Kategorie w katalogu

Aktualności 674
Biznes i ekonomia 6363
Dom 3443
Firmy wg branży 8601
Internet 4319
Komputery 767
Kultura i sztuka 581
Motoryzacja 958
Muzyka 336
Nauka 799
Rozrywka 874
Społeczenstwo 501
Sport 593
Turystyka 1929
Zdrowie i uroda 3143
Zwierzęta i rośliny 325
osz-marplast.pl
ID linku 31998
Tytuł osz-marplast.pl
Url http://osz-marplast.pl
Opis Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Ośrodek Szkolenia Zawodowego MAR-PLAST z Zabrza. Nasza działalność polega na przeprowadzaniu szkoleń oraz egzaminów z zakresu spawania stali, a także zgrzewania termoplastycznych tworzyw sztucznych. Jesteśmy wpisani na listę niepublicznych szkół i placówek oświaty Wydziału Oświaty w Zabrzu. Dysponujemy dwudziestoma stanowiskami do wykonywania spawania różnymi metodami, mamy też najwyższej klasy sprzęt spawalniczy oraz wykwalifikowanych instruktorów. Z pełną ofertą naszego Ośrodka mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.
Kategoria Firmy wg branży > Szkolenia
Słowa kluczowe szkolenie spawaczy Zabrze   szkolenie spawaczy Śląsk   szkolenie zgrzewaczy Zabrze   szkolenie zgrzewaczy Śląsk   szkolenie lutowaczy gazowych Zabrze   szkolenie lutowaczy gazowych Śląsk   kurs spawania Zabrze   kurs spawania Śląsk   kurs zgrzewania Zabrze   kurs zgrzewani
Data Jul 19, 2017
Imię kontaktowe ala
Email wyślij email do ala
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Szkolenia
1. Wyjazdy Integracyjne, szkolenia firmowe, team building
  Projekt Efektywny świadczy następujące usługi:

- Wyjazdy integracyjne dla firm,
- Gry i zabawy team building,
- Szkolenia integracyjne, szkolenia biznesowe, szkolenia firmowe,
- Wyjazdy narciarskie dla firm,
- Najlepsze hotele dla grup,
- Wycieczki integracyjne dla firm,

Działamy na terenie całej Europy, zapraszamy serdecznie do współpracy!
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


2. LEADER Kursy języka angielskiego Kraków
  Centrum Szkoleń, Promocji i Usług Lingwistycznych LEADER swoją siedzibę ma w Krakowie. W bogatej ofercie firmy znaleźć można kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych o różnym stopniu zaawansowania jak i usługi tłumaczeniowe. Zajmujemy się tłumaczeniami zwykłymi i przysięgłymi z kilkunastu języków, tłumaczeniami specjalistycznymi, obsługą językową negocjacji handlowych czy też prowadzeniem bieżącej korespondencji handlowej. Dla firm przygotowujemy tematyczne szkolenia. Gwarantujemy najwyższy poziom usług i atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji o ofercie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


3. SZKOLENIA ŁÓDŹ szkolenia otwarte
  Oferta firmy Szkolenia Łódź, kierowana jest, przede wszystkim, do różnego typu podmiotów gospodarczych, działających na terenie całej Polski, zainteresowanych efektywnym podnoszeniem umiejętności swoich pracowników. Znajdziecie w niej Państwo szkolenia sprzedaży, obsługi klienta, menedżerskie, integracyjne, bhp, giełdowe, kursy języków obcych, kursy maklerskie oraz wiele innych. Każde szkolenie kończy się weryfikacją, ponieważ, zarówno uwagi krytyczne, jak i pochwały, są jednakowo wartościowe i pozwalają poszerzać naszą ofertę zgodnie z potrzebami rynku. Obojętnie od tematu oferowanych szkoleń, gwarantujemy bardzo wysokie kompetencje naszej kadry trenerskiej. Są to wyłącznie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz dużą wiedzą praktyczną. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową propozycją na naszej stronie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


4. Laboratorium emc
  Pod adresem www.emcsolution.pl znajdziecie Państwo wszystko na temat firmy EMCSOLUTION - zajmuje się ona na co dzień usługami związanymi z kompatybilnością elekromagnetyczną. Jeżeli chodzi o szkolenia i konsultacje EMC, ale także dobór aparatury, przygotowanie zakresu badań, wsparcie w procesie akredytacji, itp., na pewno jesteśmy odpowiednim wyborem. W razie jakichkolwiek pytań dot. EMC, zachęcamy do kontaktu.
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia


5. NT GROUP audyt bezpieczeństwa
  Człowiek, który pracuje nad sobą i wciąż się doskonali jest ponoć szczęśliwszy. Postęp pracowników jest także bardzo ważkim plusem dla pracodawców. Dlatego też warto zgłębiać swoje kwalifikacje. Z czego? Może z informatyki – komputery są dziś wszędzie, warto wiedzieć o nich trochę więcej. Kursy komputerowe na każdym poziomie zaawansowania oferuje łódzka firma NT Group. Warto zgłosić się do nich także kierując firmą, bowiem nie tylko poprowadzą ćwiczenia dla pracowników, ale też mogą utworzyć nowy wizerunek firmy w internecie, przygotują projekty graficzne, napiszą adekwatne systemy i programy. Ale i to nie koniec w NT Group można także zamówić audyt legalności oprogramowania oraz bezpieczeństwa. Szczegóły oferty firmy na stronie:
Kategoria:   Firmy wg branży > Szkolenia

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0