Kategorie w katalogu

Aktualności 639
Biznes i ekonomia 5784
Dom 3215
Firmy wg branży 7984
Internet 3996
Komputery 735
Kultura i sztuka 561
Motoryzacja 878
Muzyka 331
Nauka 773
Rozrywka 835
Społeczenstwo 461
Sport 567
Turystyka 1855
Zdrowie i uroda 2822
Zwierzęta i rośliny 314
STRAŻAK Zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków
ID linku 31929
Tytuł STRAŻAK Zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków
Url http://www.strazak.waw.pl
Opis Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy STRAŻAK Piotr Żmuda, Robert Jabłoński Spółka Jawna, której siedziba mieści się w Warszawie. Działalność prowadzimy od 1993 roku a zajmujemy się ochroną przeciwpożarową, konserwacją, montażem i serwisem instalacji przeciwpożarowych, wykonywaniem ekspertyz, nadzorami, doradztwem jak i symulacjami. Prowadzimy także sprzedaż profesjonalnych farb i środków. Proponujemy najwyższą jakość usługi i obsługi Klienta, terminową realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.
Kategoria Biznes i ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Ochrona przeciwpożarowa Warszawa   Zabezpieczenia przeciwpożarowe Warszawa   Zabezpieczenia ogniochronne Warszawa   Zabezpieczenia ogniochronne w budownictwie   Zabezpieczenia przeciwpożarowe konstrukcji stalowych   Zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków   Ochrona p
Data Jul 11, 2017
Imię kontaktowe 22 861 54 89
Email wyślij email do 22 861 54 89
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Biznes i ekonomia > Usługi
1. M-GEO
  Rekomendujemy Państwu współpracę z Przedsiębiorstwem Usług Geodezyjno - Kartograficznych M-GEO z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. Realizujemy zlecenia związane z usługami geodezyjno-kartograficznymi, projektowymi, a co więcej architektonicznymi na terenie całego kraju, a wśród nich m.in. pomiary geodezyjne, realizacyjne, inwentaryzacyjne i in. Oprócz tego, zajmujemy się obsługą inwestycji (pracami przygotowawczymi, opracowywaniem dokumentacji etc.). Angażujemy wykwalifikowanych specjalistów. Ofertę dedykujemy zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Zapraszamy! Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


2. Poznań. Tłumacz przysięgły. Tłumaczenia przysięgłe. Angielski. Niemiecki.
  Strona tłumacza przysięgłego języka angielskiego i niemieckiego specjalizującego się w tłumaczeniach pisemnych przysięgłych i zwykłych w zakresie prawa, ekonomii, medycyny, techniki, dokumentów samochodowych czy stron internetowych. Tłumaczenia przysięgłe to tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów wymaganych do przedłożenia w urzędach lub osobom trzecim, uwierzytelnione pieczęcią tłumacza, np. umów, świadectw, dyplomów, aktów urodzenia, pism urzędowych itp. Tłumaczenia zwykłe to przekłady na użytek własny np. listów, życiorysów, notatek, ofert handlowych, instrukcji obsługi itp. Każdy tekst przekładany jest możliwie szybko, ale przede wszystkim profesjonalnie. Jakość przekładu poparta jest wieloletnim doświadczeniem tłumacza wykonującego również tłumaczenia ustne, w tym symultaniczne, m.in. rozmów handlowych, grup fokusowych, uroczystości urzędowych i innych okoliczności.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


3. Łotowski Dariusz schody granitowe podlaskie
  Jeśli poszukujesz wytrzymałych blatów granitowych czy marmurowych elementów do łazienki, wybierz zakład kamieniarski Dariusza Łotowskiego, który ma swą siedzibę niedaleko Białegostoku. Nasi pracownicy wszelkiemu z klientów prezentują katalog produktów oraz dokładnie omawiają etapy współpracy. Robimy marmurowe kominki oraz parapety, a także granitowe nagrobki oraz schody. Korzystamy z pomysłów własnych albo realizujemy projekty klientów. Dzięki nowoczesnym maszynom każde z zamówień realizujemy szybko i rzetelnie. Zapewniamy najlepszą jakość używanych surowców, które sprowadzamy od wypróbowanych importerów. Dokładne informacje odnajdziesz na stronie.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


4. Wentylacja w domu - Rekuperator - Airberg
  Firma AIRBERG - SONNIGER Group jest europejskim dostawcą ekologicznych urządzeń do luksusowej wentylacji z odzyskiem ciepła w biurach, firmach, lokalach, itp. i mieszkaniach. Nasze rekuperatory powietrza to najwyższa jakość oraz sprawność sięgająca aż 95%.

Rekuperator RECOVER jako jedyny na rynku jest standardowo wyposażony w nagrzewnicę wstępną o mocy 500W.
Wymiennik ciepła zastosowany w RECOVER RX500, to unikalne i opatentowane rozwiązanie. Dzięki jego zaawansowanej konstrukcji oraz zastosowaniu nowoczesnych tworzyw sztucznych uzyskano dużą powierzchnię wymiany ciepła, która zapewnie uzyskanie sprawności odzysku na poziomie 95%.
Aby zapobiec zjawisku szronienia nasze rekuperatory wyposażone są w system antyzamrożeniowy. Jego uruchomienie nastepuje w chwili, gdy temperatura powietrza wyciąganego z pomieszczeń po przejściu przez wymiennik spada o 1 stopień.
W rekuperatorze zastosowano proste w konstrukcji, skuteczne w oczyszczaniu powietrza zewnętrznego oraz tanie w zakupie filtry klasy EU4.
Wentylatory zastosowane do budowy zapewniają dużą wydajność powietrza do 500m3/h przy sprężeniu dochodzącym do 550 Pa. Komutacja elektroniczna to gwarancja prostego sterowania wydajnością oraz zapewnienie stabilności prędkości obrotowej.
Elementy obudowy urządzenia zostały wykonane z tworzyw sztucznych wysokiej jakości, odpornych na zarysowania. Izolację termiczną stanowi warstwa wełny mineralnej, umieszczona pomiędzy ściankami szkieletu rekuperatora, co dodatkowo doskonale wpływa na redukcję hałasu i minimalizuje straty ciepła.

Doradcy AIRBERG to zespół dynamicznych, otwartych, kompetentnych i gotowych do pomocy ludzi.

Rekuperatory to nasza pasja!
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi


5. Pankarcher.pl - pranie dywanów Poznań
  Pan Karcher to wieloletni specjalista w zakresie czyszczenia i prania dywanów, wykładzin oraz wszelkiego rodzaju tapicerek, meblowych i samochodowych. Używając sprzętu matki Karcher dba o odświeżane powierzchnie, zachowując ich oryginalną kolorystykę i właściwości fabryczne. Realizuje zamówienia indywidualne i firmowe.
Kategoria:   Biznes i ekonomia > Usługi

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0