podatkowej, badania sprawozdań finansowych, rozliczeń rocznych, a także przeprowadzamy audyt projektów unijnych. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy przez cały czas podnoszą swoje kwalifikacje. Do współpracy zapraszamy zarówno małe jak i duże firmy. Szczegółowe wiadomości odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. ELPIGAZ autogaz
  Gdańska firma ELPIGAZ to jeden z czołowych producentów instalacji motoryzacyjnych, takich jak gazowe układy zasilające samochody, zbiorniki LPG oraz powietrza i sprężarki. Proces produkcyjny jest oparty na własnych oraz opatentowanych metodach, a nasze bogate doświadczenie oprócz tego pomaga uzyskiwać najlepsze produkty. Wykonujemy nowoczesne zbiorniki LPG: toroidalne, cylindryczne, do pojazdów ciężarowych oraz autobusów o dużej objętości, reduktory, wtryskiwacze gazu, pneumatyczne zbiorniki powietrza, a także pulsatory oraz wiele innych. Zajmujemy się także realizacją zleceń z zakresu obróbki plastycznej, cięcia laserowego, spawania, śrutowania i malowania proszkowego. Sprzedajemy kompletne i solidne instalacje gazowe do przeróżnego typu silników. Zdobyliśmy międzynarodowe certyfikaty, zezwolenia oraz homologacje na montaż. Szczegółowe informacje oraz pełna oferta na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Jetsystem.pl - WaterJet
  Grupa JetSystem to firma mająca swoją siedzibę w Elblągu, jaka funkcjonuje na terenie Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, a także Rosji. Firma ta specjalizuje się w sprzedaży oraz serwisie maszyn do cięcia wodą. Dzieki kooperacji z takimi markami jak OMAX czy MAXIEM firma JetSystem jest w stanie zagwarantować Państwu wysoką jakość swoich usług oraz dostarczanych urządzeń. Rynek technologii hydrostruminiowych nie ma dla firmy Jetsystem żadnych tajemnic.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. HURTOWNIA PEFRA kratki wentylacyjne
  Działalność wrocławskiej Hurtowni Wentylacyjnej Pefra, to produkty i usługi połączone z specjalnością wentylacyjną i klimatyzacyjną. Doświadczone i terminowe zakończenie, fachowość i uczciwość, doradztwo techniczne, partnerstwo z biurem inżynieryjnym, złożenie dostaw, systemy kanałów wentylacyjnych, urządzenia i dodatki montażowe w jednym miejscu, dostawy na miejsce budowy to atuty naszej firmy. Jesteśmy dystrybutorem największych fabrykantów z specjalności wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Naszymi odbiorcami są przeważnie instalatorzy, drobne, średnie i potężne firmy wykonawcze - ludzie, jacy doceniają nas za indywidualne nastawienie, szybką realizację zleceń. Szczegóły znajdą Państwo na stronie:
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0