Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
osz-marplast.pl
ID linku 31998
Tytuł osz-marplast.pl
Url http://osz-marplast.pl
Opis Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Ośrodek Szkolenia Zawodowego MAR-PLAST z Zabrza. Nasza działalność polega na przeprowadzaniu szkoleń oraz egzaminów z zakresu spawania stali, a także zgrzewania termoplastycznych tworzyw sztucznych. Jesteśmy wpisani na listę niepublicznych szkół i placówek oświaty Wydziału Oświaty w Zabrzu. Dysponujemy dwudziestoma stanowiskami do wykonywania spawania różnymi metodami, mamy też najwyższej klasy sprzęt spawalniczy oraz wykwalifikowanych instruktorów. Z pełną ofertą naszego Ośrodka mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe szkolenie spawaczy Zabrze   szkolenie spawaczy Śląsk   szkolenie zgrzewaczy Zabrze   szkolenie zgrzewaczy Śląsk   szkolenie lutowaczy gazowych Zabrze   szkolenie lutowaczy gazowych Śląsk   kurs spawania Zabrze   kurs spawania Śląsk   kurs zgrzewania Zabrze   kurs zgrzewani
Data Jul 19, 2017
Imię kontaktowe ala
Email wyślij email do ala
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Szkolenia sprzedażowe
  Każda kadra pracownicza potrzebuje profesjonalnego szkolenia aby praca całego zespołu jak i poszczególnych jego członków była jak najbardziej efektywna. Z tego też względu oferujemy nasze usługi w zakresie prowadzenia tego typu szkoleń. Bogate doświadczenie zdobyte podczas 15 lat pracy oraz kadra zaufanych trenerów pozwala nam skutecznie wdrażać szkolenia z zakresu pracy zespołowej a także efektywnej sprzedaży. Preferujemy dostosowanie programu szkolenia do określonej grupy dzięki czemu osiągamy jeszcze lepsze efekty.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. Szkolenia Katowice
  Firma BRAINSTORM swoją ofertę kieruje przede wszystkim w stronę klientów biznesowych. Specjalizujemy się w szeroko pojętym doradztwie biznesowym oraz strategicznym. Naszym klientom dostarczamy rozwiązań, które mają na celu poprawę wyników finansowych przedsiębiorstwa, wzrost efektywności operacyjnej oraz zmianę wizerunku marki. Specjalnością naszych konsultantów jest dział sprzedaży i obsługi klienta (standardy) oraz zarządzania sprzedażą. Pomagamy wdrażać nowoczesne narzędzia zarządzania firmą oraz usprawnić dział logistyki. Prowadzimy również szkolenia biznesowe w formie praktycznych warsztatów (otwarte i zamknięte). Wspólnie z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie oraz Krakowską Szkołą Biznesu prowadzimy także pięć kierunków studiów podyplomowych.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. Szkolenia z gastronomii - Horeca
  Nieustanny rozwój i poszerzanie swoich umiejętności i podnoszenie swoich kwalifikacji to w dzisiejszych czasach czynności niezbędne by utrzymać się na swoim stanowisku pracy. Dlatego też warto podejmować się nowych wyzwań i poszerzać swoje kompetencje nieustannie. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która proponuje szkolenia i warsztaty głównie z zakresu hotelarstwa i gastronomii (m.in. kurs menedżera gastronomii, baristyczny, kelnerski). Dodatkowo firma zajmuje się rekrutowaniem kandydatów do lokali gastronomicznych i hotelarskich. Zapraszamy do kontaktu z nami!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Kurs sommelierski
  Jeśli chcesz zdobyć cenną wiedzę i umiejętności dotyczące powstawania, przechowywania i serwowania win to zapraszamy na prowadzony przez firmę Masters of Bartenders kurs sommelierski odbywający się w Gdańsku. Prowadzący są wielkimi pasjonatami win i wszystkiego co z nimi związane. Kursy są skierowane zarówno dla początkujących jak i do tych, którzy już pracują w zawodzie i chcą pogłębić swoja wiedzę i umiejętności. Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym. Zdobyte umiejętności pomogą Ci czuć się swobodniej w restauracji zarówno jako pracownik jak i jako gość.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. Kursy szkolenia, szkolenie w Krakowie, nowoczesne szkolenia, kurs Kraków, szkolenie
  Strona firmowa Avenhansen - zawiera oferty wszelkiego rodzaju szkoleń - zarówno otwartych jak i zamkniętych. Przedstawia wszystkich trenerów którzy prowadzą kursy szkolenia, a także szkolenia biznesowe. Można u nas znaleźć dokładną specyfikację wszelkiego rodzaju szkolenie - gdzie się odbywa - kiedy - oraz krótki brief tego jak będzie przebiegać szkolenie w Krakowie. Uznana firma prowadząca kursy, szkolenia zaprasza. Obierz kurs na Kraków i zdobywaj wiedzę.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0