Kategorie w katalogu

Aktualności 667
Biznes i ekonomia 6312
Dom 3419
Firmy wg branży 8539
Internet 4281
Komputery 765
Kultura i sztuka 578
Motoryzacja 942
Muzyka 335
Nauka 799
Rozrywka 870
Społeczenstwo 495
Sport 588
Turystyka 1919
Zdrowie i uroda 3105
Zwierzęta i rośliny 323
Prawo pracy
ID linku 320
Tytuł Prawo pracy
Url http://www.lexisnexis.pl/index.php/serwis_kadrowy/
Opis Witamy na stronach LexisNexis - światowego lidera informacji dla rynku prawniczego i biznesu. Oferujemy zawsze aktualną, rzetelną informację z zakresu prawa i biznesu w dogodnej dla Państwa formie serwisów online, programów na CD DVD, czasopism i książek.
Kategoria Nauka > Inne
Słowa kluczowe kadry   dział kadr   hr   serwis kadrowy   zus   państwowa inspekcja pracy   bhp   sądy pracy   doradztwo personalne   konsulting   ubezpieczenia społeczne   emerytury   renty   pracodawca   pracownik   umowa o pracę   prawo  
Data Nov 28, 2008
Imię kontaktowe Jan Kowal
Email wyślij email do Jan Kowal
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Nauka > Inne
1. AlgorytmSukcesu.pl sukces, samorealizacja, rozwój osobisty
  Portal o zasadach osiągania sukcesu w dowolnej dziedzinie życia zawodowego oraz sfery osobistej. Znajdziesz w nim wyczerpujące opracowania z takich zagadnień jak samorealizacja, filozofia sukcesu, rozwój osobisty a także zasady osiągania bogactwa i wolności finansowej. Dodatkowo na łamach portalu znaleźć można recenzję literatury sukcesu oraz biografie ludzi sukcesu.
Kategoria:   Nauka > Inne


2. Uprawnienia sep da pracowników
  Firma Grema znajduje się w Nowym Sączu i oferuje szkolenia dla pracowników. W firmie tej możecie Państwo m.in wykonać uprawnienia sep. Firma powstała w roku 2008 i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród społeczeństwa, które postanowiło zaufać i się nie zawiodło. Centrum Szkoleń Zawodowych Grema, prowadzone jest przez Panią Małgorzatę Respekta, osobę doświadczoną z kilkunastoletnim doświadczeniem w kwestii organizacji szkoleń i kursów. Dzięki wykonanemu kursowi zwiększa się wydajność wykonywanej przez nas pracy, co później zostanie zauważane przez szefa i innych współpracowników. Grema to zdaniem wielu odpowiednie i kompetentne miejsce, posiadające świetnych wysoce wykształconych fachowców dbających o klientów firmy.
Kategoria:   Nauka > Inne


3. Korepetycje
  Korepetycje - ogłoszenia korepetycji, korki, ekorki z całej Polski.
Duże miasta i małe miejscowości. Serwis zawiera tylko aktualne oferty pomocy w nauce. Przejrzysta budowa, łatwa nawigacja i wyszukiwanie ogłoszeń. Specjalny dział korepetycje matura dla maturzystów szukających pomocy w przygotowaniach do egzaminu dojrzałości.
Dla nauczycieli i korepetytorów szybka rejestracja i darmowe dodawanie ogłoszeń korepetycji. Dodatkowo zarządzanie swoim planerem zajęć. Dla wyróżnionych ogłoszeń śledzenie statystyk. Zapraszamy!
Kategoria:   Nauka > Inne


4. Akademia Wychowawcy Internetowy Kurs Wychowawców Kolonijnych
  Kurs na Wychowawcę Kolonijnego
metodą e-learningową (przez internet)

Nie wychodzisz z domu!

Kurs zorganizowany na podstawie zgody Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

Jakie warunki muszę spełniać formalnie aby rozpocząć kurs?

Skończone 18 lat.
Wykształcenie minimum średnie (niekoniecznie matura), ewentualnie klasa maturalna.
Niekaralność.
Co daje ukończenie tego Kursu?

Uprawnienia do pracy w charakterze wychowawcy/opiekuna na koloniach, obozach, zimowiskach i innych formach zorganizowanego wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej.
Kategoria:   Nauka > Inne


5. Ośrodki konferencyjne Warszawa
  Strona Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza proponuje gościom wirtualny spacer po swoich wnętrzach. Używając myszki, siedząc wygodnie przed komputerem można zobaczyć jak wyglądają sale konferencyjne i szkoleniowe. Na stronie Centrum odbiorca znajdzie niezbędne informacje o usługach i lokalizacji budynku. Autorzy akcentują bardzo dobre położenie logistyczne ? w centrum Mokotowa, blisko galerii handlowej, z dobrym dojazdem do lotniska i centrum.
Kategoria:   Nauka > Inne

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0