Kategorie w katalogu

Aktualności 690
Biznes i ekonomia 6630
Dom 3588
Firmy wg branży 9012
Internet 4492
Komputery 773
Kultura i sztuka 582
Motoryzacja 980
Muzyka 337
Nauka 818
Rozrywka 879
Społeczenstwo 504
Sport 627
Turystyka 1954
Zdrowie i uroda 3334
Zwierzęta i rośliny 343
GeoHeat
ID linku 32351
Tytuł GeoHeat
Url http://geoheat.eu/
Opis Jesteśmy producentem między innymi Szczelnego Rurowego Powietrznego Gruntowego Wymiennika Ciepła GEOHEAT. Oferujemy najlepsze i sprawdzone technologie. Naszym klientom zapewniamy sprawną i kompleksową obsługę od wsparcia technicznego, przez doradztwo i projektowanie, aż po realizację Gruntowych Wymienników Ciepła. Firma ECOPLASTOL Sp. z o.o. powstała w 2008 roku, jest firmą ze 100% polskim kapitałem.
Zastosowanie GWC Geoheat zapewnia nie tylko odpowiedni mikroklimat w domu, ale przede wszystkim świeże powietrze pozbawione wszelakich pyłków, mikroorganizmów i innych czynników, wpływających niekorzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Jest to idealnie rozwiązanie dla alergików i astmatyków.
Kategoria Firmy wg branży > Budownictwo
Słowa kluczowe wentylacja   rekuperacja   geoheat
Data Sep 25, 2017
Imię kontaktowe Stolarski Jerzy Kazimierz
Email wyślij email do Stolarski Jerzy Kazimierz
Napisz recenzję   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś błędny link  

Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w Firmy wg branży > Budownictwo
1. Firmy budowlane
  Każdy kto buduje dom, bądź planuje remont poszukuje wyspecjalizowanych firm budowlanych, które wykonają określone usługi na najwyższym poziomie i w rozsądnej cenie. Na naszej stronie znajdziecie praktyczne informacje na temat firm i usług budowlanych, a także szereg praktycznych porad fachowców, zadaj swoje pytanie.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


2. Pianka poliuretanowa
  Oferujemy izolacje wykonywane z pianki poliuretanowej. Pianka poliuretanowa jest bardzo dobrej jakości materiałem izolacyjnym dlatego też jesteśmy pewni, że nasza oferta jest bardzo korzystna dla każdego kto planuje izolację poddasza. Wykonujemy izolacje z pianki poliuretanowej w całym kraju. Wykonanie izolacji jest bardzo szybkie, a sama pianka poliuretanowa jest wytrzymałym materiałem który posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


3. IMPALEX - Środki do impregnacji drewna PHU
  Firma Impalex rozpoczęła działalność w 1999 r. Od początku głównym zadaniem firmy jest wprowadzanie na rynek środków do impregnacji i uszlachetniania drewna. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem wyrobów koncernu chemicznego Rutgers Organics GmbH z Niemiec, jednego z największych producentów środków do impregnacji drewna w Europie.

Obszarem działalności firmy Impalex jest rynek krajowy. Oferta nasza skierowana jest do tartaków i zakładów stosujących przemysłową impregnację drewna w urządzeniach stacjonarnych, jak również składów budowlanych i hurtowni chemii budowlanej.

Wyroby przez nas oferowane posiadają wymagane atesty, aprobaty techniczne oraz pozwolenia na obrót produktem biobójczym. Produkty z naszego magazynu dostarczamy bezpośrednio do zakładów impregnujących drewno. Zapewniamy doradztwo techniczne oraz nadzór nad impregnacją. Wyposażamy zakłady w przyrządy pozwalające utrzymać właściwe stężenie roztworu do impregnacji.

Szczegółowy opis produktów znajdą państwo na naszej stronie internetowej www.impalex.pl
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


4. Artifex usługi budowlane
  Firma Artifex .Specjalizujemy się w kompleksowych remontach mieszkań,wykończeniach wnętrz oraz adaptacjach domów.Ofertę kierujemy do osób, które chciałyby odświeżyć, odnowić lub całkowicie odmienić i ulepszyć wnętrze swoich mieszkań.Proponujemy remonty mieszkań bieżące oraz remonty kapitalne.Zajmujemy się także usługami remontowymi jak : rozbudowy, wyburzenia, murowanie.Działamy na terenie Kielc i okolicy.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo


5. Malwel. Instalacje elektryczne Poznań
  Firma MALWEL zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych, teletechnicznych, teleinformatycznych w budynkach mieszkalnych i biurowych. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do odbiorców indywidualnych i małych firm. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów i pomagamy w wyborze najlepszego rozwiązania. Obszar naszej działalności obejmuje miasto Poznań i okolice.
Kategoria:   Firmy wg branży > Budownictwo

Strona główna      Nowy wpis      Popularne wpisy      Najlepiej oceniane      Wybór edytora      Dodaj wpis      Aktualizuj wpis      Zostań oceniony      Ulepsz wpis
Copyright © 2008 - 2015 Linkman.pl. Wszystkie prawa zastrzezone. Indexu 5.4.0